Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Kenneth G

Kroki-fan
Ezt csak így itt hagyom:
b799f6a0-0526-49fa-aaca-ded83c3fcfc9.png
Kell az amis szettje. Mondjuk a cipője és a nyakija béna.
 

DeletedUser16538

Vendég
Az a fegyver 72900 rögbe került...( 243 db ) Annyi röggel bármelyik szerveren lehet nyerni eventet.. 1 évben akár többször is. (Feltéve ha valós a kép :D )


P.S. Közben lecsekkoltam őt betán... valóban 5 ös az a fegyver
 

Kanyim

Veteran Member
Az a fegyver 72900 rögbe került...( 243 db ) Annyi röggel bármelyik szerveren lehet nyerni eventet.. 1 évben akár többször is.

Most ugyebár olyan emberekről beszélünk akiknek ez az összeg nem jelentős. (kb 375.000 HUF) Az ő szempontjukból totálisan érthető ez a lépés.. Egy aktív világon ebből tudna nyerni talán 2 tombolát (bár pl florin vannak brutális nagy rögösök akiknek detto nem számít a pénz ha éppen megakarják nyerni az újabb tombolájukat)
Ráadásul a tombolás fegyók jelentősége egyre jobban gyengül. Néhány éve még brutálisak voltak, de a fejlesztések kinyírták őket. Párbajban túltolhatóak, mpi-n egy 3as ventillátor veri, erődharcon is kb csak a bónadásuk a jó, de abból is csak a tinglité pótolhatatlan, a többit a garret fegyószett már adja a szektornak. Melók már egy közepes hátizsákkal gond nélkül végezhetőek, építésre is van jobb szett..stb.. tehát manapság már főleg csak jakizásra jók.
Ebből kiindulva sokkalta jobban megéri egy ilyet feltolni, mint kapni 2 tombola győztes fegyószettet.(és még a jakizási faktor is magasabb, mivel ilyenből sanszosan nincs több, míg rengeteg tombola győztes rohangál, sok fegyónak a nevét sem tudom, legtöbben csak azt vágják hogy tinglit és a többi tombi győztes.. (ráadásul aki ilyenen gondolkozik szinte biztosan megnyert már 1-2 tombolát))
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser16538

Vendég
Most ugyebár olyan emberekről beszélünk akiknek ez az összeg nem jelentős. (kb 375.000 HUF) Az ő szempontjukból totálisan érthető ez a lépés.. Egy aktív világon ebből tudna nyerni talán 2 tombolát (bár pl florin vannak brutális nagy rögösök akiknek detto nem számít a pénz ha éppen megakarják nyerni az újabb tombolájukat)
Ráadásul a tombolás fegyók jelentősége egyre jobban gyengül. Néhány éve még brutálisak voltak, de a fejlesztések kinyírták őket. Párbajban túltolhatóak, mpi-n egy 3as ventillátor veri, erődharcon is kb csak a bónadásuk a jó, de abból is csak a tinglité pótolhatatlan, a többit a garret fegyószett már adja a szektornak. Melók már egy közepes hátizsákkal gond nélkül végezhetőek, építésre is van jobb szett..stb.. tehát manapság már főleg csak jakizásra jók.
Ebből kiindulva sokkalta jobban megéri egy ilyet feltolni, mint kapni 2 tombola győztes fegyószettet.(és még a jakizási faktor is magasabb, mivel ilyenből sanszosan nincs több, míg rengeteg tombola győztes rohangál, sok fegyónak a nevét sem tudom, legtöbben csak azt vágják hogy tinglit és a többi tombi győztes.. (ráadásul aki ilyenen gondolkozik szinte biztosan megnyert már 1-2 tombolát))

