Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Legtöbb pénz a bankban kategóriát nem tudom pontosan, hogy a szerver zárásakor a legmagasabb összeg akinek a bankban van vagy az, hogy ki tette be összesen a legtöbbet, mert ugye az menet közben nem kell, hogy bent legyen, költheti is azt. Gondolom utóbbi, de nekem ez nem volt 100%-ig biztos.
Amennyi a bankban van szerverzárásakor.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Union Pacific bolt: minden tárgy kötvényért vásárolható meg illetve bizonyos tárgyak dollárért is. Némelyik tárgyakra kedvezményt is biztosítunk, akár egészen 99%-ot is!

Ez lehet tudni mely tárgyakra vonatkozik?

A kedvezmény a képen látható tárgyakra szól (Kezdők táskájára nem)

7e84vDu.png


Karácsonyi szeretetcsomagban mik találhatóak?

kOiDHq8.png


Legtöbb pénz a bankban kategóriát nem tudom pontosan, hogy a szerver zárásakor a legmagasabb összeg akinek a bankban van vagy az, hogy ki tette be összesen a legtöbbet, mert ugye az menet közben nem kell, hogy bent legyen, költheti is azt. Gondolom utóbbi, de nekem ez nem volt 100%-ig biztos.
Amennyi a bankban van szerverzárásakor.

Pontosan, szerverzáráskor mennyi pénzed van a bankban. Ezáltal remélhetőleg taktikusabb játékstílus várható ennél a kategóriánál.
 

tyke

Member
Sziasztok!
Nekem ez a Speed játék teljesen új. Abban kérném a segítséget, ha valahol erről általánosságban van leírás, akkor valaki kérem linkelje be, köszi. Az kezd összeállni a fejemben, hogy lesz erre egy külön szerver, ami nem Florida, meg nem Világ 1, meg nem El Dorádó, stb, de egyébként az azon a szerveren végzett játék verseny, amit gondolom 1-es szintű karakterrel indítok, és jut, ameddig jut, az elért eredmények milyen módon befolyásolják a más, pl. Florida szerveren játszott játékomat?
Köszi
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Sziasztok!
Nekem ez a Speed játék teljesen új. Abban kérném a segítséget, ha valahol erről általánosságban van leírás, akkor valaki kérem linkelje be, köszi. Az kezd összeállni a fejemben, hogy lesz erre egy külön szerver, ami nem Florida, meg nem Világ 1, meg nem El Dorádó, stb, de egyébként az azon a szerveren végzett játék verseny, amit gondolom 1-es szintű karakterrel indítok, és jut, ameddig jut, az elért eredmények milyen módon befolyásolják a más, pl. Florida szerveren játszott játékomat?
Köszi
Tudtommal nincs összefoglaló.
Igen,lesz egy új ünnepi speed nevű szerver, ahol 1es karakterrel nyitsz,de sokkal gyorsabban lehet fejlődni, pénzt szedni stb.
Az elért eredmények alapján jutalmakat osztanak,amiket kérhetsz arra a világra ahol azonos néven játszol, mint amivel a speeden. Egyszerűen mondva, speeden nyerhetsz gringo és/vagy tpt Floridára.
 

tyke

Member
Tudtommal nincs összefoglaló.
Igen,lesz egy új ünnepi speed nevű szerver, ahol 1es karakterrel nyitsz,de sokkal gyorsabban lehet fejlődni, pénzt szedni stb.
Az elért eredmények alapján jutalmakat osztanak,amiket kérhetsz arra a világra ahol azonos néven játszol, mint amivel a speeden. Egyszerűen mondva, speeden nyerhetsz gringo és/vagy tpt Floridára.
Köszönöm, azt hiszem értem. Én 64. szintű vagyok Floridán. Nekem pl. megérheti ezzel a karakterrel Speed szervereznem, mert a garantált nyeremény, hogy 100. szintűvé emelik a karakteremet a végén, az Floridában lesz 100. szintű, ugye?
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Köszönöm, azt hiszem értem. Én 64. szintű vagyok Floridán. Nekem pl. megérheti ezzel a karakterrel Speed szervereznem, mert a garantált nyeremény, hogy 100. szintűvé emelik a karakteremet a végén, az Floridában lesz 100. szintű, ugye?
Nem, sem pénz ,sem tp, semmi nem kerül át a speed szerverről a normál világi szerverekre. Olyan mintha Nevadán csinálnál egy új karaktert de, csak ez 3 hét után törlődni is fog, mindössze a meghirdetett és elért eredmények jutalmait lehet igényelni a fő világodra.
 

