Dumaláda - Off Topic

DeletedUser

Vendég
Ember...ki kritizálta a te munkádat?

Nem az én munkámat kritizálod. Hanem a vezetőkét, akik kialakították a harcokat. Mert tudod, ez nem úgy megy, mint ahogyan az a fejedbe összeáll. Egyeztetni kell, sokszor gyengébb képességű vezetőkkel is, hogy lenne nekik jó. Kialakítani, ki hova álljon pontosan. Erre jössz Te, és nem csak egyszer, hanem folyamatosan azt szajkózod, hogy milyen szarok a csaták. Holott Te el se jársz bakker :D :D És azzal "poénkodsz" - sorry, nem tudom hogy nevezni ezt az önjelölt showman-kedést amit minden percben produkálsz - hogy Te nem jársz csatára inkább ütöd a keriseket párbajban, akik szintén elvernek. (mindezt úgy teszed hogy a szövi átpontozott téged erődharcra) De ez is egy olyan dolog, hogy az ember nyeli a marhaságaidat hónapokig, aztán egyszer másnak durran be az agya miattad (mint nem rég), egyszer meg nekem. :)
 

DeletedUser

Vendég
Erre jössz Te, és nem csak egyszer, hanem folyamatosan azt szajkózod, hogy milyen szarok a csaták. Holott Te el se jársz bakker :D :D

Ne csak a 2 hónapot nézd. Hanem az egészet.
Amikor átpontoztatott engem a szövi, akkor jártam harcra. Igen, jártam. Lehet nem minden nap, mint te, de jártam.
Azért nem járok, mert meguntam őket. Nem a ti irányításotokkal van baj, hanem magával az erődharccal. Van izgalom? Valakinek lehet, de nekem már nincs.
Ha 2010-es lennél, akkor tudhattad volna, hogy teljesen mások voltak az erődharcok. Most milyenek? Egy nagy trágyadomb. (igen, megint szajkózom, és? Szólásszabadság joga.)

Persze hogy a fél világ utál... De nézd meg az eredményét. Nem rossz, ugye?

Ehhez hozzászólva. Ugyanúgy fogsz jutni, mint Barcelonaa. Őt is megutálták, és felhagyta a játékot egy ideig. Ez lesz szerintem a sorsod neked is.
 

DeletedUser

Vendég
Ne csak a 2 hónapot nézd. Hanem az egészet.
Amikor átpontoztatott engem a szövi, akkor jártam harcra. Igen, jártam. Lehet nem minden nap, mint te, de jártam.
Azért nem járok, mert meguntam őket. Nem a ti irányításotokkal van baj, hanem magával az erődharccal. Van izgalom? Valakinek lehet, de nekem már nincs.
Ha 2010-es lennél, akkor tudhattad volna, hogy teljesen mások voltak az erődharcok. Most milyenek? Egy nagy trágyadomb. (igen, megint szajkózom, és? Szólásszabadság joga.)



Ehhez hozzászólva. Ugyanúgy fogsz jutni, mint Barcelonaa. Őt is megutálták, és felhagyta a játékot egy ideig. Ez lesz szerintem a sorsod neked is.

Azért én egy ilyen karival nem beszélnék úgy, mint egy veterán. :)

Mostanában jó kis közhelynek számít ez a "régi szép idők, és most milyen szar" szöveg. De erődharcban speciel nem érzékelem ezt. És bocsáss meg, de Te nem azt szajkózod hogy régen jobbak voltak a harcok. Hanem a csata ideje alatt írogatod ki szövichat-re hogy hát ez mennyire szar és hogy Te inkább terméket gyűjtesz.

Igen, Barcát megutálták. Azt hogy miért is utálták meg, inkább hagyjuk. De ha ismernéd őt, és ismernél engem, igazán tudnád, hogy nincs nagy párhuzam. Itt pedig megjegyezném, hogy nem hagyott fel a játékkal, amikor pedig nem jött fel, kizárólag idő-hiány miatt.

És ne aggódj, sem most, sem a jövőben nem fogok adni sem a Te, sem a többiek véleményére. Mivel elég szánalmas embernek gondolom azt, akinek az önbecsülését, vagy a saját magáról alkotott képét internetes játékokban tudják megváltoztatni.
 