Betán 200%-os rög bónusz van. Az utolsó kategória 4750 rög helyett amit pl Floridán kapsz ott 14250 rögöt. Mellesleg nem mindegy, hogy egy fegyverszettben van támadás/védekezés bónuszod, ellenállás, szerencse, munkapont és tapasztalat bónuszod. A 3 as venzilátor sem erős a wright szett nélkül. Ami sokat dob az a wright szett. Mpin nem sok olyan eventgyőztes játékos van aki a fegyverszett mellett wright szettel is rendelkezik a teljessel. Ha van 1 eventgyőztes fegyverszetted akkor a többi fegyvszerszett szinte felesleges neked. 1 fegyverszettel pótolsz minimum 3 at ami nem kell pénzért megvegyél. Pl most a magányos cowboy fegyverszett nem sokat ér az mpin. Erőt nem ad hiába sebzel nagyot ha melette 3-4k életed van, kiszednek hamar. Mpin aki nagyon erős azok a wright szettesek. fegyvertől függetlenül. Az épitésre meg a fegyverszett annyival jobb, hogy +20 szintel többet tudod épiteni. Ha nem non stop épitesz és a ranglistát hajkurászod akkor az is felesleges fegyverszett ha addig épitesz még 150 es szintet eléred.
Ha választanom kellene egy magányos cowboy fejlsztett és eventgyőztes fegyver mellett az eventest választanám.

Véleményem szerint ha eventes összekerül magányos cowboyszettes ellen mpin az eventgyőztes nyer majd. mert neki majdnem dupla annyi élete is lesz és a sebzése sem lesz rossz mellette.

U.I. Még mielőtt leirtam a válaszomat nem tudtam, hogy betán van a játékos, utána jutott eszembe lecsekkolni ott.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kanyim

Veteran Member
Nem azt mondtam hogy a magányosnak a feltolt fegyója megver egy tombola győztest MPI-ben.
Hanem azt hogy a tombi győztes fegyószettek jelentősége csökkent és mostanra lényegében mindenük kiváltható a játékban. (míg pl néhány éve még abszolút domináltak)
Tény sok mindent adnak egyszerre és ténylegesen kiváltanak 3 különféle szettet, de most ha abból indulunk ki hogy egy erősebb játékos feccöl annyit a játékba, akkor őneki nem megfelelő ez a kiváltás, mert amire ráfekszik a játékban azt ennél magasabb szinten tolja.

Szép dolog a plusz szerencse, de ha rendesen kerizni akar úgyse ezt fogja használni. A plusz TP is kiváltható másik szettekkel.
Aki magas szinten erődözik 4-5-ös boltival vagy 2-3-asra feltolt tombolással nyomul. Az erődös szektorbónuszuk jó, de a tinglit kivételével már kapod ha garretes, lee-s van a szekidben. Párbajban is lehagyták a felfejlesztett szettek. Lényegében egyedül az MPI maradt ahol még mindig nagy a jelentőségük.. ott viszont már partiba kerül velük egy 3as TK vagy ventilátor. (amiket egy nagyobb játékos azért összehozhat a játékban ha akar(ha nem tud akkor nem nagy játékos), míg a tombola győzelem nem kevés pénzbe kerül)
A 150 munkapont is lényegtelen a mai szettek mellett.

MPI-n a wright-ot fölös belevenni, hisz fegyókról volt szó. Meg én azt tapasztaltam, hogy azért a nagyobb játékosok többsége megvette. (nagy játékosokról, nem tombola győztesekről beszélek)


Nem félreérteni, jók a tombola győztes szettek, de már messze nem annyira dominánsak mint régen, erősebb játékosok kiválthatják a tulajdonságait, sőt sok helyütt lehagyják. Viszont tény hogy egy közepesebb játékosnak, akinek nincs meg mindene, pl nincs 5ösre húzott pontos egylövetüje.. no neki ténylegesen nagy dobás egy tombi győzelem.


Viszont egy nagy játékos azért nyer tombolát hogy valamiben jobb legyen, vagy jakizhasson vele...
MPI-n jobb a tombis.
Párbajban eddig se nézték a tombola győzteseket, melók végezhetők nélkülük, szóval ezek miatt nem nyernek tombolát.
Egy 5ösre tolt magányos balos jóval nagyobb kuriózum és erődharcon is jóval jelentősebb.

