Dumaláda - Off Topic

DeletedUser16140

Vendég
1 hét alatt mégis ,hogyan? 720 óra kell hozzá és 1 hét 168 órából áll. Ha folyton tolod energiabuffokat még akkor is, nem kötekedni akarok csak nem értem ez így ,hogy sikerült :D
 

DeletedUser

Vendég
1 hét alatt mégis ,hogyan? 720 óra kell hozzá és 1 hét 168 órából áll. Ha folyton tolod energiabuffokat még akkor is, nem kötekedni akarok csak nem értem ez így ,hogy sikerült :D

Áhhh, Titán (fél)isten, őt nem akadályozzák ilyen földi korlátok, mint az idő. ;)
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Bakker, épp egy perce elrontottam egy dolgot :D
Reggel szándékosan nem vettem fel az 1% tp-t, hogy majd szintet ugrok építéssel, úgy hogy a város is épüljön egy szintet. Erre meg mire épp kész lenne a város, kb 10 perc, belépek a játékba, és mi volt az első dolgom ? Nem az, hogy felvettem a jutalom TP-t ? :D
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Így már jártam én is. :D

De még reggel sikerült is megúsznom a szintlépést, mert nem vettem fel, de ahogy délután belépek a westre, gondolkodás nélkül a TP-t vettem fel :D
Az a legjobb, hogy még a városból is kiléptem, alapítani akartam egyet, és ott építkezni, nem jött össze :D

Ilyen szerencsénk van :D Valahogy éreztem tegnap este, hogy már ma elrontom, még el is gondoltam, hogy nagyot néznék, ha véletlen felvenném :D

És még az előző szintlépésem is elég szerencsétlen lett, pár százalék hiányzott a következő szinthez (az épületnek :D - 3-4%)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser15593

Vendég
Lenne egy hatalmas nagy kérésem játékostársaim. Elindultam egy helyi ifjusági kampányvetélkedőn, ez nekem nagyon fontos és elindult egy online szavazás, csak 2 gombnyomásba kerülne hogy nekem és városomnak egy esélyt adjatok. Kérlek szavazzatok lent jobb oldalt, a Saját Jövőnkért Mozgalomra: www.emihirek.ro
 

DeletedUser

Vendég
megvan a jelszó...
közben azt is észrevettem, hogy a 188-as ip-cím 25-ször megpróbált belépni ebbe.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Lesz majd hova járkálnom :D
Megnyitom a piacon a vett tárgyak listáját, 15mp-s fagyás és úgy tölt be :D

iOLyygX.png
 

DeletedUser9014

Vendég
Üdv! Rég jártam a West Fórumon, és csak most találtam rá erre a rekordokkal foglalkozó fórumra. Van 1-2 olyan eredményem, ami még a v4-es világban született, most az archívban látok ilyeneket. Be lehet jelenteni ezt is, vagy attól archív, hogy felejtős, és már nem lehet hozzányúlni?

a másik kérdésem, hogy a legértékesebb hátizsák címszó alatt a Teljes vételár vagy Teljes eladási ár, ami játszik.

Kösz, ha válaszol valaki.
 

DeletedUser10023

Vendég
A hátizsáknál a vételár számít. Az archív, az meg nem hiába archív.
 

DeletedUser16101

Vendég
"legjobb nyert TP/összpárbaj arány"

Mennyi párbajtól lehet erre a rekordra nevezni? Vagy ennek nincs korlátja?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent