Kérdések és válaszok

DeletedUser16526

Vendég
Kár hogy kiveszik /geon ma találtam pont, bár nem az a fő világom/ a kötvényes levélen kívül nincs értelmes nyeremény a cirkuszban. Mojo, lóhere, sebességnövelők...szakmák által gyártott cuccok többet érnek és piacolhatók. Doc,freeman, cart ládáknak évek óta nincs értelme a szinthez igazodó ruhák miatt. Építés, mpi nagyon hidegen hagy.
 

DeletedUser17053

Vendég
Azt nem gondoljátok,hogy egy kis életet vinne a westbe a lötyik megtartása?
Minden új világon 1 év után kezdenek értelmes harcok,párbajok lenni,addig mindenki fejlődik,templomot épít unalmasan.
Nem értem miért nem lehet bent hagyni, 1-2-3 szintet növelni csak úgy szerencsével szerintem nem eget verő probléma. (Magyar világon 1000-ből 1 aki olyat csinál mint Logan.)

Oké hogy valaki ezért 1-2 évet épít,de szerintem nem vész kárba az egyéb gyors fejlődés se, hisz tényleg csak kevesen lépnek így több szintet.
Valakinek meg attól megy el a kedve hogy nem jut 142-ről 143-ra,nos itt már szerintem nem sokat számít az, hogy pár szintet lötyiből fejlődjön.Ne sajnáljuk már azoktól a lehetőséget, akik élnének vele.

Mi marad a vásárban? Mojo,Lóhere,Cartwright szett? :D Na ne vicceljünk már, ezek a bohóx cuccok, nem ami a sárgában van...
 

krcsirke

el pollo diablo
Azt nem gondoljátok,hogy egy kis életet vinne a westbe a lötyik megtartása?
Minden új világon 1 év után kezdenek értelmes harcok,párbajok lenni,addig mindenki fejlődik,templomot épít unalmasan.
Nem értem miért nem lehet bent hagyni, 1-2-3 szintet növelni csak úgy szerencsével szerintem nem eget verő probléma. (Magyar világon 1000-ből 1 aki olyat csinál mint Logan.)

Oké hogy valaki ezért 1-2 évet épít,de szerintem nem vész kárba az egyéb gyors fejlődés se, hisz tényleg csak kevesen lépnek így több szintet.
Valakinek meg attól megy el a kedve hogy nem jut 142-ről 143-ra,nos itt már szerintem nem sokat számít az, hogy pár szintet lötyiből fejlődjön.Ne sajnáljuk már azoktól a lehetőséget, akik élnének vele.

Mi marad a vásárban? Mojo,Lóhere,Cartwright szett? :D Na ne vicceljünk már, ezek a bohóx cuccok, nem ami a sárgában van...

Mert ki menne új világra onnantól kezdve? Rög nélkül mire te eljutsz 70-80. szintre legjobb tudásod esetén is, addigra az élboly 150es lenne. Nem kell ide Logan. 30 szintnyi tpért csak 40 eurót költött az egyik német, ugye a boríték+lötyi kombó miatt. A költőknek ez nem igazán okozna gondot 40 euró, ennyivel többet elnyomnak szerintem 30 szintnél kevesebbért. Ezek ellen erődözni és párbajozni sok értelme lenne, ha egy csapatba tartoznának. Neked maradna a templom, hisz nem biztos neked bejönne kevesebb pénzből és rögből a cirkusz. Felborulna az egyensúly jobban, hisz jelenleg is p2w a játék, de ezek után labdába se rúgnál új szerveren :D
 

DeletedUser17053

Vendég
Aki 1. nap felnyomná magát 150-re az hamar rájönne, hogy nem is volt olyan jó ötlet hisz nincs értelme játszania,nincs kihívása.
Mint mondtad német srác csinálta, magyarok nem állnak ilyen jól (tisztelet a kivételnek), most is azt mondom, hogy itt nem tolongnának azok a játékosok akik pár nap alatt feltúrbóznák magukat 150-re,max olyanok akik az utolsó pár szintet nem félév építéssel akarják megcsinálni.
 

Kanyim

Veteran Member
Nem értem miért nem lehet bent hagyni, 1-2-3 szintet növelni csak úgy szerencsével szerintem nem eget verő probléma.

Ha mindenki csak 1-2-3 szintet növelne nem lenne semmi probléma. De te is tudod hogy nem így lenne. Az átlag játékosok semmit se érzékelnének, mert 1 cirkusz alatt jó ha mákkal 1-t kipörgetnek..fejlődgetnek és 70es szinten állnak.... amikor a top játékosok már 120as szintet karcolják, de tudatosan készülnek erre, tényleg kihasználják és felugranak pl 125-130-ra... és közben van néhány top játékos aki emellé még nem kevés rögöt is megengedhet magának és 140-150-re felugrana...
Ezzel sok top játékos kedvét elvennék, hiszen most hiába güriznek ha így se tudják tartani a lépést a nagy rögösökkel.

Magyar világon 1000-ből 1 aki olyat csinál mint Logan..

