Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Biersack

Well-Known Member
Hát én nekem tulajdonképp ez a fő feladatom.

Egyébként a rekord rendszer kicsit komolyabb átdolgozáson esik át. Ennek kidolgozása idő igényes, ezért tűnik úgy hogy nem történik semmi.
A rekordok megosztását továbbra is várjuk, azokat is be fogjuk könyvelni.
Egyrészt szeretném, ha lenne annyi bátorsága és felvállalná, hogy melyikőtök és miért törölte a kommenteket.

Másrészt pedig február óta nem lett semmi oda büfögve a rekordok topicba, most pedig leírsz egy ilyet. Szerinted gondolat olvasók vagyunk, vagy honnan kéne tudni, hogy mikor hol és mire készültök?
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Egyrészt szeretném, ha lenne annyi bátorsága és felvállalná, hogy melyikőtök és miért törölte a kommenteket.

Másrészt pedig február óta nem lett semmi oda büfögve a rekordok topicba, most pedig leírsz egy ilyet. Szerinted gondolat olvasók vagyunk, vagy honnan kéne tudni, hogy mikor hol és mire készültök?
A kommenteket én töröltem, egyszerű okból, se nem bejelentés, sem pedig nem tesz érdemben hozzá az ötleteléshez.

https://forum.the-west.hu/index.php?threads/rekordok-kibeszélő.3319/post-278210

Ez nem februárban volt…
 

Biersack

Well-Known Member
Akkor átrakod mondjuk ide a kommenteket, ha úgy érzed ott nem állta meg a helyét. Simple as that. :)

Klar ötletére jött egy válasz, óriási párbeszéd. Egyébként meg nem takarózni kell, hanem amíg nincs fix újítás, csinálni a régit. :)
 
Fent