DeletedUser

Vendég
Még jó, hogy rekordok nélkül is lehet ismert az ember. Szándékosság nélkül. :)
 

DeletedUser16526

Vendég
Jó jó ok, nem kell a hiszti kislányok, komolyan mint a ...
Nersus bácsinak sok a győzelme és én irigy vagyok rá mert 1 szánalmas kis senki játékos vagyok csak, aki semmit nem tud letenni az asztalra így fikázom azt aki tud valamit és aki jó valamiben...
Szánalmasak vagytok.
1000 szer leírtam már hogy az nem párbaj ha valaki elpicsáz mert 40 szinttel nagyobb csak azért mert a párbajszintem elugrott.
"Igen, egy 110-es játékos simán leverhet téged de egy kis ésszel te is nyerhetsz ellene és ezt hívják "győzelemnek" " a leg nagyobb ökörség amit hallottam mostanság, én mint 57es játékos valakit aki 110es hogy a hétfájdalmas életben verek el? Látod barátom neked lövésed sincs mi az a párbaj.
megmondjam a tutit?
Kur*ára irigykedtek mert nekem megy, én kis szinten alázom a szervert és ti? kis szinten Henry-vel puiáltatok a kocsmában meg lovakat patkoltatok, cipőt pucoltatok... szánalmasak vagytok. ti nem mertetek párbajozni kis szinten mert gyávák vagytok és nem mertek kiállni és azt mondani, hogy igen itt vagyok le lehet verni, lehet próbálkozni, na de sehol senki... mert szánalmasan gyengék vagytok...
Arcoljatok csak, hatalmas élvezet tp-ért párbajozni aztán rettegni hogy nehogy megtaláljon valaki aki 30000 el nagyobb mint én de a párbajszintje akkora mint nekem ökörállatnak aki hagyta elugrani a pb szintet és most pontozás nélkül lóhereszedésre specializálódva kettéfejel csukott szemmel... hűűű mekkora párbaj...
undorító amit műveltek, ha valaki jó akkor fikázzuk mert ez a tipikus magyar mentalitás, dögöljön meg a szomszéd tehene... gratulálok mindenkinek.
na de tudjátok mit?
nem a ti nevetek lesz ott a legjobbak között hanem az ENYÉM,
nem ti osztottátok ki a legtöbb ko-t a magyar szervereken hanem ÉN
nem titeket fikáz mindenki hanem ENGEM, és ez nektek mezei egyszerű kis pléjereknek fáj.
Mert csak 1 ember van aki ezt letette az asztalra... ha olyan könnyű lenne és olyan mezeien alpári mint ahogy be akarjátok állítani akkor tucatjával lennénk itt akik egymást túl licitálva nyomatjuk be a sok ko-t... na de itt most ÉN dominálok.
Ki lett közületek a saját szerverén elsőként a halál angyala?
Ki lett elsőként barbár?
megsúgom, ÉN.
Innentől kezdve ti szánalmas kis tömegjátékosok csak mögöttem kulloghattok, nem tetszik? Ez van barikáim, a farkas az nem törődik azzal hogy ki mit gondol, a farkas az vadászik, állítsatok le, nem fog menni. és titeket ez idegesít, de engem ez nem érdekel, mert tudom hogy jobb vagyok.
Puszi a kis butus, naív igazi párbajos, tehát semmirekellő kis alighogy nyerek valamit és erre vágok fel fejetekre.
aki méltó arra hogy kritizáljon az ennél mutasson többet:
3686/35
Senki?
Érdekes... pedig ez nem párbaj tudás, tehát 100ával kellene itt legyenek olyanok akik hasonló stattal rendelkeznek...
Innentől kezdve meg barikáim, amit írtok abból én csak annyit látok hogy,
Beee-beeee-beeeeeeee

mert tudjátok, farkasok meg birkák.

Szép és irigységben szegény, ko-ban gazdag játékot mindenkinek!
( menjetek szépen kapálni, apa jön és zsebretesz mindenkit)

Nersus voltam a magyar szerverek legtöbb KO-t kiosztó játékosa.

igen gyönyörű; bizonygatod, hogy kevés a szinteden elérhető párbajos, ennek ellenére nem őket támadod, hanem a munkásokat naponta többször is, kár hogy ilyen teljesítményre vered a mellkasod
 

DeletedUser16742

Vendég
igen gyönyörű; bizonygatod, hogy kevés a szinteden elérhető párbajos, ennek ellenére nem őket támadod, hanem a munkásokat naponta többször is, kár hogy ilyen teljesítményre vered a mellkasod

ezen már túl vagyunk cimbi.
 

DeletedUser

Vendég
igen gyönyörű; bizonygatod, hogy kevés a szinteden elérhető párbajos, ennek ellenére nem őket támadod, hanem a munkásokat naponta többször is, kár hogy ilyen teljesítményre vered a mellkasod

Most tényleg nem azért haver, de Te is erődösöket ütsz nagyrészben. :)
 

DeletedUser16742

Vendég
Te vered itt magad oldalonként 3-5 kommenttel, szóval szerintem ezt azért gondold át...

Értő olvasás... gúglizz rá öreg.
Én már csak beszélgetek, ti estetek nekem én csak lereagáltam.
Mióta abbamaradt az anyázás, mikor is vertem magam?(eleve nem én kezdtem, én csak bejelentettem az igényemet a rekordra, másnap már ott volt 4-5 lehúzó komment, de mind1)
 
Fent