Kibeszélő Ünnepi Speed 2022

Törölt tag 18865

Vendég
Csak szerettem volna jelezni a csapat azon tagjanak aki ellenorizte a pb versenyt hogy hibazott mikor a fair-play neveben ellenorizte a versenyt ha egyaltalan megtortent ez az ellenorzes mert az 1. helyezet nem parbajozott sem a 2. sem a 3. hellyel. En negyedikkent parbajoztam mindharmukkal egyszerre nekem tobb pontozast/cuccot kellett figyelembe vennem es nekem is tobbszor kellett pontoznom emiatt mert ok egymas kozt beket hirdetve besetaltak a top 3 ba, ez nem a parbaj tudason mult. Ha a kovetkezo ilyenre mi is osszefogunk paran remelhetoleg akkor minket sem fognak kizarni ha nem tamadjuk egymast csak a "kiszemelt eselyeseket".
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Szerintem a fair play akkor sérül ha csak 1 játékost nem támadnak vagy éppen pont őt, mivel 3an nem támadták egymás senkinem nem volt előny se hátránya belőle. Nyilván a pushig alapú előre lebeszélés azért büntetendő, de a meg nem támadást nem gondolnám hogy sérti a szabályzatot. Továbbá 250es szinten taktikás katonát megtámadni.... Aki valaha is párbajozott valószínűleg nem ezzel akarna pb versenyt nyerni, persze lehet olyat is hogy játékosonként átpontozok, de én nem ezt választanám mint legjobb út a top 3-ba.
Szerintem ahhoz hogy párbajtudás alapú lehessen egy ilyen verseny sokkal több indulónak kellene lenni mint a (kizárásokkal együtt) 5 induló.

Ha a kovetkezo ilyenre mi is osszefogunk paran remelhetoleg akkor minket sem fognak kizarni ha nem tamadjuk egymast csak a "kiszemelt eselyeseket".
Viszont szerintem nem ezt történt. Te megtámadtad őket egyesével, mire ők visszamentek egyesével. Őszintén én is visszatámadtam volna, főleg a kocsmai szóváltások után, nem gondolom hogy ez a te kigolyózásodra szánt nagy mesterterv része volt.
 

Törölt tag 18865

Vendég
több indulónak kellene lenni mint a (kizárásokkal együtt) 5 induló.
Ezert nekik konnyebb volt csak ellenem pontozni nekem meg 3 ember ellen
Viszont szerintem nem ezt történt. Te megtámadtad őket egyesével, mire ők visszamentek egyesével. Őszintén én is visszatámadtam volna, főleg a kocsmai szóváltások után, nem gondolom hogy ez a te kigolyózásodra szánt nagy mesterterv része volt.
Jol latod igy tortent az elejen volt veletlen parbaj is ami ugyanakkor zajlott az nem is erdekelt mert tudtam hogy veletlen volt de volt olyan is par perc kulonbseggel ami ledumalt volt meg lehet kulonboztetni foleg ha csak oket figyeljuk mert ellenuk kell oltozni meg pontozni. Mikor nem voltam fent kis fegyverrel tamadtak mindenkit hogy ne ussek ki oket mikor beleptem elkezdtek kiutni elolem mindenkit. Ezt nem kozosen beszeltek le hanem az 1. helyezett intezte igy mert zavarta hogy kimertem hivni.

En nem akarok semmit meg mastol se elvenni semmit csak hogy engedelyezve legyen a csapatos parbaj a kovin meg leszoktam irni a velemenyem ha negativ ha pozitiv mert ez a forum.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Ezert nekik konnyebb volt csak ellenem pontozni nekem meg 3 ember ellen
Ezt te választottad, normál esetben minimális módosítással ruhából párbajozunk, én biztosan. Nem is sokan indulnak párbajos kategóriás versenyen úgy hogy játékosonként pakolnak át mindent szívóról refire és aztán vissza...

par perc kulonbseggel ami ledumalt volt meg lehet kulonboztetni foleg ha csak oket figyeljuk mert ellenuk kell oltozni meg pontozni.
A lebeszélt párbaj másodperceket késik maximum, amúgy nagy ész ahhoz sem kell, hogy tudd ha 10 perce lövőst lefogtad ne pisztollyal próbálja újra főleg hogy te magad írtad többször is,hogy pontozgatsz.

Mikor nem voltam fent kis fegyverrel tamadtak mindenkit hogy ne ussek ki oket mikor beleptem elkezdtek kiutni elolem mindenkit
Figura mikor egyedül volt fent farmolta a wineket, kis fegyverrel tudjon megint menni, mikor te feljöttél kiütötte előled,hogy ne tudd. Én ezt egy nagyon jó taktikának mondanám, mit kellett volna tennie, hagyni hogy te is farmold?
Azt is hozzátenném, hogy ha jól emlékszem Sagrada szinte az utolsó napokban lett csak 250, Csarter meg 1-1,5 hetet nem is játszott.
Nem egy-két párbajjal voltál lemaradva hanem 200+ körülivel, annyiszor gondolom nem mind Figura vert el...
 

