Kibeszélő Aratási idő és párbaj mini-esemény

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Szia


Nem nagyon szoktam " csúnyát " írni...
De most sok csúnyát gondoltam az Innoról , és rólatok is Supp tagokról. :mad:
Gondolná az ember hogy ha információt kérdezek, és válaszoltok.. akkor hiteles, és biztos választ kapok/kaptam... :mad:
De tévedtem... :mad:


Vaimo / Florida
Kedves Vaimo,

Amikor válaszoltam nem csak a hasamra csaptam és leírtam azt amit épp jónak gondoltam. Volt egy elképzelésem, mivel már régóta játszok a The West-tel. Viszont még mielőtt válaszoltam volna megnéztem, hogy az ismételhető napi párbajok kaland lezárása esetén növekszik-e a 'Lezárt kalandok: ' statisztikája. Ezután megírtam a válaszomat. Most ismét lezártam egy ilyen párbaj küldetést és a statisztikámon továbbra sem változtatott.

Ha háromszor lezárod John-nál a 'Növekedett a bűnözés aránya' kalandsort, vagyis harminc érmét gyűjtesz össze és használsz el, akkor növekszik eggyel a lezárt kalandjaid száma. Úgy gondolom hiteles választ kaptál a kérdésedre. Amikor feltetted a kérdésedet, 'a párbajos érmés vacak kaland' kifejezést használtad, egy ilyen kalandot zártam le akkor.
 
mivel már régóta játszok a The West-tel.
Én régebb óta játszom haha <3
c32bfa16bcf864e478d3ddfe32440268.gif
 

Vaimo

Veteran Member
Kedves Vaimo,

Amikor válaszoltam nem csak a hasamra csaptam és leírtam azt amit épp jónak gondoltam. Volt egy elképzelésem, mivel már régóta játszok a The West-tel. Viszont még mielőtt válaszoltam volna megnéztem, hogy az ismételhető napi párbajok kaland lezárása esetén növekszik-e a 'Lezárt kalandok: ' statisztikája. Ezután megírtam a válaszomat. Most ismét lezártam egy ilyen párbaj küldetést és a statisztikámon továbbra sem változtatott.

Ha háromszor lezárod John-nál a 'Növekedett a bűnözés aránya' kalandsort, vagyis harminc érmét gyűjtesz össze és használsz el, akkor növekszik eggyel a lezárt kalandjaid száma. Úgy gondolom hiteles választ kaptál a kérdésedre. Amikor feltetted a kérdésedet, 'a párbajos érmés vacak kaland' kifejezést használtad, egy ilyen kalandot zártam le akkor.

Ezek szerint akkor neked nem változik a lezárt kalandjaid száma.. nekem, és másnak viszont igen. Fura.... :eek: :rolleyes:
 

Kasza1987

Veteran Member
Az esemény utolsó napján fotózott képekkel.

Napi npc párbaj lezárás előtt
npc.png
lezárás után

npc után.png
pisztoly lezárása után
pisztoly.png
Nem tudom mi történt, nem érdekel miért nem számolta az elején kalandot vagy pontosan mi történt. Járjatok utána derítsétek ki.
Az utolsó 3 kalandot biztosan számolta., hogy előtte mi volt nem tudom. Biztosan nem azt nézem minden nap, hogy most a számolta a lezárt kalandokat vagy sem kalandhoz vagy sem . Amúgy se szerettem a párbajos kalandsort.

Azért azt a logikát se legjobb választás az inno cég részéről, hogyha nincs párbaj csináljunk egy kalandot majd lesz. Fél éves statisztika rendben van.
Nincs mpi írjunk hozzá kalandokat. Statisztika pipa
Erődharc semmi baj nincs ráér az új képlet, hiszen 3 havonta megtelik egy-két szerver az erőd elvannak a játékosok.
Statisztika alapján egy vizsgált időszakban minden tökéletes mi baj lehet akkor.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17653

Vendég
Teszteléskor, valamint a bejegyzésedre történő reagálásom előtt három különböző karakteren ellenőriztem le. A játékos kartateremen sem növekszik ez a szám.

Az első 12 nap ismételhető kalandnak számít, az utolsó 7 pedig rendes kalandnak. Ugyan ez John részéről, 2 fegyver esetében ismételhető, 3. beválltás után számolja 1 lezártnak, ergo 22 kalandból 8-at számol a rendszer. Mivel sárga a kaland, hiába van ismételhető periódusban, az adott napi feladatot utolsó lezárás esetében mindig számolja 1-nek. S azért nem láttad hogy számolná, mert event elején voltunk még, és a kalandokat múlthét szombattól számolja a statisztika.
 

Vaimo

Veteran Member
Az első 12 nap ismételhető kalandnak számít, az utolsó 7 pedig rendes kalandnak. Ugyan ez John részéről, 2 fegyver esetében ismételhető, 3. beválltás után számolja 1 lezártnak, ergo 22 kalandból 8-at számol a rendszer. Mivel sárga a kaland, hiába van ismételhető periódusban, az adott napi feladatot utolsó lezárás esetében mindig számolja 1-nek. S azért nem láttad hogy számolná, mert event elején voltunk még, és a kalandokat múlthét szombattól számolja a statisztika.


Tegnap is ellenőrzte.. akkor sem számolta neki. :rolleyes:
 
Fent