Kibeszélő Ünnepi Speed 2022

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Nem lehetett már szerkeszteni, szóval:

Azért kérdem mert a leírásban különbség van írva, de az már akkor nem winrate. A felső a winrate. Példának a kettő:

1000 pb 700 nyert 300 vesztett 400 különbség.. 70%
1100 pb 751 nyert 349 vesztett 402 különbség 68,27%

Winrate alapján első a nyerő, különbség alapján az utóbbi
 

bananfa123

Member
Nem lehetett már szerkeszteni, szóval:

Azért kérdem mert a leírásban különbség van írva, de az már akkor nem winrate. A felső a winrate. Példának a kettő:

1000 pb 700 nyert 300 vesztett 400 különbség.. 70%
1100 pb 751 nyert 349 vesztett 402 különbség 68,27%

Winrate alapján első a nyerő, különbség alapján az utóbbi
Igaza van Lacx-nak, és az utóbbinak kellene mérvadónak lennie, mert ez esetben motivált a versenyző ,hogy minél többet párbajozzon, míg a fenti esetben tulajdonképpen 1-0 nál meglehetne állni, mert 100% winrate, és döntetlen esetén a kevesebb vesztes párbaj is döntetlen lenne mert az 0.

Szóval mindenképpen a [nyert párbajok száma]-[vesztes párbajok száma]=x nek lenne értelme, ahol a legnagyobb x nyeri a kategóriát. magánvéleményem szerint viszont nem az vesztes párbajokat, hanem az összes párbajt kéne nézni döntetlen esetén mert:

X nyer 1000 párbajt veszít 500-at , akkor a különbség +500
Y nyer 800 párbajt veszít 300-at, a különbség megint +500, de Y nyer, pedig X úgymond több kockázatot és munkát fektetett bele az eredményébe.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Nem lehetett már szerkeszteni, szóval:

Azért kérdem mert a leírásban különbség van írva, de az már akkor nem winrate. A felső a winrate. Példának a kettő:

1000 pb 700 nyert 300 vesztett 400 különbség.. 70%
1100 pb 751 nyert 349 vesztett 402 különbség 68,27%

Winrate alapján első a nyerő, különbség alapján az utóbbi
Igaza van Lacx-nak, és az utóbbinak kellene mérvadónak lennie, mert ez esetben motivált a versenyző ,hogy minél többet párbajozzon, míg a fenti esetben tulajdonképpen 1-0 nál meglehetne állni, mert 100% winrate, és döntetlen esetén a kevesebb vesztes párbaj is döntetlen lenne mert az 0.

Szóval mindenképpen a [nyert párbajok száma]-[vesztes párbajok száma]=x nek lenne értelme, ahol a legnagyobb x nyeri a kategóriát.
Sziasztok, köszi a jelzést. A különbségre gondoltam, csak nem sikerült megfelelően kivitelezni a fejlécben a kiírást. Módosítottam rajta. :)

Magánvéleményem szerint viszont nem az vesztes párbajokat, hanem az összes párbajt kéne nézni döntetlen esetén mert:

X nyer 1000 párbajt veszít 500-at , akkor a különbség +500
Y nyer 800 párbajt veszít 300-at, a különbség megint +500, de Y nyer, pedig X úgymond több kockázatot és munkát fektetett bele az eredményébe.
Ez is egy teljes jó meglátás, viszont az én gondolatom alapján azért nyerne Y játékos, mivel ő kevesebb párbajból tudta elérni ezt a különbséget, azaz ""ügyesebb volt"".
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
De nem nyereménynek gondoltam :D Hanem a játékban addig valamilyent összekombinálni a speedre régi avatarok helyett. Vagy akár valamilyen NPC képét avatarnak addig (mint henry pl..) :D
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Kedves Játékosok,

Kéréseiteket meghallgatván a holnapi nappal kezdődően az esemény végéig minden nap 20:15-kor fogjuk kihívni Awesomia erődöt annak érdekében, hogy akik a karaktercímes kategóriában érdekeltek, azoknak lehetőséget adjunk, hogy megszerezzék az ehhez tartozó címet a megfelelő eredmény elérése után.

Egy szavazást is létrehoztam, melynél eldönthetitek, hogy kiépítetlen vagy kiépített legyen Awe, a többség dönt alapon.

Hajrá!
A The West Csapata
Hát erről is lehetett volna szavazás :D nem tudom ki kérte de ott van mindenkinek a lehetőség 48 óránként kihívni az awet (úgy ahogy én is tettem mikor kalandhoz kellett), illetve építeni is lehet erődöt ha valaki annyira akar harcolni.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
" A játék felénél, segítségnyújtás gyanánt a karaktercímekről (és megszerzésének módjáról) január elsején egy részletes listát fogunk közzétenni. "

Szívesen leellenőrizném, hogy mindet figyelembe vettem-e.
 
Fent