Kibeszélő Aratási idő és párbaj mini-esemény

Aviendha

Active Member
1 találatos győzelem, ez most komoly???? És e nélkül nem is lehet meg az összes érme. Értem én, hogy kéne valami a párbajosoknak is, csak hát na... Ezzel így az emberek szerintem 80%-át fosztják meg a teljesíthetőségtől.
Sokan nem párbajra vannak pontozva, így lebeszélés nélkül esélytelen ez a rész
Vannak akik párbajosok, de olyan magas a pb szintjük, hogy csak 5-6 embert tudnak ütni
És akkor még nem is beszélve a nem túl aktív, ellenben az inno által még tök jól játszható, emiatt költözésre méltatlan szerverekről...

Jár(na) a taps ezért aki kitalálta. Legalább lenne valami alternatíva annak, aki nem akar vagy nem tud ilyet teljesíteni
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Együttműködhettek más játékosokkal, mindaddig, amíg ezzel nem sértitek meg a játék szabályait. Az Aratómunkás fegyverei olyan fegyverkészlet, amelyet szándékosan értékesítési/kiárusítási fegyverkészletként hoztunk létre. Ez az első alkalom, hogy lehetőséget biztosítunk ezen fegyverek megszerzésére aktívan játszással és napi párbaj küldetések elvégzésével. Kérjük vegyétek figyelembe, hogy a fegyverszett bónuszhoz elegendő 2 fegyver (egy párbaj- és egy erődharcfegyver), azaz elegendő csak 20 érmét gyűjteni.

Amennyiben nem sikerül befejezni idén az összes küldetést, a tervek szerint jövőre is elérhető lesz és lehetséges lesz ezt pótolni. Továbbá hamarosan a boltban is megvásárolhatóak lesznek a fegyverek, hamarosan közölni fogjuk a pontos részleteket.

Köszönjük a megértésetek ebben az ügyben!
 

szölőcukor

Well-Known Member
§5) Pushing
Egy játékos sem vehet részt előre megbeszélt párbajon, vérdíjban, erődharcon vagy kalandon abból a célból, hogy az eltervezett kimenetel miatt előnyhöz jusson.


Nem akarok kötözködni, nyílván mindenki csinálja, de ettől független a szabályzatban ez a tilos pontoknál szerepel.
 

bobojsza

Well-Known Member
Csókoltatom az egytalálatos párbajgyőzelem kitalálóját... kb 3 párbajellenfelet érek el.. a következő mi lesz? 5ko?? a 3ból? vagy mi?
Az igyekezet az oké, de a tudás továbbra is kevés...
hallgass az okosabbra..

rögért meg vegye meg aki kitalálta :D mert rögért kapható lesz a fegyver, ugye?
 

Vaimo

Veteran Member
Együttműködhettek más játékosokkal, mindaddig, amíg ezzel nem sértitek meg a játék szabályait. Az Aratómunkás fegyverei olyan fegyverkészlet, amelyet szándékosan értékesítési/kiárusítási fegyverkészletként hoztunk létre. Ez az első alkalom, hogy lehetőséget biztosítunk ezen fegyverek megszerzésére aktívan játszással és napi párbaj küldetések elvégzésével. Kérjük vegyétek figyelembe, hogy a fegyverszett bónuszhoz elegendő 2 fegyver (egy párbaj- és egy erdőharcfegyver), azaz elegendő csak 20 érmét gyűjteni.

Amennyiben nem sikerül befejezni idén az összes küldetést, a tervek szerint jövőre is elérhető lesz és lehetséges lesz ezt pótolni. Továbbá hamarosan a boltban is megvásárolhatóak lesznek a fegyverek, hamarosan közölni fogjuk a pontos részleteket.

Köszönjük a megértésetek ebben az ügyben!



Szia

És aki esetleg rögért veszi meg a fegyvert... Az meg kapja az eredményt ugyanúgy? Vagy akkor nem?
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
§5) Pushing
Egy játékos sem vehet részt előre megbeszélt párbajon, vérdíjban, erődharcon vagy kalandon abból a célból, hogy az eltervezett kimenetel miatt előnyhöz jusson.