Szóval szerintem ha valakinek nem számít a pénz (vagy közel ugyanannyiból tudná kihozni a két dolgot) csak az MPI miatt választaná a tombola győzelmet a kettő közül. (vagy olyan játékos akinek nincs sok szettje és nem tudja kiváltani a bónuszait)
 

Kenneth G

Kroki-fan
MPI-n 12 féle típust tudnék megkülönböztetni:

- Tlingit + Wrightos ember
- Eventes + Wrightos ember
- Sima tlingites ember (ebből 2-öt ismerek csak, akinek nincs Wrightja)
- Wrightos ember (gyakorlatilag a Tlingitessel egyenértékű)
- Eventes fegyver
- Fejlesztett venzilátoros fegyver (nem egyenértékű az eventessel, egy jó emberrel simán meg lehet verni, még a 3-ast is)
- Fejlesztett tk-s
- tk
- Sima fegyver

(szettet nem néztem, mert azok közül is elkülöníthető még bajorosra és tk-sra)
 

DeletedUser16538

Vendég
Hiába mondod azt Kanyim hogy a wrightot felesleges belevinni mert a fegyverekről volt szó mert nincs igazad. 1 es tk fegyver wright szettel megveri a 3 as venzilátorost ha nincs wirghtja neki. Annyira sokat jelent az a + támadás.

A keris dolgot meg nem értem. Mi az hogy ha rendesen akar kerizni akkor nem azt használja? Táncos fegyverszett +15% szerencsét ad. Eventgyőztes fegyver (Landsknecht szett) 20% szerencsét ad, 20% pénzt és kerire (az irodára) összesen 280 munkapontot 150-es szinten. A táncos fegyverszett a sima ami nincs fejlesztve 15% szerencsét +50 munkapontot és 295 munkapontot amibe beleszámoltam azt is amit a szett bónusza ad. Az a 15 munkapont különbség neked 2-3 dollárnyi értékkülönbözetet ad. Ha választanod kell a +20% pénz és +20% szerencse és +15% szerencse között illetve 2-3 dollárnyi + érték miatt TE melyiket választanád?

3 fegyverszettet mondtam ami kivállthat egy eventgyőztes fegyverszett. Ez azonban sokkalta több.

Vegyük az építést:- fegyverszettnek ded moroz : 247 mp-ot ad épitésre az alap és +15% exp bón( ami ugye nem számítódik a templomnál)
:-Landsknecht fegyverszett: 280 mp-ot épitésre.
Itt tehát ha nem fejlesztett a ded moroz fegyverszetted hanem alap 150 es szinten az eventes 33 mp-al többet ad ami ugye ha jól tudam +2 szint különbség a templomnál.

Párbajok: itt ez érdekes téma, itt rengeteg fegyverszett van és ez nagyban különbözik attól is hogy milyen párbajos vagy ütős vagy lövős., ellenállós , kitérős vagy sebzős. (ebben a témában nem sok tapasztalatom van)

De vegyük pl a Landsknecht fegyverszettet ismét: a jobbosok alapsebzése 1,05, A törzsi műalkotásoké 1,1 A bajor szett jobbosai 1,0 illetve A magányos cowboyé 1,1 ismét. Ha azt vesszük A butch és hardin fegyvereké 0,9 csak. Ha a tlingitét és a magányos cowboyét nézzük akkor ezeknek a sebzése megegyezik annyi különbséggel hogy a magányos fejleszhető tehát nagyobb sebzés is elérhető vele. A landsknechté a legmagasabb ezek után majd a bajor kés és tal követi majd a többi a 0,9 el. A tlingit és a landsknecht között a tulajdonságok igy oszlanak el : utóbbi +26 minden tulajdonságra a tlingitnél 26 karizma 28 ügyesség 27 mozgékonyság és 25 erő. Ezek az értéket a balos és a jobbos által adott tulajdonságok illetve a szettbónusz. Annyira nagy különbség nincs ezek között.

A magányos cowboy 12 karizma 15 ügyesség 15 mozgékonyság és 6 erő. Képességek 60 célzás 60 kitérés 30 irányitás 30 lövés/ütés. Ha nem felsőbb szinteken párbajozol 450 pb szint körül ahol a párbajosok többsége 5-10 ruhaszettel vagy fegyverszettel rendelkeznek hanem a közép kategóriában bőven elég az eventes fegyverszett párbajozni. Ebben a témában sokat lehet vitatkozni, hogy melyik a legjobb. Mindegyik pontozástól illetve a ruhák társitásától, buffok használatától , karakterosztálytól célzás és kitérés taktikájól függ. 1 sima hardin fegyós elverhet 1 3-as magányos lovast ha többször eltalálja, lefogja a lövését ütését stb. De mint mondtam párbajhoz nem sokat értek keveset párbajoztam és nem is fogott meg.