Titanilla

Veteran Member
Ne haragudjatok, de ennél unalmasabb speed még nem volt :( Se párbaj, se erőd. Egyedül üldögélhetek a városkámban és még szövit sem lehet alapítani, hogy a szomszédaimmal ott csetelhessek!
A tényleg nagyon szuper, ötletes fórumjáték láttán nagyon reménykedtem, hogy a téli speeden is kapunk hasonló feladatokat, alakíthatunk 2-4-sok fős városkat és bulizhatunk egy jót.
A nyeremények engem (és gondolom sok családos játékost) nem vonzanak, mert nem tudok/tudunk és nem is akarok/akarunk éjjel-nappal a számítógép előtt 15 mp-s munkákat kattogtatni, a pálcákat (vagy botokat vagy a fene tudja minek hívják a csaló izéket) nem ismerem és nem is akarom megismerni.
Ezzel a "minden tilos, ami élvezetessé teszi a többség számára a speedet" elgondolással 2-3 nap után unalomba fullad az egész. Szerintem...
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Ne haragudjatok, de ennél unalmasabb speed még nem volt :( Se párbaj, se erőd. Egyedül üldögélhetek a városkámban és még szövit sem lehet alapítani, hogy a szomszédaimmal ott csetelhessek!
A tényleg nagyon szuper, ötletes fórumjáték láttán nagyon reménykedtem, hogy a téli speeden is kapunk hasonló feladatokat, alakíthatunk 2-4-sok fős városkat és bulizhatunk egy jót.
A nyeremények engem (és gondolom sok családos játékost) nem vonzanak, mert nem tudok/tudunk és nem is akarok/akarunk éjjel-nappal a számítógép előtt 15 mp-s munkákat kattogtatni, a pálcákat (vagy botokat vagy a fene tudja minek hívják a csaló izéket) nem ismerem és nem is akarom megismerni.
Ezzel a "minden tilos, ami élvezetessé teszi a többség számára a speedet" elgondolással 2-3 nap után unalomba fullad az egész. Szerintem...
Sose pbzel, erőddel eldón se foglalkozol, csetre ott a kocsma vagy ha csak kiválasztott személyekkel akarsz beszélni ./join nyuszilányok szobát tudom ajánlani.
 
Hogy nyerj speedet illegális script nélkül:
  • Azonnal vegyél ki szabadságot, menj el táppénzre, mondj fel a munkahelyeden.
  • Biztosíts be magadnak legalább 3 internetszolgáltatót, nehogy elmenjen a net.
  • Szerezz be egy agregátort.
  • Hónapokig spórolj rögre, hogy elkölthetsd ezen a jeles alkalmon.
  • Ne fürödj. Ne pazarolj időt ilyen felesleges dolgokra.
  • Kutyádnak tanítsd meg, hogy öntsön tápot magának.
  • Ha ismerőseid hívnak valahova hazudd azt, hogy megbetegedtél. Elkaptad a kovidot és az influenzát egyszerre és még cifrázol is.
  • Ha van barátnőd/barátod/házasságban élsz, mondd neki, hogy szeretnél szünetet tartani.
  • Szerezz be sok koffeint, mert csak akkor fogsz aludni, ha elájulsz. - Akkor is bűntudatod lesz, hogy mi mindenről maradtál le.
  • Soha senkinek ne hozd szóba, hogy hol voltál ebben az időszakban.
Nincs más hátra, ülj otthon 24 órát a west előtt. Jó szórakozást.
 

Kruikov

Az Admirális
Hogy nyerj speedet illegális script nélkül:
  • Azonnal vegyél ki szabadságot, menj el táppénzre, mondj fel a munkahelyeden.
  • Biztosíts be magadnak legalább 3 internetszolgáltatót, nehogy elmenjen a net.
  • Szerezz be egy agregátort.
  • Hónapokig spórolj rögre, hogy elkölthetsd ezen a jeles alkalmon.
  • Ne fürödj. Ne pazarolj időt ilyen felesleges dolgokra.
  • Kutyádnak tanítsd meg, hogy öntsön tápot magának.
  • Ha ismerőseid hívnak valahova hazudd azt, hogy megbetegedtél. Elkaptad a kovidot és az influenzát egyszerre és még cifrázol is.
  • Ha van barátnőd/barátod/házasságban élsz, mondd neki, hogy szeretnél szünetet tartani.
  • Szerezz be sok koffeint, mert csak akkor fogsz aludni, ha elájulsz. - Akkor is bűntudatod lesz, hogy mi mindenről maradtál le.
  • Soha senkinek ne hozd szóba, hogy hol voltál ebben az időszakban.
Nincs más hátra, ülj otthon 24 órát a west előtt. Jó szórakozást.
Tűpontos.
 

Tekergő

Member
Sziasztok!

Csak én vagyok ilyen izé, hogy nem akarok egyszerre két speed szerveren 15 mpzni? Jelenleg fut az alábbi:

  • Kezdés: 2023-12-01 12:00
  • vége : 2024-01-05 12:00
  • Prémium beállítások: Minden prémium funkció inaktív , kivéve a VIP funkciókat. Mindenki igényelhet ingyenes 90 napos VIP-t .
Bónuszok
  • Munkahelyi pénz:
    • 1-75. szint: +2000%
    • 76-150. szint: +3000%
    • 151-250. szint: +5000%
  • Munkakörből szerzett tapasztalati pontok:
    • 1-75. szint: +2500%
    • 76-120. szint: +5000%
    • 121-150. szint: +8000%
    • 151-180. szint: +12000%
    • 181-210. szint: +18000%
    • 211-250. szint: +25000%
  • Munkahelyi szerencse: +200%
  • Esési esély: +300%
  • Sebesség: +1000%
  • Energia regeneráció: +500%
  • Egészség regeneráció: +500%
  • Munkamotiváció: +200%
  • Párbaj motiváció: +100%
  • Párbaj sebzés: +100%
  • Munkapontok: +200%
  • Párbajvédelem megszüntetése: 2 óra
  • A párbajvédelem lejár: 24 óra
 
Fent