Törölt tag 18865

Vendég
Kedves @Etheryon a valaszaid alatamasztjak az igazamat mert amiket irtal azoknak az ellenkezoje tortent, kardal jott kovi oraban nem pisztolyal jott hanem amivel kellett ha karddal kardal ha pisztollyal akkor azzal, verseny utolso napjan kihivott megbeszeles nelkul mert aznap nem parbajoztam senkivel vesztett is.
A lebeszelt parbaj nem masodperceket kesett hanem perceket de volt nem lebeszelt is ami poccre ugyanakkor zarult megsem jelentettem azt mert meg tudom kulonboztetni.Es nem kellett volna 200+ parbajt nyernem mert a 3. hely csak 44 parbajra volt amire volt 1 hetem(akkor jott fel a 3. helyezett 250-re) de meg akadalyoztak mivel orankent 2-3 ember tamad visszatamadok nekik csak 1 vereseg orankent nekem 2-3. De kerlek ne irj tobbet ezzel kapcsolatban mert az okoskodast mesterfokon uzod de elsosorban nem a te korrupt velemenyed erdekelt (kivi lennek hanyszor utetted ki magad vele), hanem peldaul @Ghost of Red James aki csapattag szoval erdekelnie kene a velemenyenek illetve adnom kene a szavara ugyhogy erdekelne ha kifejtene miert irta a kocsmaban kekkel hogy a verseny vegen a fair-play neveben igazsagot szolgaltatnak de csak annyi tortent hogy kiutott mindkettonket floridan, amit kikerek magamnak hogy ugyanugy kezeljenek mint a bunost, soha nem voltam kizarva 1 percre se es es soha nem jelentettem senkit ezen az eseten kivul, roluk ez nem elmondhato nem tudom miert nem lett leellenorizve rendesen foleg ha egy megbizhato jatekos irja. Csak miattad ha most lenne a support ertekelo kerdoiv 10 helyett csak 9-et adnek.
 

Törölt tag 18865

Vendég
Minden rendben? Ha már jutalmak ki lett osztva, akkor nem hinném változna a döntés. Legközelebb jobban odakell tenni magadat, és elején belehúzni. Ez van, tanulni kell az esetből.
Nem kell dontest valtoztatni ahhoz mar keso, es hiaba tenned oda magad 3v1be eselyed sincs barmilyen pontozassal ruhaval ki tudnak szoritani ebbol nincs mit tanulni a supportnak kene jobban figyelnie illetve elmagyarazni hogy mi miert tortenhetett ha valaki nem tul "Hollywood" ehhez mert az eddigi csapattagok nagyon kozvetlen magukat nem folenk helyezve segitettek magyaraztak el mindent eddig.
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
Kedves @Etheryon a valaszaid alatamasztjak az igazamat mert amiket irtal azoknak az ellenkezoje tortent, kardal jott kovi oraban nem pisztolyal jott hanem amivel kellett ha karddal kardal ha pisztollyal akkor azzal, verseny utolso napjan kihivott megbeszeles nelkul mert aznap nem parbajoztam senkivel vesztett is.
A lebeszelt parbaj nem masodperceket kesett hanem perceket de volt nem lebeszelt is ami poccre ugyanakkor zarult megsem jelentettem azt mert meg tudom kulonboztetni.Es nem kellett volna 200+ parbajt nyernem mert a 3. hely csak 44 parbajra volt amire volt 1 hetem(akkor jott fel a 3. helyezett 250-re) de meg akadalyoztak mivel orankent 2-3 ember tamad visszatamadok nekik csak 1 vereseg orankent nekem 2-3. De kerlek ne irj tobbet ezzel kapcsolatban mert az okoskodast mesterfokon uzod de elsosorban nem a te korrupt velemenyed erdekelt (kivi lennek hanyszor utetted ki magad vele), hanem peldaul @Ghost of Red James aki csapattag szoval erdekelnie kene a velemenyenek illetve adnom kene a szavara ugyhogy erdekelne ha kifejtene miert irta a kocsmaban kekkel hogy a verseny vegen a fair-play neveben igazsagot szolgaltatnak de csak annyi tortent hogy kiutott mindkettonket floridan, amit kikerek magamnak hogy ugyanugy kezeljenek mint a bunost, soha nem voltam kizarva 1 percre se es es soha nem jelentettem senkit ezen az eseten kivul, roluk ez nem elmondhato nem tudom miert nem lett leellenorizve rendesen foleg ha egy megbizhato jatekos irja. Csak miattad ha most lenne a support ertekelo kerdoiv 10 helyett csak 9-et adnek.

Megköszönöm az értékelést, illetve a megfogalmazott kritikát. Az eredmény végleges, a győzteseknek ezúton is gratulálok!
 
Fent