Kérdések és válaszok

DeletedUser7602

Vendég
Kétlem, hogy bárki magánéleti dolgáról bármit lehetne tudni, ki sértett már törvényt stb, szal sztem ez nem az. :)
Jó lenne, ha majd egy hiteles személy leírná ezeket, mert a szabályzatban nem találtam erről szóló paragrafust :(

Amig nem válaszol neked egy admin... addig "talán" megtehetem hogy írok, hisz ez egy fórum. Az "ingame" szó jelentése éppen az, hogy játékon BELÜL... Segitek... Igy próbáltam célozni arra, hogy aki többszörösen vétett a játékon belül, kétlem hogy admin lehetne.
 

t.p.p.

A megmondó ember
Hali
Tudom nagyon elcsépelt ez a kérdés már , de azért megkérdezném most itt.
Az lenne a kérdésem , hogy a tárgyak vissza fejlesztése valaha lehetséges lesz? Vagyis van róla valami kis hír legalább , vagy ez még a jövő zenéje?
 

DeletedUser17665

Vendég
Hali
Tudom nagyon elcsépelt ez a kérdés már , de azért megkérdezném most itt.
Az lenne a kérdésem , hogy a tárgyak vissza fejlesztése valaha lehetséges lesz? Vagyis van róla valami kis hír legalább , vagy ez még a jövő zenéje?

Nincs információnk róla, hogy tervezi-e az innogames mostanában.
 

DeletedUser17614

Vendég
Hali
Tudom nagyon elcsépelt ez a kérdés már , de azért megkérdezném most itt.
Az lenne a kérdésem , hogy a tárgyak vissza fejlesztése valaha lehetséges lesz? Vagyis van róla valami kis hír legalább , vagy ez még a jövő zenéje?
Remélem sosem fog megvalósulni, így is elég sok már a kacat. Akkor csak még kevesebb gondolkodás lenne a játékban. Az, hogy árverezhető legyen, már egy sokkal okosabb megoldás szerintem :)
 

DeletedUser17463

Vendég
Kérdésem: aki lemaradt az amerikai szettről, azoknak nem terveztek egy pótjátékot azokkal a kérdésekkel, amik anno voltak?
(csak, mert az angolok megtették :) )
 
Fent