Lenne néhány, nagy rögös nem is érdeklődött a speed iránt. De most ha csak 1 is lenne.. milyen érdekesen nézne ki ha valaki 50-60 szintet verne a mezőnyre :D

Oké hogy valaki ezért 1-2 évet épít,de......
És ők hogy éreznék ha sok év munkával kiépített előnyük csak úgy elillanna ? Sőt valakik egy rahedli rög felhasználásával eléjük kerülnének ?
Valaki írta nemrég hogy ki a fenét érdekel a rangsor... hát akik folyton építenek azokat biztosan :D (de pl egy 60. pozícióból én is azt mondanám hogy ki a fenét érdekel a rangsor :) )
 

krcsirke

el pollo diablo
Aki 1. nap felnyomná magát 150-re az hamar rájönne, hogy nem is volt olyan jó ötlet hisz nincs értelme játszania,nincs kihívása.
Mint mondtad német srác csinálta, magyarok nem állnak ilyen jól (tisztelet a kivételnek), most is azt mondom, hogy itt nem tolongnának azok a játékosok akik pár nap alatt feltúrbóznák magukat 150-re,max olyanok akik az utolsó pár szintet nem félév építéssel akarják megcsinálni.

100-120 környékére felmenni nem sok rögköltéssel kb 2-3 hónap. Innentől a rögköltő eldönti mennyi pénze van, és ami neked lenne 1 év rög nélkül durván ő letolja lötyikkel. 1 év előny rengeteg egy új szerveren, fél év is aránylag.
Itt nem a 1ről 150re lépőktől van a félelem, lehet 1 akadna, annak megérné biztos, hisz hatalmas előnyei lennének minden téren, de hogy ki miért játszik ő dönti el. Hanem attól, hogy mire rögnélkül te elérnéd a 70-80 szintet, nem 20-30 szintelőnyük lenne, hanem 50-60. Annyit behozni ruhákkal, fegyverekkel, fejlesztésekkel elég nehéz minden téren.
 

Kanyim

Veteran Member
Aki 1. nap felnyomná magát 150-re az hamar rájönne, hogy nem is volt olyan jó ötlet hisz nincs értelme játszania,nincs kihívása.
Mint mondtad német srác csinálta, magyarok nem állnak ilyen jól (tisztelet a kivételnek), most is azt mondom, hogy itt nem tolongnának azok a játékosok akik pár nap alatt feltúrbóznák magukat 150-re,max olyanok akik az utolsó pár szintet nem félév építéssel akarják megcsinálni.

Attól még felnyomná magát valaki me hát verseny volt... más meg csak azért mert szeret félistent játszani... De a nagyobb gond az hogy amikor a top játékosok elérik a 120-130at és belassulnak.. no akkor különválna a top és top+rögös játékos és valakik toporognának hónapokig, míg mások slutty 150esek lennének. Csak néhány pihent rögözne rengeteg szintet. A többség csak az utolsó 20-30 szintet rögözné át a cirkusszal. De ahogy vannak akik sok sok pénzt ölnek tombola győzelmekbe (már amelyik világon van élet és verseny érte), ugyanúgy lennének nem kevesen akik fizetnének a 20-30 szint átugrásáért.
 

Kanyim

Veteran Member
Azt nem gondoljátok,hogy egy kis életet vinne a westbe a lötyik megtartása?
Nem értem miért nem lehet bent hagyni, 1-2-3 szintet növelni csak úgy szerencsével szerintem nem eget verő probléma. Mi marad a vásárban? Mojo,Lóhere,Cartwright szett? :D Na ne vicceljünk már, ezek a bohóx cuccok, nem ami a sárgában van...
"Ha csak 1-2-3 szintet akarnának növekedni szerencsével"...akkor hagyják benne csak tegyék igazságossá mindenkinek és mindenki csak napi 2x pörgethessen. Ne lehessen több pörgetést venni. Akkor maradhat benne bármi :D
 

DeletedUser17053

Vendég
Sok dolgot megértek és el is fogadok, azokban igazatok is van, de igaz a mondás hogy "az éremnek 2 oldala van".
Ami az egyiknek jó, az a másiknak nem.

1 valamit viszont tényleg nem értek és említetted is Kanyim, hogy a rangsornak mi értelme van? Semmi, de tényleg semmi előnyöd nincs belőle (sem erődharcon,sem párbajban hogy most 150-es szinten a 2. vagy a 40. szinten csücsülsz.
Erre még szeretnék jó választ kapni és békén hagylak titeket :D
 

DeletedUser

Vendég
Ertem mit mondasz.. De mindenkinek ott az eselye a cirkuszhoz.. En is epitettem kb 10k orat.. Es 2 nap alatt 17-18 millio tpt szedtem cirkuszbol.. Nekem nem volt ellenemre. Kanyim Te neked Florida a fo vilagod, nem ertem mert vagy ugy leragadva az uj vilagokkal. A floridai helyezesed es epitesed miatt kampanyolsz ennyire, már-már idegesítően. A nemet hisztigepnek lehet majd megkoszonni a dolgokat, ha aktualis lesz itt is a dolog helyretetele.
 

