Kidolgozás alatt Ajánlott szerverek

Jane Foxx

Active Member
Sziasztok!

Az új regisztrálóknál megjelenő ajánlott szervereknél, jelenleg Florida és Nevada szerver szerepel. Ezek a szerverek a legnépszerűbbek és Nevada jelenleg a legújabb. Arra gondoltam a többi szervernek is szüksége lenne egy kis támogatásra, reklámra, hogy ne néptelenedjenek el. Ott van például El Dorado és V1, szerintem úgy lenne fair, ha ezek a szerverek is benne lennének az ajánlott szerverek között.
V1 és El Dorado is népes szerver, ahogy Florida.

Remélem elnyeri tetszéseteket az ötletem.

Köszönettel:
Jane Foxx
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Szia!

A tavalyi év folyamán jött egy ehhez hasonló kezdeményezés, annak eredményeképp 2022.02.12-én Világ 1 megkapta az 'ajánlott' státuszt majd a megegyezés alapján 2022.08.23-án Floridára került ez a bélyeg. Akkor úgy volt hogy hat hónapig tartja meg egy szerver ezt az állapotot, de végül Floridán maradt, mivel nem jelentkezett ismét V1-ről az a játékos, akivel lebeszéltem. (illetve lássuk be hogy Floridán vannak a legtöbben plusz teljesen megfeledkeztem róla:D)

Az, hogy a sorban ki (melyik szerver) következik azt a döntést meghagyom a Support csapatának, de Florida 259 napja az ajánlott szerver, szóval lehet aktuális egy csere.:whistle:
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Mai napon egy hosszabb időre El Dorado lett az ajánlott szerver Florida helyett. Reméljük, ez segíteni fogja az ottani játékosok helyzetét és életét. Későbbiekben természetesen majd ismét felül vizsgáljuk, hogy "ki legyen a következő".
 
Mai napon egy hosszabb időre El Dorado lett az ajánlott szerver Florida helyett. Reméljük, ez segíteni fogja az ottani játékosok helyzetét és életét. Későbbiekben természetesen majd ismét felül vizsgáljuk, hogy "ki legyen a következő".
El Dorado népe megköszöni ezt a dícső szándékot, fel tudunk ajánlani hálánk jeléül egy 25 éves megizzadt pincében érlelt látásszaggató nukleárisan elismert meggybort! Márkanév: A rossz bor, az nem Rose.
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Mai napon egy hosszabb időre El Dorado lett az ajánlott szerver Florida helyett. Reméljük, ez segíteni fogja az ottani játékosok helyzetét és életét. Későbbiekben természetesen majd ismét felül vizsgáljuk, hogy "ki legyen a következő".
Kentucky vagy ha nem akkor lehessen végre költözni onnan Floridára, de lehetőleg tegnaptól, mert teljesen kihalt a szerver.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Kentucky vagy ha nem akkor lehessen végre költözni onnan Floridára, de lehetőleg tegnaptól, mert teljesen kihalt a szerver.

ha kihalt lenne, akkor nem lehetne oda regisztrálni sem.. ameddig ez nincs lezárva, addig véleményem szerint a költözést sem fogják engedni..
értem én, hogy nincs nagy élet, de a rögköltés valószínűleg a minimális határ felett van..
 
Fent