Kibeszélő 2.129-es frissítés

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
#IttolyansosenemvoltésnemisleszmertittmindenIStökéletes :)
Sosem állítottunk ilyet, hálásak vagyunk minden érdemi visszajelzésért/észrevételért. :) Viszont a topic témájától ismét sikerült eltérnünk, továbbra is a 2.129-es frissítés kibeszélőjében vagyunk. Az ezzel kapcsolatos megjegyzéseiteket szívesen olvassuk itt, a többit/nem ezzel kapcsolódóakat pedig egyéb ennek létrehozott topicban.
 
Nekem nagyon tetszik ez a frissítés, még soha nem tetszett így frissítés. Ez a legszuperebb frissítés ever.
Most nagyon boldog vagyok.
W1jeq50.png
 

Kasza1987

Veteran Member
Nem is tudom elképzelni milyen hihetetlen mennyiség és minőségi munka után, hogy bírják még a fejlesztők, dizájnerek, programozok. Ennyit időt munkával tölteni, már lassan rabszolgaság. Szerintem a Inno cégnek már külsős cég segítségét kellene kérni, mert ilyen hatalmas frissítést véghez vinni elképzelhetetlen munka és kitartás kell. Egy hatalmas tapsot érdemelnek.

Ez a legnagyobb munka amibe az inno bele kezdett. (leszámítva recepteket) Évek óta várjuk, hogy pár számot átírjanak. Nem tudom, hogy bírják. Ne adjátok fel bízom benne, hogy sikerülni fog és tudom meg tudjátok csinálni.
 

DeletedUser17070

Vendég
A szervereket muszáj újraindítani a frissítés bevezetéséhez, pár perc után minden működik rendesen. A hiba pedig inkább kerüljön kijavításra utólag mint egyáltalán nem. :)
Ohhh, Game NagyMester! :) Szerver újraindításra jó a késő esti órák bármelyike, mikor alíg vagyunk páran, vagy esetleg senki sincs a szerveren. Ha már idejét múlta a kaland akkor semmi értelme beharangozni hogy ki lett javítva a hiba, mert most már nem elérhető , jövő év áprilisig senki nem fogja észben tartani. :D
 
Fent