Nem akarok kötözködni, nyílván mindenki csinálja, de ettől független a szabályzatban ez a tilos pontoknál szerepel.
A pushing és az együttműködés két különböző dolog. Ha egy játékos csak azért "van"/játszik a szerveren, hogy a másikat előnyhöz juttassa akkor az szabálysértésnek minősül.

Csókoltatom az egytalálatos párbajgyőzelem kitalálóját... kb 3 párbajellenfelet érek el.. a következő mi lesz? 5ko?? a 3ból? vagy mi?
Az igyekezet az oké, de a tudás továbbra is kevés...
hallgass az okosabbra..

rögért meg vegye meg aki kitalálta :D mert rögért kapható lesz a fegyver, ugye?
Nem szeretnélek lelombozni, de.. :( Igen, kaphatóak lesznek rögért a fegyverek.

Szia

És aki esetleg rögért veszi meg a fegyvert... Az meg kapja az eredményt ugyanúgy? Vagy akkor nem?
Szia Vaimo! Igen, akinek röggel együtt lesz teljes a fegyverszettje vagy csak abból veszi meg az is ugyan úgy megkapja az eredményt, mintha 30 ezüstérméből szerezte volna meg.
 

DeletedUser17653

Vendég
A pushing és az együttműködés két különböző dolog. Ha egy játékos csak azért "van"/játszik a szerveren, hogy a másikat előnyhöz juttassa akkor az szabálysértésnek minősül.
Tehát, ha én most coloradon szedek valakinek motyót, de mást nem csinálok csak szedek cuccokat, amiért jackon fizetnek nekem, akkor az pushingnak számít? Sőt, aki nekem fizet jackon, az is pushingol, mert semmi mást nem csinál, csak nekem szedi a pénzt? Vagy ez együttműködés?

Végül is csak azért "vagyunk" 1-1 világon, hogy egymásnak csináljunk hasznot. Pedig nekünk van egy megállapodásunk, szóban és írásban. Most akkor hogy van ez? :D Vagy ki kellene zárni mindenkit, vagy senki nem pushingol? :D
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Tehát, ha én most coloradon szedek valakinek motyót, de mást nem csinálok csak szedek cuccokat, amiért jackon fizetnek nekem, akkor az pushingnak számít? Sőt, aki nekem fizet jackon, az is pushingol, mert semmi mást nem csinál, csak nekem szedi a pénzt? Vagy ez együttműködés?

Végül is csak azért "vagyunk" 1-1 világon, hogy egymásnak csináljunk hasznot. Pedig nekünk van egy megállapodásunk, szóban és írásban. Most akkor hogy van ez? :D Vagy ki kellene zárni mindenkit, vagy senki nem pushingol? :D
A példámban egy speed szerverre gondoltam, hogy valaki azért regisztrál oda, hogy a másiknak (aki mondjuk szakmás versenyben "indult") termékeket biztosítson.
 

DeletedUser17653

Vendég
A példámban egy speed szerverre gondoltam, hogy valaki azért regisztrál oda, hogy a másiknak (aki mondjuk szakmás versenyben "indult") termékeket biztosítson.
Ott se tiltottak senkit, mert meg lett azzal magyarázva, hogy kap egy tábla csokit az illető. Pedig már akkor is szóltam, hogy aki magának szedi ki a cuccokat, volt 7000 legyártott terméke, aki meg megnyerte a szakmás részt, annak volt 90000.

Edit: Annyi volt a válasz, hogy máshol kiszedték ugyan úgy a termékeket, így nem pushing. Tehát még mindig ott tartunk, hogy van egy szabály, amit senki nem tud definiálni, és értelmezni sem, de dobálózunk vele hogy tartsuk be, cserébe kb 2 szóval legálissá tudom tenni az egészet.

Edit2:

Megállapodás:

-Szia, szedsz nekem terméket?
-Szia, igen.
-Mit kérsz érte?
-Semmit.
-Király!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kasza1987

Veteran Member
Vissza térve erre az aratási kibeszélőre.
Azért elég unfair dolognak tartom, hogy újra bekerült tavalyi aratási kalandsor a játékban, és nem lehet hozzá kaland tárgyát találni, mert tavalyi búza kell hozzá.
Szegény játékosok pedig nem találnak hozzá, megfelelő kalandtárgyakat. A piacon pedig ami akad méreg drága :(
Ha pedig boltba bekerül akkor pedig kötvény/rögbe kerül :(
 
Fent