Kérdések és válaszok

DeletedUser12433

Vendég
Egyik játékos megtalálta a ruhák nélkül, ezért szedtem ki a leírásból. Fekete sál és Fekete skót sapka volt, esetleg próbáld azzal. Ha elsőre beadná ezekkel a ruhákkal, akkor kérlek írj a supportra.

Adj Isten!

Igen, én találtam meg a megadott ruhák nélkül! A portya küldetés (rajtaütés részfeladatnál) találtam meg a csillagot. 89 szinten lezártam magát az egész küldetéssort, pedig ugye a fekete sálat 90. szintöl lehet használni, de nem volt rá szükség!

Én. :gengszter:
 

DeletedUser10023

Vendég
...
Pedig biztos lennék benne, hogy párbajra, erődharcra, stb szakosodott szerverek, fel tudnák kavarni az állóvizet, és újra kedvet vinne talán a játékba.
Nem hinném ,hogy jó volna külön párbajra, erődharcra, stb szakosodott szervereket létrehozni.. Mivan ha megunom a pb-t és erődözni akarok? Akkor nézek ki e fejemből a sok pb-s között.. Kéne egy nagy nemzetközit csinálni ahova mindenki mehetne. Mondjuk ennek nem itt van a helye ,bocs. :shootout:
 

DeletedUser

Vendég
Persze.Holnap jön...
Az eddigi tapasztalatok alapján legalábbis :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3632

Vendég
kérdések eventről:
-hogy számolja rollt?
-ha vesztesz akkor nem kapsz cuccot?
-prémmel újra lehet tolni?
-éremes emiatt átpontozni?
-bónusz számít?
-mik a legjobb bónuszok full karizma alappal a másik 3ra?
 

Kanyim

Veteran Member
Volt már ilyen féle tombola nem is 1x ha jól emlékszem.
Természetesen ha vesztesz nem kapod meg, de meglehet vesztegetni utána és akkor úgy veszi mintha nyernél.

Nem éri meg átpontozni, egyénileg nézi az értékeket és még ráadásul full random az egész. A maxos építészem kb ugyanannyiszor nyert mint a 100as párbajosom, vagy az össze vissza pontozott 60as beszerzőm.
Én az egyik ingyenes szettet vettem fel mert az kb mindenre ad értéket.
(de egyszer kijön 550es ütőerő, aztán meg 4es célzás..)
 

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok,

701/700. Nem pedig 700/700. Bug vagy simán engedi átcsordulni a dolgokat?
Rajtam kívül, akiről tudok, még bier érte el tegnap a 700at, de ő nem csordult át, viszont zöld maradt neki, még.
http://prntscr.com/8nbz1s
 

DeletedUser17026

Vendég
Az lenne a kérdésem, hogy úgy vettem észre, most elég sok helyen jelentek meg alapítható városok. A szellemvárosok némelyike alakult át ilyenné? De maradt még sok szellemváros is. Tud valaki valamit erről?
 

Cherrug

Well-Known Member
Az lenne a kérdésem, hogy úgy vettem észre, most elég sok helyen jelentek meg alapítható városok. A szellemvárosok némelyike alakult át ilyenné? De maradt még sok szellemváros is. Tud valaki valamit erről?

Ez melyik világon történt? Illetve mi a városok neve?
 

DeletedUser

Vendég
https://wiki.the-west.hu/wiki/Szabálytalan_játék

Erről a kalandról kérdeznék. El kell fogni egy körözött személyt az egyik küldetésben. Azt írja az utasítás, hogy: " Az egyik fejpénz a seriffnél biztos a rablókról szól. Csak át kell nézned a fejpénzeket és megtalálni azt, ami a leginkább illik rájuk. Meg fogod találni a bűnösöket."

Tudna valaki segíteni, hogy kiket kell elintézni?
 

DeletedUser11866

Vendég
Van rá mód, hogy az ember teljesen eltüntesse a chatet? Csak a helyet foglalja a sarokban és soha nem használom.
 
Fent