Mi lennél ha...

senki600

Egy vasútbarát
Chili, jó az.
Mi lennél ha a túrázós ellátmányom lennél? (nem erdőjárásos, hanem amikor elmegyek vonatozni)
 

krcsirke

el pollo diablo
Rántott húsos szendvics (ha meg retróban toljuk kolbászos paprikás szendvics)

Mi lennél ha négy kereked lenne?
 

senki600

Egy vasútbarát
Bzmot 251 még a felújítása előtt (2019 december szerint)
Mi lennél ha május 29-én hajnalban az 5 órás Keleti-Eger InterRégión az italom lettél volna? (úgy válaszolj, hogy 3-kor keltem ezen a napon, Pesten)
 

krcsirke

el pollo diablo
Ez kemény, csakis két ital jöhet szóba: Egyik a klasszikus frappuccino, másik szinte ugyanez, csak tej helyett tojáslikőrrel.

Mi lennél ha ünnepnap volnál?
 

senki600

Egy vasútbarát
A kávét meg a likőrt utálom, de ez off. Egyébként augusztus 20 lennék, nyári vagyok, kis csecsemőként kis késéssel kapom a tüzijátékot.
Mi lennél ha ugyanezen a napon az 5 órás IR lettél volna? (Villanynak kell lenned, villamosított vonal)
 

senki600

Egy vasútbarát
Jobb mint a Flirt amit megkaptam, de a kérdésre válaszolva én lennék a Sötét Somogy.
Mi lennél ha Startos motorvonat lennél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ez a 2 nem lennék, de lennék éjjeliszekrénynek használt szék.
Mi lennél ha elővárosi kocsi lennél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Gyseves halbi nem játszik, egyrészt nem előváros, de ha az is lenne, 2015-ben le lett állítva mind, vmi német cég vette meg őket.
Ha vasutas lehetnék, de nem ülhetek vonatra, meg ha nem dolgozhatok benne, akkor vagy járműszerelő, vagy forgalmista.
Mi lennél ha IC kocsi lennél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nem tudom mi az, gugli által nem lettem okosabb, így passzolom. (Előzőhöz: én gyseves halbit se fogtam ki utazni, csak a mávost, felém csak olyan van a BZ és a desiro mellett, IC-be van egy fülkés EC kocsi, de ott is a halbi van).
Mi lennél ha személyvonat lennél Kaposvár-Siófok között? (dízeles, mozdonnyal fele akkora sebességgel járható mint motorvonattal)
 

krcsirke

el pollo diablo
Turistaparadicsom, míg nem egy nap fognám magam és elköltöznék kicsivel délebbre.

Mi lennél ha tévénél dolgoznál?
 

krcsirke

el pollo diablo
Csakis olimpiai sportkommentár. Végre pár nyári sport lételemét az olimpián megérteném.

Mi lennél ha Marson élnél?
 
Fent