Vegyük az erdőharcot most:
Törzsi műalkotások: tulajdonságokat fentébb már leírtam , mellé jön mé +7 támadás, +7 védekezés +45 sebzés szektorbónusz, és 45 ellenállás. Illetve az ír sebzése +2,433 /szint
Landsknecht : tulajdonságot fentébb leírtam, 5 támadás, 5 védekezés , +30 sebzés+30 ellenállás illetve 2,3 sebzés /szint
Lee fegyverszett: 12 ügyesség, 12 mozgékonyság , 43célzás , 6 irányitás 48 taktika + 5védekezés szektorbónusz illetve sebzés +2/szint
Garett fegyverszett: 9 karizma, 9 ügyesség, 3 mozgékonyság, 27 célzás , 15 kitérés, 54 rejtőzés, 54 irányitás és 43 csapda, +30 sebzés szektorbónusz illetve 2/szint a sebzés.
Magányos cowboy: tulajdonságot és képességet fentébb leírtam már, +15 sebzés és +15 ellenállás 2,1/szint sebzés

Pontos egylövetű: +3 as szinten 260-520 sebzés átlag 390 sebzés( ezt vettem mert ez elég könnyen elérhető a játékban kerivel is akár)
+5 ös szinten 300-600 sebzés átlag 450 sebzés

Ezek az értékek mind 150 es szinten alap fegyvereknél van. Ha így nézzük őket akkor az eventes fegyverekkel érhető el a legnagyobb ellenállás, illetve támadási és védekezési esély. Emelett még a sebzésük sem olyan rossz 385 körüli átlaguk van ha jól tudom. A pontos egylövetűvel érhető el a legnagyobb átlagsebzés de viszont nem ad semmilyen bónuszt sebzésen kivűl így mellé kell társíts valami párbajfegyvert is. Eventeseknek alacsonyabb a sebzése de jobbak a bónuszai illetve a kitérési és a találati értéked is nő ami a te javadra vállik és nem csak a csapat számára. A tulajdonságpontok amit ad elég jók . De itt ismét attól függ hogy erődön is mire vagy pontozva . Az is rengeteget számit

A magányos cowbojnak 3 as szinten 449 az átlagsebzése (nincs hozzászámolva a szektorbónusz). Igaz, hogy a fegyvernek kisebb a szórása mint pl a pontos egylövetűnek de erődharcos és párbajon kivűl nem hinném hogy másra jó lenne.

Az eventeseket meg ezeknek a tényeknek a figyelmébe véve a munkáknál akármilyen fegyverszetted van amivel kiválthatod a tapasztalatot, szerencsét, +pénz bónuszt és a + munkapontot . Nem mindegy hogy egyszerre teljesül mind a 4 bónuszod vagy le kell mondjál a másik 3 ról az egyik bónusz érdekében.

Tehát nem tartom helyénvalónak azt a véleményed, hogy az eventgyőztes fegyver csak arra jó hogy valaki jakizhasson vele téged idézve hanem igenis nagyon ki lehet használni. Ritkaságnak számit a +5 ös magányos cowboy és kevés van belőle de igy mondjuk erődre tudod csak használni vagy párbajra még 1 eventest szinte minden dologra. Nem csak mpi-re . És hidd el hiába a 3 as venzi ugyanazokkal a ruhákkal és csak a fegyver különbözzön én az eventesre teszem le a voksomat minden alkalommal.

Ha valamit rosszul írtam volna elnézést próbáltam minél helyesebb érveket felhozni és minél kevésbé beleszőnöm a saját véleményemet.

Ufff Floki voltam
További szép estét.


U.I. Elnézést a helyesírási hibákért ha akad benne.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kanyim

Veteran Member
Azért nem kell belevenni szerintem a wrightot, mert ha 2 dolgot hasonlítunk össze akkor azt szokták feltételezni hogy a többi körülmény ugyanolyan...

Tyű én ennyire nem akartam belemenni :D
Nem azt mondtam hogy haszontalan a tombola győztes szett, hanem hogy már rég nem akkora a dominanciájuk mint néhány éve volt. Nagy játékosok kiválthatják az értékeit, vagy itt-ott le is hagyhatják.

Azt sem mondtam hogy a magányos jobb lenne párbajra mint egy tombola győztes.. hanem azt mondtam hogy nem a párbajok miatt nyernek az emberek tombolát, hiszen pl feltolt hardinokkal lazán elérik ugyanazt a szintet.