Kanyim

Veteran Member
Sok dolgot megértek és el is fogadok, azokban igazatok is van, de igaz a mondás hogy "az éremnek 2 oldala van".
Ami az egyiknek jó, az a másiknak nem.

1 valamit viszont tényleg nem értek és említetted is Kanyim, hogy a rangsornak mi értelme van? Semmi, de tényleg semmi előnyöd nincs belőle (sem erődharcon,sem párbajban hogy most 150-es szinten a 2. vagy a 40. szinten csücsülsz.
Erre még szeretnék jó választ kapni és békén hagylak titeket :D

Tudod vannak emberek akik szeretik nézegetni a rangsort hogy juj de jó elöl vagyok valamiben. Valaki úgy szeret játszani hogy szeret eredményeket elérni.. legyen az párbaj, mpi, erődharc vagy éppenséggel TP ranglista. Attól se vagy erősebb, vagy nem származik belőle előnyöd hogy most hány párbajt nyomtál le. Ugyanúgy 150es szintű vagy ha így nézzük :D Valaki azért párbajozik mert élvezi, vagy csak hébe-hóba megsoroz embereket, de vannak akik ütnek akit érnek és a párbaj ranglistát figyelik.
Igazából nem értem hogy mit nem értenek azon az emberek hogy vannak akik figyelik a ranglistát. Miért csak olyan dologgal kéne foglalkozni amiből konkrét előnyöm származik ?
 

DeletedUser17053

Vendég
Tudod vannak emberek akik szeretik nézegetni a rangsort hogy juj de jó elöl vagyok valamiben. Valaki úgy szeret játszani hogy szeret eredményeket elérni.. legyen az párbaj, mpi, erődharc vagy éppenséggel TP ranglista. Attól se vagy erősebb, vagy nem származik belőle előnyöd hogy most hány párbajt nyomtál le. Ugyanúgy 150es szintű vagy ha így nézzük :D Valaki azért párbajozik mert élvezi, vagy csak hébe-hóba megsoroz embereket, de vannak akik ütnek akit érnek és a párbaj ranglistát figyelik.
Igazából nem értem hogy mit nem értenek azon az emberek hogy vannak akik figyelik a ranglistát. Miért csak olyan dologgal kéne foglalkozni amiből konkrét előnyöm származik ?

így viszont én sem értem hogy jön ide az új világ téma :O
 

Kanyim

Veteran Member
így viszont én sem értem hogy jön ide az új világ téma :O
Az hogy válaszoltam egy rangsoros kérdésedre az én szempontomból.. miért zárná ki azt hogy fullosan tönkreteszi az új világokat ami csak felgyorsítja a játék kimúlását ? Ha az új világokra korábban felsorolt érvek nem elegek akkor inkább hagyjuk a témát. Úgyis csak elbeszél egymás mellett a 2 tábor. Egyik nem érti miért vannak kiakadva, míg a másik nem érti hogy hogy lehet egyáltalán megfontolni, nem hogy örülni neki.
 

DeletedUser

Vendég
De, hozzá kell es hozzá is szolok, Te is azt csinálod napok óta. Es a negativ, neked nem feltétlen tetszo velemenyemet is leirom, mert mar kezdem megunni a sok hisztit.
 

DeletedUser17665

Vendég
2018 legnagyobb vicce eddig. :D

Az összes tulis pontos buff kuka, mert mpi-nél semmit nem jelent, ugyanis pontozás nem számít bele.

Egyedül a védekezés és a támadás számít, és a rög.

Az igaz, hogy rég MPIztem (1k után befejeztem), de úgy rémlett korábbról, ha tévedtem sorry. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17053

Vendég
Iowán a cirkuszról beszélgetve PetrolI-val felvetette azt az ötletet, hogy esetleg szintezni lehetne a Tp löttyöt és akkor elkerülnénk a kényes szituációkat.
Mi lenne, ha mondjuk csak 120-as vagy esetleg 130-as szinttől lehetne felhasználni csak ezeket a %-os italokat?

A "Yagé"-nál már csináltak egy ilyet (450-es pb szinten lehet felhasználni), hát akkor ennél miért ne lehetne? Ugyanúgy érdemes lenne 15 secezni, építeni, hagyományos módon fejlődni és nem érne véget 9 nap alatt egy új világ.

Ki mit gondol erről? :)
 

krcsirke

el pollo diablo
Akinek nincs akkora pénztárcája, és olcsón megakarja úszni, az úgyis az utolsó szinteknél használja el, így tehát értelme nem volna. Nem hinném túl sokan mennének fel egyből, 1-2 játékos tehetné meg esetleg. Emellett előfordulhat, hogy alacsonyabb szinten neked egy kicsi kell a szintlépéshez és elnyomsz egyet, hogy legyen újra energiád vagy éped, amolyan gyors töltésként. Nem egyszer használtam én is így, mikor közel volt a szintlépés, kellett az energia vagy ép gyorsan.
Yagé rossz hasonlat ide, alacsonyabb párbajszint ugye azért kell, hogy legyen ki ellen párbajozni, 450 környékén az ember örül ha tudja csökkenteni valahogy. Nem kevés vesztett párbaj és idő kell, mire csökken 1et a párbajszint.
 
Fent