Klar legutóbbi tartalma

  1. Klar

    Hallgasd meg te is ezt a számot!

  2. Klar

    Kibeszélő 2.210-es kibeszélő

    Ez egy lokális fórumbeállítás, annak idején azért módosítottam 5 percre a szerkesztés lehetőségét, mert sok játékos visszaélt vele és mocskolódó hozzászólásokat tett közzé, majd miután látta az akinek szólt, módosították valamilyen teljesen másra.
  3. Klar

    Kérdések és válaszok

    Ha nem lépsz be egy adott világra, akkor 45 nap elteltével kerülsz be a purgatóriumba. A fiók pedig 3 év inaktivitást követően törlődik, ha minden igaz.
  4. Klar

    Kérdések és válaszok

    Február elsején velem együtt távozott a csapatból, hozzám hasonló okok végett.
  5. Klar

    Javaslatok a fórummal kapcsolatban

    Ezt még én kapcsoltam ki valamikor 2021 körül, amikor a Dumaláda szekcióban (minden bejegyzése) lévő nagy fokú aktivitás végett az érdemi fórum posztok a legutóbbi bejegyzések ablakból "kiszorultak". Ha jól emlékszem, akkor csak ez érintett az ügyben.
  6. Klar

    Kidolgozás alatt Ajánlott szerverek

    Szia! A tavalyi év folyamán jött egy ehhez hasonló kezdeményezés, annak eredményeképp 2022.02.12-én Világ 1 megkapta az 'ajánlott' státuszt majd a megegyezés alapján 2022.08.23-án Floridára került ez a bélyeg. Akkor úgy volt hogy hat hónapig tartja meg egy szerver ezt az állapotot, de végül...
  7. Klar

    Klar búcsúztató El Doradon

    Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm szépen! Hadd osszam meg veletek a kedvenc dalomat, melynek szerzője a másik forrása az admin névválasztásomnak, a klären és egy dán popénekes, Clara nevének a szójátékából született meg Klar.
  8. Klar

    Bejelentés Személyi változások

    Kedves Játékosok, Az utóbbi három évben azon szerencsések közé tartozhattam, akik megismerhették a játékot másik aspektusból is. Ennek hála a játéktudásomat még jobban elmélyíthettem, amit kamatoztatni tudtam számotokra. A névválasztásom is javarészt innen ered, a német 'klären' igéből, mely...
  9. Klar

    Kibeszélő Februári kiárusítás

    Kedves Játékosok Ide várjuk a véleményeteket a hamarosan játékba kerülő szettekről. Üdvözlettel, A The West Csapata
  10. Klar

    2023 Februári kiárusítás

    Kedves Cowboyok és Cowgirlök, Szükségetek lenne egy új állatra és a hozzá illő termékre? Három vadiúj lószettel készültünk nektek! Hát nem nagyszerű? Esélyetek lesz nem is olyan sokára saját kezűleg is megszerezni ezeket! Kizárólag február 3. 12:00-től egészen február 5. 12:00-ig lesz...
  11. Klar

    2023 Januári nyereményjáték - Keresztrejtvény

    Kedves Játékosok, Az előző keresztrejtvényre érkezett pozitív visszajelzések végett ismét egy ilyen rejtvénnyel készültünk számotokra. Vegyetek részt a sakkal kapcsolatos játékunkban is! Meghatározások Feladat A keresztrejtvény meghatározásait felhasználván a zöld cellában lévő...
  12. Klar

    2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    Kedves Játékosok, Napjainkban a sakk az aranykorát éli, népszerűbb mint valaha. Gondoltátok volna, hogy bizonyos változatait már 1500 évvel ezelőtt is játszották? Ezúttal egy feladvánnyal készültünk számotokra. Vegyetek részt a keresztrejtvénnyel kapcsolatos játékunkban is! Feladat Ti, a...
  13. Klar

    Kibeszélő Téli esemény 2023

    Kedves Játékosok, Az idei év téli minieseményét itt vitathatjátok meg egymás között. Üdvözlettel, A The West Csapata
  14. Klar

    Mini-event Téli esemény 2023

    Brrr... Farkasordító hideg van. John épp most épült fel egy borzasztó megfázásból. Amerre a szem ellát csak hótorlaszokat látni, ennek ellenére Johnnak fontos leveleket kell kézbesítenie a préri lakóinak. Nem szeretné azt, ha újra elkapna valami nyavalyát, csak Rád számíthat. Tudsz segíteni...
  15. Klar

    Kibeszélő 2.191-es kibeszélő

    Kedves Játékosok, A legújabb frissítés kibeszélője ezen topic. Kellemes hetet kíván, A The West Csapata
Fent