Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser7602

Vendég
Csak kíváncsian figyeltem mi lesz a vége de nem lepődtem meg.
Irtam DaN-nak utoljára, amire nem érkezett válasz azota se. Deee... kifejtettem benne, hogy ez nem a ti hibatok, es azt is leirtam hogy ha a játékosok elegedetlenek, vagy megy a vita esetleg, az mitol van(szerintem) . Valtozas nyilván nem lesz ilyen ügyekben, hisz a játék kezdete óta csökken a jatekosok száma, amit nem vesznek tudomásul. Persze meg egy darabig megy az eventek, uj szettek, stb. De az alap problémát nem oldják meg ezek sem.
Azt mondták: tőlünk jó a játék... Na, ez a szomorú ha jobban belegondolunk. Ne tőlünk várják hogy elcipeljunk a hátunkon egy haldokló játék csontvázát, hanem igen is csinaljanak egy jo játékot, halljak meg a jatekosok ötleteit, es majd a jó játék össze hozza a jo embereket is.

Egyszer elfogynak a regi veteránok, es nem lesz még ennyi pénz, es energia fordítva a jatekra sem, mint most... 2 havonta egy event nem segit, csak betapasztja a hangoskodok száját.
 

DeletedUser17605

Vendég
Én azt hiszem, hogy törölni MÉG nem fogyok, bár el fog jönni az az idő is. Viszont a pénzcsapot én itt elzárom... Azt a pénzt amit játékra költenék inkább összetépem vagy meggyújtom, de az innot nem támogatom semmivel sem... Semmi újjat nem tud mutatni a játék, ha készül is valami új tartalom tele van hibával. A játékosokat aljas gerinctelen módon átverik, példának a mostani eventes fegyverszettet hoznám fel, de szerintem a Hawaii szett is ide tartozik. Szóval összegezve igen nagyot csalódtam az utóbbi 1-2 hónapban ebben az egész játékban...
 

DeletedUser17605

Vendég
Sziasztok!

DaN végleg eltűnt? 3 hete lesz lassan, hogy nem válaszol a levelemre... Vagy esetleg tudtok valami elérhetőséget, ahol megtalálom őt?
 

krcsirke

el pollo diablo
Tegnapelőtti frissítésnek bétán tegnapra lett egy bejegyzése, így jobban látni mi változott a 2.82es frissítéssel:https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/update-2-82.3341/

Újdonságok

The Long Walk (A hosszú menetelés)
Ki kell érdemelned az Indiánok elismerését, hogy teljes jogú taggá válj Waupee baráti törzsénél, annak érdekében, hogy segíteni tudj az előttük álló kihívásokban.

Ez a kalandsor 15 kalandot tartalmazz és elérhető minden játékos számára, akinek a karakterszintje egyenlő vagy magasabb mint 56. Az utolsó kaland lezárásért, "A kísérő" eredmény jár jutalmul.

Hibajavítások

Az egyik...
Az egyik... (A arany puska legendája) kalandnál szükség volt, hogy felvedd az Aranypuskát. Azonban lehetséges volt lezárni az utána következő kalandokat anélkül, hogy ez a kaland lezárásra került volna. Így végül, elveszíthetted az Aranypuskádat a fényes változatra, ami lezárhatatlanná tette a kalandot. (Magyarul, változott a követelmény a kalandnál, hogy lezárd nem kell hogy az Aranypuskát felvedd)


Nagyon ritka függetlenség napi láda
Nagyon ritka függetlenség napi láda egyedi volt. Ez ahhoz a problémához vezetett, ha már van egy a felszerelésedben, nem nyerhettél másikat.
 

deluigi

Well-Known Member
az volna a kerdesem, hogy a Sugot ki szerkeszti?
jo volna, ha megjelennenek az uj kalandok benne: legendas aranyszablya aranycolt es arany puska
mar ha szabad ilyen halkan megkerdeznem...
 

DeletedUser12080

Vendég
Mivel látom adminhiány van itt alapból meg merjem kérdezni tippjátékos rögök kb. mikorra várhatók egyáltalán?
 

DeletedUser17478

Vendég
Mivel látom adminhiány van itt alapból meg merjem kérdezni tippjátékos rögök kb. mikorra várhatók egyáltalán?

Vagyunk itt is :) pár kérdésetekre itt írnám amit tudok mondani:
- a hawai szettel kapcsolatos rögöket hamarosan - 1-2 nap - vissza kapják azok akik kérték
- a VB tipp játék rögeire most kérdeztem rá, ahogy infom lesz ezt a posztot szerkesztve beírom
- a súgó szerkesztésére új kolléga felvétele a napokban megtörtént, hamarosan az elmaradások is feltöltésre kerülnek

* a vb tipp játék rögök a héten kiosztásra kerülnek
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

krcsirke

el pollo diablo
Németek FB oldalán van egy nevezd el a szettet poszt:

https://www.facebook.com/TheWestGer...95514.64881.198125040258283/2084943371576431/

Ebből vajon mi lesz? :D

6PtKBxQ.jpg


Szerk: hozzászólásokban volt egy utalás, hogy nemzetközi eseményhez fog kapcsolódni a szett lehetségesen. Reméljük többet megtudunk hamarosan.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent