Klar legutóbbi tartalma

1. Klar

Kibeszélő 2.183-as kibeszélő

Kedves Játékosok, a keddi frissítéssel kapcsolatos gondolataitokat ide várjuk! Üdvözlettel, A The West Csapata :mexican:
  2. Klar

2.183-as frissítés

A jelenlegi terveink szerint a 2.183-as verziófrissítés szeptember 27-én, kedden érkezik. Ne feledjétek, a frissítés tartalma és időpontja változhat. Régi tárgyak átdolgozása Ezúttal 67 darab jobbkezes-fegyvert alakítottunk át, valamint Owen McKenzie nyakkendőjét, mely kimaradt amikor a...
  3. Klar

2022 Oktoberfest nyereményjáték

Kedves Játékosok, sajnos a tegnapi nap folyamán megcsúsztam az egyéb elfoglaltságaimmal, így már nem maradt időm sorsolni. Kompenzációképp mindenki számára, aki részt vett a játékunkban egy garantált guarana-t helyezek a felszerelésébe (arra a világra, melyet megjelölt), egyfajta garantált...
  4. Klar

Nem jutunk egyről a kettőre, megvan a konkrét tervezett időpontja a bevezetésének, melyről lesz...

Nem jutunk egyről a kettőre, megvan a konkrét tervezett időpontja a bevezetésének, melyről lesz bejelentés, amint lehet róla közzétenni egy ilyet.
  5. Klar

Nem, nem ezt mondtam. Azt, hogy felesleges megígérnem azt, hogy mikor fogjuk közzétenni ennek...

Nem, nem ezt mondtam. Azt, hogy felesleges megígérnem azt, hogy mikor fogjuk közzétenni ennek bejelentőjét.
  6. Klar

Az előző válaszom szerintem erre a kérdésedre is érvényes, ha most megígérnék/kitűznék egy...

Az előző válaszom szerintem erre a kérdésedre is érvényes, ha most megígérnék/kitűznék egy időpontot, amikor megosztjuk ennek bejelentőjét és nem teljesül rajtam kívül álló okok végett, akkor az ígéretem felháborodást/elégedetlenséget válthatna ki. Így, hogy már eltelt több, mint két év a videó...
  7. Klar

Szia! Az eddigiek alapján mindenki láthatja, hogy az ígérgetés nem feltétlenül vezet sok jóra...

Szia! Az eddigiek alapján mindenki láthatja, hogy az ígérgetés nem feltétlenül vezet sok jóra, amint lehet róla közzétenni információt, úgy ezer örömmel megtesszük ezt, viszont addig ezen kérésedet nem teljesíthetjük.
  8. Klar

Kibeszélő TWT Szeptemberi nyereményjáték

Mindenképpen terveztem ennek közzétételét, csupán nem volt még időm elkészíteni ezt. Örülök, hogy érdeklődtetek iránta, megírtam az eredeti játék bejelentője alatt.
  9. Klar

2022 TWT Szeptemberi nyereményjáték

Kedves Játékosok, a részvételi díjat kiosztottam mindenkinek a megjelölt világon, kivéve @Mr. Húsvéti Nyúl és @Mr. T. számára, mivel ők több világon is részt vettek a megmérettetésben úgy, hogy jogosultak lennének a Virágkoktélra. Kérlek írjátok meg nekünk, hogy hol szeretnétek rendelkezni...
  10. Klar

Szia! A beküldéseket vasárnapig fogadjuk el, csak ezt követően fogjuk tudni közzétenni a...

Szia! A beküldéseket vasárnapig fogadjuk el, csak ezt követően fogjuk tudni közzétenni a nyertesek listáját. Erről bővebben ide kattintva olvashatsz.
  11. Klar

Játék hibák

Szerintem mindannyian egyetértünk abban, hogy a karakterosztályok között kiegyensúlyozatlanság van és az átdolgozásuk már esedékes lenne, viszont a személyes véleményem az az, hogy ettől függetlenül hasznos tud lenni a kalandorok erődharcbónusza attól függetlenül, hogy a statisztikában nincs...
  12. Klar

2022 Awesomia Erődharcok

Kedves Játékosok, az eddigi tapasztalataink alapján mindig örültök annak, ha plusz eseményvaluta szerzést biztosítunk számotokra egy event alatt, így ezúttal is extra perecekhez és kötvényekhez juthattok, ha részt vesztek az általunk kihívott Awesomia erődharcokban. Minden harcon a támadók...
  13. Klar

Kibeszélő Oktoberfest 2022

Szia! Igen, mindenképpen szeretnénk! :boone:
  14. Klar

Játék hibák

"Hivatalos" eredményünk még nincsen, de a jelenlegi állapot+statisztika szerint a 12 világ közül a felén győzedelmeskedett kalandor karakterosztályú játékos. Az biztos, hogy előnyt élveztek, viszont ez még nem jelentett borítékolható győzelmet.
  15. Klar

2022 Oktoberfest nyereményjáték

Egy beküldési példa: Világ: Kentucky Javaslat: Az elsősegély készlet kerüljön át egy alacsonyabb kategóriába.
Fent