Kibeszélő 2.169-es kibeszélő

t.p.p.

A megmondó ember
Még közelebb nem lehetett volna tenni a jelentés gombját az ajánlattétel gombhoz?
Sőt lehetett volna a két gomb egy és ugyanaz ennyi erőből!
Nagyon zavaró, főleg telefonról kezelni. Kicsit távolabb kellene lennie, de mindegy, eddig se volt felhasználóbarát, ezután miért lenne az...
Akkor nem csak nekem szúrja a szemem az új gomb :D
Bár mondjuk annyi energiát bele ölhetek volna még, hogy hasonló hátteret kap mint a piac :D Az a barna háttér egyszerűen szörnyű......
 
Utoljára szerkesztve:

jaklee

Veteran Member
Nekem nagyon tetszik a piacon a jelentés gomb ! Felhívja a figyelmet, hogy az egyetlen értelmes időtöltés a játékban mások jelentgetése. Ráadásul a gomb még csak bele sem illik a piaci felület kinézetébe, a "felkiáltójel-a-háromszögben" valami random helyről lehetett kivágva, mert körülötte ottmaradt a barnás háttér, nagyon szép :D
Köszönöm, hogy a piac felületén miután megnyitom, a legelső dolog ami feltűnik az ez a zseniálisan meg-nem-szerkesztett ikon sok-sok példányban :)

Plusz javaslat: hogyha jelentesz valakit és megveszed a piacról a jelentett ajánlatot, kapjunk pl 50 rögöt - hiszen így a többi játékosnak nem kell olvasgatnia a trágár szavakat, sértegetéseket addig sem, amíg admin nem törli a feliratot.

Illetve lehetnének új eredmények:
"Ez mire való"? - Kattints a piaci "jelentés" gombra 1 alkalommal anélkül, hogy elküldenél egy tényleges jelentést
"Hupsz, megint félrekattintottam!" - Kattints a piaci "jelentés" gombra 100 alkalommal anélkül, hogy elküldenél egy tényleges jelentést
"A világ legrosszabb felhasználói felülete?" - Kattints a piaci "jelentés" gombra 1.000 alkalommal anélkül, hogy elküldenél egy tényleges jelentést
"Inkább megtanulok programozni és felvetetem magam Innohoz, első nap törlöm a gombot és felmondok" - Kattints a piaci "jelentés" gombra 10.000 alkalommal anélkül, hogy elküldenél egy tényleges jelentést


Amúgy ez egy olyan javaslat, amit tényleg 10 perc lenne megcsinálni... Normális kinézetű gomb, és valami értelmesebb helyet találni neki. Esetleg csak akkor jelenjen meg, ha van megjegyzés az ajánlathoz?
 
Fent