Kibeszélő Ünnepi Speed 2022

vyvaaa

If I was you, I’d wanna be me too
Hát erről is lehetett volna szavazás :D nem tudom ki kérte de ott van mindenkinek a lehetőség 48 óránként kihívni az awet (úgy ahogy én is tettem mikor kalandhoz kellett), illetve építeni is lehet erődöt ha valaki annyira akar harcolni.
Egyetértek.
" A játék felénél, segítségnyújtás gyanánt a karaktercímekről (és megszerzésének módjáról) január elsején egy részletes listát fogunk közzétenni. "

Szívesen leellenőrizném, hogy mindet figyelembe vettem-e.
Én is.
 
A verseny január 11-gyel véget ér majd három nappal később (01.14-től) ismételten megnyitja kapuit január 21-ig a szerver. Ebben az időpontban lehetőséget biztosítunk, hogy bárki kipróbálhassa a 250-es szinten való párbajt, erődharcot stb. attól függetlenül, hogy részt vett-e a Speed szerveren vagy elérte-e az 50-es szintet. Egyfajta tét nélküli, szabad foglalkozásos & 'tesztelős' jelleggel. Mindenféle szettet és értékeket rendelkezésre fogunk bocsátani.

1. Aki a speeden most részt vett, annak a karaktere megmarad 14.-től (megmarad a pénze, tárgyai stb.), vagy újból 1-es szintű karakterrel fog kezdeni?
2. Az egyes szetteknek lesz egy fix összege, vagy mind ingyen lesz .. esetleg minden szettből 1db-t kap a játékos?
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
A verseny január 11-gyel véget ér majd három nappal később (01.14-től) ismételten megnyitja kapuit január 21-ig a szerver. Ebben az időpontban lehetőséget biztosítunk, hogy bárki kipróbálhassa a 250-es szinten való párbajt, erődharcot stb. attól függetlenül, hogy részt vett-e a Speed szerveren vagy elérte-e az 50-es szintet. Egyfajta tét nélküli, szabad foglalkozásos & 'tesztelős' jelleggel. Mindenféle szettet és értékeket rendelkezésre fogunk bocsátani.

1. Aki a speeden most részt vett, annak a karaktere megmarad 14.-től (megmarad a pénze, tárgyai stb.), vagy újból 1-es szintű karakterrel fog kezdeni?
2. Az egyes szetteknek lesz egy fix összege, vagy mind ingyen lesz .. esetleg minden szettből 1db-t kap a játékos?
nemsokára kiderül........
 

Tomixxx

Member
Gratulálok a győzteseknek, ügyesek voltatok!

Szeretném kiemelni, hogy választható kategóriák lehetővé tették, hogy ne kelljen itt ülni 0-24 a gép előtt és ez remek húzás volt a support részéről.

Az már csak extra, hogy bármikor elkaptam a chaten egy kis beszélgetést a szerver élettartama alatt nem volt veszekedés, piszkálódás semmi...Jó kedv volt és nevetgélés ez igazán szimpatikus volt a közösségtől.

Jó móka volt, köszönjük a lehetőséget!
 

Mr. T.

THE DEVIL
Pályafutásom során először kiléptem menet közben egy MPI-ből. Nagy élmény, amikor bejön az 5-ös Gringoval bárki. Ennek mi értelme? A megmaradt 5-6 ember kedvét elvenni az MPI-től?

valószínűleg, h innen, a speedről csatlakozott fel valaki.. ez lemegy pár nap múlva..
ha ezek után is meglesz az 5-ös Gringo-s eset, az már komolyabb probléma lesz..

( bár ez mondjuk nem a megfelelő thread erre.. :) )
 
Fent