Új világ: O...?

deakcsaba

Well-Known Member
1, Maradjon meg a V1.
2. Minden mas vilagot vonjanak ossze 1 szerverre.
3. Kutyat se erdekli mi a neve az uj szervernek amig 10-20 ember van rajta...

Ideje lenne mar ra dobbenni, hogy nem uj vilag kellene, hanem osszevonas. V1- es Flo- n kivul minden mas szerver elhetetlen. Van 15-20 jatekos akik aktivak es ennyi... A mai erodharc 10 percig sem tartott... Ennek igy van ertelme? Az uj vilagon mi lenne? Kb 1-2 het aktivitas ( bar mar eleg regi a jatek igy a regiek mar el sem kezdenek ott mert hat minek. ) Aztan jonne megint a pangas.

Es most lenne a Magyar szupportnak nagy szerepe, hogy ezt le kommunikaljak az inno-val. 1-2 nagy szerver joval tobb bevetelt tud produkalni mint 10-15 kis szerver... Egyszeru logika, nem kell hozza atomfizikusnak lenni.

Ha kell, meg egy peticiot is hajlando lennek alairni, hogy uj vilag vagy osszevonas legyen.

Osszetartast emberek, ne szethuzast!

Jo ejt!
Miért pont a V1 maradjon az a kedvenced?.:D
 
Szerintem inkább össze kellene vonni a világokat, mint új világot létrehozni, (értem én, kellek az új játékosok, meg az új játékosok által vett rögökből a pénz, a sok forintocska) ... de pl. ha a V1-et összevonnátok a Floridával, elég népes "kis" világ lenne, és lennének harcok is bőséggel, a többi világ együtt nem ér annyit, illetve nincs annyi aktív tag, mint a V1-en , és a Floridán !
Kár hogy a kettő szinte ugyanaz. Ugyanazok a játékosok vannak mindkettőn 90%- ban, ha összevonnák mindenkinek két karaktere lenne.
 

Killer B

New Member
Nem bántásból írom, de a kevesebb néha több. Így is van már 9 világ, szerintem már ennyi is sok, mivel nagyon szét vannak szórva a játékosok. Régen, amikor csak 3-4 világ volt (még a kezdet kezdetén), sokkal jobb volt, mert egy világon belül rengeteg játékos volt, és volt kivel párbajozni, erődharcra menni, stb. Most ha tombstone kalandot akarok csinálni, órákat várnom kell, ismétlem - órákat - mire összejön 6 játékos. Én személy szerint annak örülnék a legjobban, ha a legkevésbé népes világok lakóit átmozgatnátok a többi világba és a kiürült világokat bezárnátok.

Amúgy Ohio, Oklahoma, Oregon; nagyjából ezek jöhetnek szóba o kezdőbetűvel.
 

Tekergő

Member
Meg tudná valaki mondani, hogy Nevada szerveren ki érte el elsőként a 250-es szintet?

(Korábban akkor indult új világ, amikor a legújabb szerveren valaki elérte a maximálisan elérhető szintet...)
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
Meg tudná valaki mondani, hogy Nevada szerveren ki érte el elsőként a 250-es szintet?

(Korábban akkor indult új világ, amikor a legújabb szerveren valaki elérte a maximálisan elérhető szintet...)
Megtudod mondani a régi világokon hány év lesz elerni ezt a szintet,pláne 25% tp lötyi bug kihasználás nélkül? :)
Amúgy meg,aki sír hogy minek új világ,miért foglalkozik vele ?
Senkinek nem kötelező beregisztrálni :)
Lehet menni játszani a 3 nagy szerverre ,aztán csendben lenni.
 

ESF 28-135

New Member
Oatman-Arizona-Route-66-14.jpg
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Meg tudná valaki mondani, hogy Nevada szerveren ki érte el elsőként a 250-es szintet?

(Korábban akkor indult új világ, amikor a legújabb szerveren valaki elérte a maximálisan elérhető szintet...)

Korábban sem ehhez volt kötve, csupán ennyi idő alatt egy igen aktív játékos elérte a 150-es szintet 1 év alatt.
 
Fent