Tény melóknál egyszerre kapsz több bónuszt, no és valaki emiatt nyer egy tombolát a mai világban ? (bár bizti volt ilyen)


Erődre meg sok embert ismerek akiknek van tombola győztese mégsem azt használja hanem 5-ös boltival rohangál. Iriseknél ugyebár egyértelmű, de több tankra is ez jellemző. A bónadásuk tényleg kimagasló, de szervezett csapatoknál egy jó játékos a körök többségében tud úgy mozogni hogy a sebzésbónt és a védő bónusz érték jó részét megkapja szektorbónból...
Onnantól meg kijön a gyengébb sebzése (Landsknechtnél most kicsit javítottak és 2,3as lett, de előtte alapból 2,2 volt sokáig, szóval azt nézem. (kivéve persze tinglit) Az ugyebár 330as sebzés ami a mai világban eléggé halovány.(feltételezve hogy a sebzésbónt megkapják mind a ketten))


Lehet nem emeltem ki kellően, de én nagy játékosokra értettem a gondolkodásomat. Akik ugyebár rendelkeznek majd mindennel és majd mindenük fel van tolva. Ha építenek akkor 1es a morozov fegyó, ha párbajoznak akkor a jobbosaik 2-3-ra feltolva, ha erődöznek akkor 5ös pontos egylövetű vagy 2-3-ra feltolt tombolás balos stb..

Ugyebár 2 okból nyer valaki tombolát: hogy valamiben jobb legyen, vagy hogy villoghasson vele...
Viszont ha már valamit kiváltasz-elérsz, azaz nem lennél jobb tőle, akkor miért adj ki érte pénzt hogy megnyerd ?

És ebben az aspektusban mondtam hogy nagy játékosoknak sok esetben jobban megéri az 5ös magányos fegyo, mint 1-2 tombola győzelem. Abból sanszosan ő lenne az egyedüli a szerveren, míg a tombola győztesek lassan már tobzódnak.
Erődnél néhányan már az 5-ös boltira lecserélik a tombolásokat, hát akkor egy még annál is erősebbre...
Míg a párbajok és a melók nem nagyon szoktak azok az indokok lenni amiért valaki tombolát nyer... (de biztos van ilyen is)

Tehát nem azt mondtam hogy az 5ös magányos balos jobb mint a tombi győztes.. egyértelmű hogy a tombola győztes több dologra használható... csupán azt mondtam hogy a nagy játékosok egy részének az 5ös magányos balos több hasznos tulajdonsággal rendelkezik mint a tombi győztes fegyó, ezért megértem hogy van aki rámozdult és belefeccölt annyi pénzt egy tombola győzelem helyett...
 

DeletedUser15763

Vendég
Szett bonus elerheto? Ez jobb epitos szett mint a Benjamin ruha loszett es ded fegyoszett?

Sztem bonuszrol semmi hir, de ha ranezel jobban a targyakra akkor az Epitos eseten:
Loszettet nem verik meg sztem.
Ruhanal erzek benne realitast.
Fegyoszettnek szinten van realitasa. :)

Az erodosre ranezve:
Piza loszett eseten nem erzem erosebbnek.
Ruhanal is tobb pontot ad a piza ruha, de ez mar ad eletet is.
Fegyoszett erdekes, attol fugg az egesz h ki mit hasznalt idaig.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Smeagol

Member
FIGYELEM! Thomas24 tolvaj

Iowa szerveren simán elvett a piacról 100 kancsó vizet ami más nevére volt kitéve.
Sőt nem csak úgy egy név volt felírva, hanem, hogy ne vedd meg, mert XY részére....
A lényeg, hogy nagyon figyeljetek, mert most nem a 100 kancsó víz áráról van szó, hanem, hogy Chat-en írta, hogy ő ebből él és kereskedik, hogy ki a gyorsabb.
Lassan eladhatók lesznek az eventes dolgok és gondolom többen szoktatok szerverek között cserélgetni, nos ő erre is azt írta a Chat-en, hogy az lesz majd igazán az ő időszaka, mert az összes olyan dolgot leszedi még akkor is ha néven mert ő ebből él.
Tehát figyeljetek, mert nem hiszem, hogy egy ilyen alakkal szeretnétek találkozni amikor mondjuk egy kabátot vagy egy fegyót cserélsz pont el valakivel.
Jaaaa és más szerveren is játszik, ha jól tudom akkor már csak Floridán, mert a többit törölte magát.
 
