Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Mrs.Dreamer

Active Member
Mivel egy másik topicból törlésre került a hsz-m, ezért itt írnám le. Sajnálatos, hogy a fórumon rendszeresen törlésre kerülnek hozzászólások, olyanok amik
kulturált formában egy-egy játékos véleményét mondják el. A fórumon ugyanazok a kommunikációs szabályok érvényesek, mint a játékban. Annyiban más, hogy itt kötetelenebb forma van a felmerülő témában a megbeszélésre. Amennyiben nem sért kommunikációs szabályt, nem durva beszéd, akkor a vélemények miért nem maradhatnak? Miért bántja a moderátorokat? Tartsuk tiszteletbe, hogy a játékosoknak igenis van véleménye!
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Természetesen szívesen várjuk visszajelzéseitek és véleményetek, ugyanakkor ezt kérlek kulturált hangnemben tegyétek meg. Amennyiben ez nem így történik meg, és a hozzászólás már-már sértő, provokáló és kötekedő, rosszindulatú, ott sajnos kénytelenek leszünk intézkedni. Ugyanakkor nincs lehetőség harmadik félként fellebbezni, vagy megkérdőjelezni egy más játékos szabálysértésére vonatkozó döntést. Amennyiben személyes problémátok van, nem értetek egy üggyel egyet, akkor azt a supporton rendszeren jelezzétek kérlek, mivel bizonyos ügyeket nyilvánosan nem lehet megbeszélni, például szabálysértésekkel kapcsolatos ügyek; ezeket csakis az adott játékossal tudjuk megbeszélni.

Megértésetek köszönjük!
 

LDuck

Veteran Member
Természetesen szívesen várjuk visszajelzéseitek és véleményetek, ugyanakkor ezt kérlek kulturált hangnemben tegyétek meg. Amennyiben ez nem így történik meg, és a hozzászólás már-már sértő, provokáló és kötekedő, rosszindulatú, ott sajnos kénytelenek leszünk intézkedni. Ugyanakkor nincs lehetőség harmadik félként fellebbezni, vagy megkérdőjelezni egy más játékos szabálysértésére vonatkozó döntést. Amennyiben személyes problémátok van, nem értetek egy üggyel egyet, akkor azt a supporton rendszeren jelezzétek kérlek, mivel bizonyos ügyeket nyilvánosan nem lehet megbeszélni, például szabálysértésekkel kapcsolatos ügyek; ezeket csakis az adott játékossal tudjuk megbeszélni.

Megértésetek köszönjük!
Egy kérdésem van. Ha a CM az elbíráló, akkor hogyan lehet fellebbezni?
 

DeletedUser17845

Vendég
Természetesen szívesen várjuk visszajelzéseitek és véleményetek, ugyanakkor ezt kérlek kulturált hangnemben tegyétek meg. Amennyiben ez nem így történik meg, és a hozzászólás már-már sértő, provokáló és kötekedő, rosszindulatú, ott sajnos kénytelenek leszünk intézkedni. Ugyanakkor nincs lehetőség harmadik félként fellebbezni, vagy megkérdőjelezni egy más játékos szabálysértésére vonatkozó döntést. Amennyiben személyes problémátok van, nem értetek egy üggyel egyet, akkor azt a supporton rendszeren jelezzétek kérlek, mivel bizonyos ügyeket nyilvánosan nem lehet megbeszélni, például szabálysértésekkel kapcsolatos ügyek; ezeket csakis az adott játékossal tudjuk megbeszélni.

Megértésetek köszönjük!

Ha viszont az ügyemet a support rendszerre átviszem, ott már a játékbeli karakteremet is lehet büntetni, jól gondolom?
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Egy kérdésem van. Ha a CM az elbíráló, akkor hogyan lehet fellebbezni?

Amennyiben úgy érzed hogy én nem tudtam segíteni az ügyedben, és a döntés amely született nem kielégítő számodra, kérlek vedd fel a kapcsolatot az Impresszumban található elérhetőségen az illetékesekkel.
 

Mrs.Dreamer

Active Member
Amennyiben úgy érzed hogy én nem tudtam segíteni az ügyedben, és a döntés amely született nem kielégítő, kérlek vedd fel a kapcsolatot az Impresszumban található elérhetőségen az illetékesekkel.
S miközben ezt leírod mosolyogsz rajta, mert tudod hogy azokat a leveleket is Te kapod meg. S a kör bezár, lehet zsarnokoskodni!
 

Deleted User - 645708

Vendég
Amit az elmúlt hetekben láttam a játékban és a fórumon erősen afelé az elhatározás felé hajt, hogy itt hagyjam végleg a játékot. A CM szerintem a játékosokért van, nem pedig fordítva. Nem kívánok olyan játékban részt venni ahol ez zajlik. Elég sok helyen és formában fogom erre buzdítani a játékos társaimat amennyiben megérik bennem ez a döntés.

- ez a hozzászólás egyezik a törölt hozzászólássomal, annyiben módosítva, hogy a kritizált részt kivettem belőle -
 
Fent