Kibeszélő 16. Születésnapi Speed

Proli Pete

Well-Known Member
Így van. Így kell szülinapot ünnepelni. Csalódást okozni játékosoknak, elvenni a kedvüket.

Az évezred marketingese lehet aki ezt kitalálta. Szívasd meg, aki a legtöbbet dolgozik érte! Ettől majd sokan kapnak kedvet.

Anno a "zsűri dönt" versenyekről leszoktam, mikor megszívattak a tökfaragó versennyel.
A "sorsolásos" versenyeket eluntam, amikor a sokadikon se láttam a nevem.
A "ki költ több pénzt" típusú eleve nem érdekel.
Utolsónak maradt a teljesítményes verseny. Na ilyen se lesz többé.

4 nap elcseszéséért hozzám dobnak pár pixelből valami vackot, ami a zsákban rohad, mindenki boldog. De nem. Kellett ez a szívatás, a rossz szájíz. Mert így igazi egy szülinap.

És ha a saját szemeddel látod a kocsmába a supporttól leírva, hogy lesz meglepetés nyeremény, akkor elhiszed.
Szóval lehet engem hibáztatni, de a hibám az, hogy másokkal együtt hittem a supportnak.
Lehet magára most baromi büszke. Jól becsapott. Nagy tett.

A játékot az indulással kezdtem. Alapból élvezetes, nyugis kis játék. A kiszolgáló része kritikán aluli. Kétszer hagytam abba ezért. Harmadszor nem adom meg ezt az örömöt.
Annyi az eredmény, hogy minden eseményt kerülök és kihagyom azt a pár ezer forintot, amit költeni szoktam.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Így van. Így kell szülinapot ünnepelni. Csalódást okozni játékosoknak, elvenni a kedvüket.

Az évezred marketingese lehet aki ezt kitalálta. Szívasd meg, aki a legtöbbet dolgozik érte! Ettől majd sokan kapnak kedvet.

Anno a "zsűri dönt" versenyekről leszoktam, mikor megszívattak a tökfaragó versennyel.
A "sorsolásos" versenyeket eluntam, amikor a sokadikon se láttam a nevem.
A "ki költ több pénzt" típusú eleve nem érdekel.
Utolsónak maradt a teljesítményes verseny. Na ilyen se lesz többé.

4 nap elcseszéséért hozzám dobnak pár pixelből valami vackot, ami a zsákban rohad, mindenki boldog. De nem. Kellett ez a szívatás, a rossz szájíz. Mert így igazi egy szülinap.

És ha a saját szemeddel látod a kocsmába a supporttól leírva, hogy lesz meglepetés nyeremény, akkor elhiszed.
Szóval lehet engem hibáztatni, de a hibám az, hogy másokkal együtt hittem a supportnak.
Lehet magára most baromi büszke. Jól becsapott. Nagy tett.

A játékot az indulással kezdtem. Alapból élvezetes, nyugis kis játék. A kiszolgáló része kritikán aluli. Kétszer hagytam abba ezért. Harmadszor nem adom meg ezt az örömöt.
Annyi az eredmény, hogy minden eseményt kerülök és kihagyom azt a pár ezer forintot, amit költeni szoktam.
Szerintem te vagy az egyetlen aki elhitte jár valami az első helyért, mikor le volt írva hogy nem.

Sok mindenért hibáztatom én is a supportot de az hogy nem tudtok olvasni vagy értelmezni egy szöveget, ne legyen már McChicken hibája.
 

Proli Pete

Well-Known Member
Szerintem te vagy az egyetlen aki elhitte jár valami az első helyért, mikor le volt írva hogy nem.

Sok mindenért hibáztatom én is a supportot de az hogy nem tudtok olvasni vagy értelmezni egy szöveget, ne legyen már McChicken hibája.
Amikor a lekezelő okoskodás alap készletből az " olvass, értelmezz" kártyát játszod ki, ajánlott előtte minimum feltételként értőn elolvasnod amire reagálsz.

(Tagadhatatlan, ez a sztori így kerek. Kell bele egy okvetetlenkedő kalauzhal. )
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Amikor a lekezelő okoskodás alap készletből az " olvass, értelmezz" kártyát játszod ki, ajánlott előtte minimum feltételként értőn elolvasnod amire reagálsz.

(Tagadhatatlan, ez a sztori így kerek. Kell bele egy okvetetlenkedő kalauzhal. )
Elolvastam, sehol nem írtak meglepetés nyereményt, a meglepetés egyedül a te írásodban volt. Gondolom félreértelmezted a további jutalom szókapcsolatot...
Persze mindig más a hibás, tudom én...

Okvetlenkedésként azért még muszáj megkérdeznem,nem merült fel közben benned hogy miért csak te nyomod a top 1ért? :whistle:
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
Szerintem Proli nem a szabályzat átolvasására gondolt Ether,hanem sokkal inkább arra ,amit ő írt.

Idézek egy mondatot belőle,ami talán fontos lehet.

"És ha a saját szemeddel látod a kocsmába a supporttól leírva, hogy lesz meglepetés nyeremény, akkor elhiszed."

Ha ez valóban megtörtént,jogosnak érzem Proli felháborodását.
Ezért ne ő legyen a hülye,ha valaki kékkel beírt egy ilyet,amennyiben beírt.
 
Sorsolásos , Zsűris vackokon kár résztveni, az kb mindig 20 25 töki kapja ( de inkább 10-15 töki) :njub: :njub:. Lehet véletlen, de nem valószínű .

Vicc eleve ,hogy elment már pár ezer euróm, ( amiből fentartják a gamet , úgy ahogy a többi játékos rögéből) de egy régi avatárra még mindig nem elegendő. Luxus lett belőlle, holott minden játékosnak alap kéne legyen a vállasztási lehetőség.

Ha meg nem, akkor megvehető, vagy nyerhető de ne pofa alapjan.

Na csúmi.
 
Fent