Kibeszélő Észak vs Dél - Erődharc bajnokság

Mr. T.

THE DEVIL
üdv,

Párbajozásról nincs írva a versenyszabályzatban. Lehet vagy kizárással jár?

üdv, T.

edit: megtaláltam egy erre vonatkozó részt.. de nekem még mindig nem tiszta :D

  • Kötelező párbaj felfüggesztés: 24 óra
  • Önkéntes párbaj idő: 168 óra
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
üdv,

Párbajozásról nincs írva a versenyszabályzatban. Lehet vagy kizárással jár?

üdv, T.

edit: megtaláltam egy erre vonatkozó részt.. de nekem még mindig nem tiszta :D

  • Kötelező párbaj felfüggesztés: 24 óra
  • Önkéntes párbaj idő: 168 óra
Lehet párbajozni, ha kiütnek, 24 óráig nem hivhatsz ki senkit, de utána igen. Ha nem szeretnél párbajozni, kiütés után 168 óráig védett leszel.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager

Dr.Gonzo

Member
Egykor még békebeli volt itt a világ, Pápán és Szegeden túl.
Bakasapka mellett nyílott a búzavirág, úr volt ám vitéz úr.
Nagy körúton, már hajnalban szólt a cifra rezesbanda.
A mellemre kitűztem a rézmedáliát, harsogott a Dunánál.

Harminckettes baka vagyok én,
Kék paroli mosolyog a blúzom tetején
Nincs még sarzsim, de holnapra lesz,
s Galléromra a hadnagy úr csillagokat tesz.
Ferenc Jóska adta ezt a mundért rám.
Nincsen lovam, de víg vagyok mindig ám!
Mert harminckettes baka vagyok én,
Recece gyalog masírozok én!
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Remélem azok az extra szettek fejleszve kerülnek be és nem addoltok a lusta sírósoknak 3as szetteket.
Városonként 210 ingyen szett, akit érdekelt már fejlesztett, fele tank.
Tehát miért is voltam itt 2 nap ha most 0 melóval is lehetne 3as sousa vagy 3as astor szettem? Vagy már azt jutalmazzuk aki nem játszik?
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Remélem azok az extra szettek fejleszve kerülnek be és nem addoltok a lusta sírósoknak 3as szetteket.
Városonként 210 ingyen szett, akit érdekelt már fejlesztett, fele tank.
Tehát miért is voltam itt 2 nap ha most 0 melóval is lehetne 3as sousa vagy 3as astor szettem? Vagy már azt jutalmazzuk aki nem játszik?

Ha mások is így gondolják, akkor az árverezhető tárgyaknál megpróbáljuk megoldani, hogy fejlesztetten kerüljön be, nem árverezhetőek pedig továbbra is fejlesztetlenül.
 

Titanilla

Veteran Member
Faszom se érdekli már, trágya ez a szervezés így is úgy is
Szerintem nincs baj a szervezéssel. Új formátum került bevezetésre, és másképp reagáltak a játékosok, mint ami az elképzelés volt, - mire 16-án eljutottam a vásárlási lehetőséghez, már Leaven cucc szinte nem is volt - de próbálnak korrigálni.
Abban viszont egyet értek veled, hogy akik korábban regeltek és több órás kattingatással szedték össze a pénzt a szettekre, nehezményezik, hogy az újak automatikusan megkapják.
Talán azt meg lehetne oldani, hogy kb 1000-1500 elvégzett munka után igényelhessék a szetteket, így nekik is meg kellene dolgozniuk a cuccokért.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Dehogynem, egyrészt fix csapat kéne, másrész egy erődspeednek nem arról kéne szólni ki tud több ruhát kisecezni, de ha már arról szól és 3 napig secezel, még szarják telibe hogy teleöntik csapatonként 210 szettel a játékosokat, csak mondanák előre és nem secezne akkor senki.
 

Cloudff7tm

Active Member
másrész egy erődspeednek nem arról kéne szólni ki tud több ruhát kisecezni
Nem is arról szól, hisz a nyeremények részvételhez vannak kötve, nem teljesítményhez, ráadásul sorsolással fog eldőlni ki mit nyer. Beléphetek az utolsó 10 napra csupaszon a harcokra és garantáltan kapok valamit, mivel több nyeremény van, mint játékos a szerveren. Így én nem csináltam hozzád képest semmit, még is ugyanúgy jutalmazva vagyok. Értelmetlen egy speed.

Ja mégse, lehet tesztelni az új szetteket 150-es szinten. :eek:
 
Fent