Kibeszélő Új világ: L...

Thomas Lincoln

Well-Known Member
Nekem az lenne a kérdésem, hogy esetleg a support csapatot meg lehetne e kérni, hogy az új világon az első eventig növeljék meg a sebességet?
Szerintem sokkal vonzóbb lenne így sokaknak elindulni rajta már az elején, mikor még egy fél megyét is 10-20 percbe telik megtenni quarter lovon is
 

Robert117

Legendary player (Retired)
USA egy államja helyett egyedülálló módon én egy csodálatos svájci kantonról nevezném el az új világot. :cool:
Szerintem remekül fog illeni rá, és az oda regisztráló játékosok (főleg akik top világokon nem tudnak erős karaktert építeni) tökéletesen magukénak fogják érezni a magyar nyelvű asszociáció miatt;
Luzern
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Azt nem igazán értem minek van ez az egész. Mint mindegyik világnál már rég el van döntve hogy mi lesz a neve.

De Lóma nálam mindent visz :)
Nem azért nyitottuk meg a kibeszélőt, hogy hozzászólásokat generáljunk mögöttes tartalom nélkül. Ahogyan a kiírásban is olvasható, a legjobb/legtöbb kedvelést kapott javaslatokból indítunk majd egy szavazást, és így határozzuk meg a végső nevet. Páran eltértek a The West vadnyugati világától a névválasztást kapcsán, ezeket a kedveltségüktől függetlenül nem vesszük számításba.
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Nem azért nyitottuk meg a kibeszélőt, hogy hozzászólásokat generáljunk. Ahogyan a kiírásban is olvasható, a legjobb/legtöbb kedvelést kapott javaslatokból indítunk majd egy szavazást, és így határozzuk meg a végső nevet. Páran eltértek a The West vadnyugati világától a névválasztást kapcsán, ezeket a kedveltségüktől függetlenül nem vesszük számításba.

Csak én látok ezen megjegyzés, valamint a fórum neve és eredeti kiírása között ellentmondásokat?

A téma nevében is foglalja a "kibeszélő" kifejezést, amely egyértelmű utalás a szabad véleménynyilvánításra (természetesen kulturált keretek között).
Az eredeti (témát nyitó) poszt pedig rögtön hozzászólások generálását célozta. (Értem én, hogy a negatív, építő jellegű kritika nem olyan szimpatikus mint a folyamatos dicséretek. Azt inkább jobb eltakarni, hogy ne legyen szem előtt, mint építkezni, fejlődni azok alapján.)
De engedtessék már meg egy kibeszélő témában véleményt formálni! Még akkor is ha az egyedi, nem ugyanaz mint a tied, vagy épp nem az ínyedre való.

A végleges név meghatározásába viszont persze csak a meghatározott szabályok szerint szólhatunk bele; nincs is azzal baj, ha ebben azért vannak korlátozások.
Viszont az emberek kulturáltan kifejezett véleményének kinyilvánítását -pláne egy kibeszélő témában- nem éppen helyénvaló korlátozni.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
A hozzászólásommal arra reflektáltam, miszerint az egész el van már döntve, és teljesen feleslegesen nyitottuk meg ezt a kibeszélőt mivel már az új szerver neve rég el van döntve. Nem értem miből gondolod, azt hogy ebben a kibeszélőben vagy bárhol a fórumon el vannak nyomva a játékosok. Mindenki szabadon leírhatja a véleményét (amennyiben a kommunikációs szabályoknak megfelelő, különben kénytelenek leszünk moderálni), ahogyan ezt már sokan megtették.
 

Robert117

Legendary player (Retired)
A hozzászólásommal arra reflektáltam, miszerint az egész el van már döntve, és teljesen feleslegesen nyitottuk meg ezt a kibeszélőt mivel már az új szerver neve rég el van döntve. Nem értem miből gondolod, azt hogy ebben a kibeszélőben vagy bárhol a fórumon el vannak nyomva a játékosok. Mindenki szabadon leírhatja a véleményét (amennyiben a kommunikációs szabályoknak megfelelő, különben kénytelenek leszünk moderálni), ahogyan ezt már sokan megtették.

Örülök, hogy tisztáztad, mert a hozzászólásod első gondolata nem ezt sugallta. Továbbá annak egésze után is bennem maradt ennek az elnyomásnak az érzete, ami nálam annyira kiveri a biztosítékot, hogy muszáj volt rá reagálnom. Nem volt szerencsés megfogalmazás, hogy ilyen asszociációt tudott kiváltani, de így már rendben vagyunk.
Közben látom, hogy már javítottad is, sikerült pontosítani. :)
 
Fent