Utoljára szerkesztve:

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
FIGYELEM! Thomas24 tolvaj

Iowa szerveren simán elvett a piacról 100 kancsó vizet ami más nevére volt kitéve.
Sőt nem csak úgy egy név volt felírva, hanem, hogy ne vedd meg, mert XY részére....
A lényeg, hogy nagyon figyeljetek, mert most nem a 100 kancsó víz áráról van szó, hanem, hogy Chat-en írta, hogy ő ebből él és kereskedik, hogy ki a gyorsabb.
Lassan eladhatók lesznek az eventes dolgok és gondolom többen szoktatok szerverek között cserélgetni, nos ő erre is azt írta a Chat-en, hogy az lesz majd igazán az ő időszaka, mert az összes olyan dolgot leszedi még akkor is ha néven mert ő ebből él.
Tehát figyeljetek, mert nem hiszem, hogy egy ilyen alakkal szeretnétek találkozni amikor mondjuk egy kabátot vagy egy fegyót cserélsz pont el valakivel.
Jaaaa és más szerveren is játszik, ha jól tudom akkor már csak Floridán, mert a többit törölte magát.


köszönjük a jelzésed, figyelni fogunk... :)

azért a mással való kiszúrásnak is van egy határa...... vagy nem? :(

milyen emberek vannak.......................... :confused:
 

DeletedUser15763

Vendég
FIGYELEM! Thomas24 tolvaj

Iowa szerveren simán elvett a piacról 100 kancsó vizet ami más nevére volt kitéve.
Sőt nem csak úgy egy név volt felírva, hanem, hogy ne vedd meg, mert XY részére....
A lényeg, hogy nagyon figyeljetek, mert most nem a 100 kancsó víz áráról van szó, hanem, hogy Chat-en írta, hogy ő ebből él és kereskedik, hogy ki a gyorsabb.
Lassan eladhatók lesznek az eventes dolgok és gondolom többen szoktatok szerverek között cserélgetni, nos ő erre is azt írta a Chat-en, hogy az lesz majd igazán az ő időszaka, mert az összes olyan dolgot leszedi még akkor is ha néven mert ő ebből él.
Tehát figyeljetek, mert nem hiszem, hogy egy ilyen alakkal szeretnétek találkozni amikor mondjuk egy kabátot vagy egy fegyót cserélsz pont el valakivel.
Jaaaa és más szerveren is játszik, ha jól tudom akkor már csak Floridán, mert a többit törölte magát.

Október 15. óta fent van Floridán is, a csalók listáján.
 

LDuck

Veteran Member
FIGYELEM! Thomas24 tolvaj

Iowa szerveren simán elvett a piacról 100 kancsó vizet ami más nevére volt kitéve.
Sőt nem csak úgy egy név volt felírva, hanem, hogy ne vedd meg, mert XY részére....
A lényeg, hogy nagyon figyeljetek, mert most nem a 100 kancsó víz áráról van szó, hanem, hogy Chat-en írta, hogy ő ebből él és kereskedik, hogy ki a gyorsabb.
Lassan eladhatók lesznek az eventes dolgok és gondolom többen szoktatok szerverek között cserélgetni, nos ő erre is azt írta a Chat-en, hogy az lesz majd igazán az ő időszaka, mert az összes olyan dolgot leszedi még akkor is ha néven mert ő ebből él.
Tehát figyeljetek, mert nem hiszem, hogy egy ilyen alakkal szeretnétek találkozni amikor mondjuk egy kabátot vagy egy fegyót cserélsz pont el valakivel.
Jaaaa és más szerveren is játszik, ha jól tudom akkor már csak Floridán, mert a többit törölte magát.

Flórin 100 töltényhüvelyt lopott el ugyan így, ami a szövetség erődharcosainak lőszerövvel való támogatásához kellett volna :) Amikor írtam neki, akkor kiakadt hogy miért is adná vissza, és legalább felezzük meg. Amikor leírtam hogy nem szeretném megfelezni, akkor közölte hogy akkor eladja mind a bajszosnak... Azóta már nincs nálunk, és a másik csapatnál sem talál helyet :)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent