Kérdések és válaszok

DeletedUser17383

Vendég
Köszi, és gondolom attól, mert kitölthető minden regisztrációval, még nem kérhetem mindről Floridára a díjat, csak olyan világra, ahol az adott néven szerepelek.
 

Winnetuu

Active Member
Üdv. Lassan 2 év után nézek fel újra a fórumra. Felmerült bennem újra egy régi dolog. Nem tudom ki emlékszik még de olyan bő 6-7 éve volt egy előre tervezett éves terve a Westnek amiben felmerült hogy a város új felületet kap és épületei testreszabhatóak (szabadon helyezhetőek) valamint hogy a város 3 stílusú lehet: mostani, mexikói, indiánfalu - erre az utóbbiba nem vagyok biztos de a testreszabhatóságra emlékszem, volt egy kép is de már nem találom .
+ ugyanebben a projectben be volt ígérve egy világot átszelő vasúthálózat amit építészek építhetnek ki.

Nem tudom hogy valaki emlékszik-e erre a dologra, de bennem újra felmerült .
+1 kérdés : Az InnoGames már csak szettekkel pakolja a Westet továbbra is vagy miért nem hajlandó nagyobb újításokra ? Vagyis nagyobb project-re nem számíthatunk a közeljövőben ?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Igen,ez anno egy nagyon jó ötlet volt,kár,hogy a kukában landolt.Hasonlóan megcsinálhatnák az erődöket is,hogy a tulaj tudja variálni pl. a falakat,tornyokat,így változatosabb harcok lehetnének.A mostani ugyan szerintem még mindig a legjobb eleme a játéknak,de elég régóta van már így.
 

DeletedUser17483

Vendég
"A nyereményeket előreláthatólag a hétfői napon írjuk jóvá."

oké, előreláthatólag, vagyis tovább is eltarthat ... de már csütörtök van ... és szerintem el se kezdődött a kiosztás...
(3 napos VIP-t is aktiváltam, hogyha megkapom a szettet (ruha-ló-fegyver) vagy csak egy részét akkor a hiányzó termékeket gyorsan bepótolhatom ...de már lejár ...)
Jack , tudsz valami biztosabbat mondani mint hogy türelem? :|
 

DeletedUser17478

Vendég
A nyereményjáték ajándék kiosztása egy technikai probléma miatt húzódik. A beküldött megfejtések a magyar adminok részéről már a játék lejárta utáni nap feldolgozásra kerültek. Várjuk az Innogames kollegák javítását, hogy ez a technikai hiba elháruljon. Addig valóban nem tudunk mást, mint a további türelmeteket kérni :)
 

DeletedUser17483

Vendég
A nyereményjáték ajándék kiosztása egy technikai probléma miatt húzódik. A beküldött megfejtések a magyar adminok részéről már a játék lejárta utáni nap feldolgozásra kerültek. Várjuk az Innogames kollegák javítását, hogy ez a technikai hiba elháruljon. Addig valóban nem tudunk mást, mint a további türelmeteket kérni :)

így már "jobb" , köszi :|
 

DeletedUser17483

Vendég
szerintetek most komolyan ki fog törni a harmadik csilágháború, ha rövid időn belül nem kapunk americai szettet? :D

üdv.: egy bartos néző :D :D

amúgy nem függ ettől senki élete :p max a kötéltől, ha valaki emiatt akassza fö' magát :D :D akkor attán függhet, mint a westtől... :p

/bocs az offért, muszáj volt :D/


érdekes hogy pont te beszélsz ...
te vagy az aki mindenért siránkozni szokott ... mint nemrég hogy eltűnt a mesemondó, jajj kell egy új a helyére ...
de nem indítanak .. szegény krisztoph nem lesz mesemondó :( kölcsönadjam a kötelem?...
(én csak az okát próbáltam kideríteni, hogy miért késik...)
 

DeletedUser17665

Vendég
Krisztoph;Maailmanloppu, a bejegyzésetek eltávolításra kerültek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kanyim

Veteran Member
Egy olyan kérdésünk lenne florin, hogy ugyebár az kiderült hogy lopásoknál a kölcsönadós tg ellenére sem tud mit tenni a support... De mi van olyankor ha van kölcsönadós tg, csak az illető abbahagyta a játékot, nem lép be, már a rangsorból is törlődött. Ebben az esetben ha van tg a support vissza tudja adni a kölcsön adott dolgokat ?
 

DeletedUser17478

Vendég
Egy olyan kérdésünk lenne florin, hogy ugyebár az kiderült hogy lopásoknál a kölcsönadós tg ellenére sem tud mit tenni a support... De mi van olyankor ha van kölcsönadós tg, csak az illető abbahagyta a játékot, nem lép be, már a rangsorból is törlődött. Ebben az esetben ha van tg a support vissza tudja adni a kölcsön adott dolgokat ?

Sajnos nem. A régi szabályzatról annyit tudnotok kell, hogy ez csak magyar világokon volt bent, mert volt rá igény és akkor lehetőség arra, hogy szabályzatba kerüljön és a magyar support tagok ezeket az eseteket kezelhették. Amikor az Innogames úgy döntött, hogy a nemzetek szabályzatát egységesíti, láttuk ez nincs benne. Az első amiért felszólaltunk több alkalommal is, hogy ezt szeretnénk ha maradna, mert tudtuk hogy játékos részről igény lenne rá. Sajnos az új szabályzatba nem került bele, így kivették ezt a lehetőséget a kezünkből. Amit azóta is megteszünk, az az ha valaki jelzi hogy - tg-vel alátámasztva - hogy kölcsönadott felszerelés van kint s szeretné visszakapni, ott a kölcsönadó játékosra ráírunk és megkérjük adja vissza. Sajnos ennyi maradt amit tehetünk. Az inaktív és törölt játékosok esetében nincs semmi lehetőségünk. :(
 
Fent