Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Az új termékek árverezhetők. :)

aha,akkor megint a fejlesztőknek javasolnám azt a bizonyos melegebb...
:mad:
Mint az NPC kiütéses dolog után...

Az új kalandokhoz a termékek 90%-át rögből megvettem,hogy ne időzzek vele,erre árverezhetővé teszik?
:censored:
 

DeletedUser13790

Vendég
Gondolhattátok volna hogy hamarosan jön egy hibajavítás, de ha van hibajavítás akkor tesznek be pár dolgot ami a főfrissítéssel elmaradt :P
Utazó Kereskedőnél bekerültek már az új cuccok? Nekem nincs semmi új csak azért :whistle:
 

DeletedUser13044

Vendég
500$ begyűjtése, ha 5$ -os átlagot számolok és a napi 3 NPC párbakt, akkor 1 hónap csak az a rész ... Az 5 lótusszirom is elég kemény, csak a heti 1 darabot is szenvedés megszerezni.

Akkor vedd meg piacról, illetve ne csak 3 npc-t csinálj... én még az előzőnél vagyok leragadva ,erődharcos pontozással, ott 1000$-t kér, szóval ne nyávogj!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Azért szívesen megkérdezném a kedves fejlesztőktől, hogy miként üssek ki nekik 5 NPC-t full kerisként? Mert így ugyebár nem is lehet továbbmenni a főtörténetnél, vagy ez is arról szólna, hogy költsék a rögöt, pontozzanak a felhasználók?
 

Cherrug

Well-Known Member
Azért szívesen megkérdezném a kedves fejlesztőktől, hogy miként üssek ki nekik 5 NPC-t full kerisként? Mert így ugyebár nem is lehet továbbmenni a főtörténetnél, vagy ez is arról szólna, hogy költsék a rögöt, pontozzanak a felhasználók?

Ruhákkal, jó beállításokkal 30 perc alatt teljesíthető full keris karakterrel is.

Van egy ilyen buff, nagyon hasznos:


Hozzátenném még azt is, hogy nem értem ezt a nagy sietséget, miért kell minden kalandot fél nap alatt végigvinni? Ha az lenne hogy menj el 10 kalandosztóhoz, majd győzz le egy 10 életes NPC-t, esetleg nyiss meg pár ablakot, akkor meg az lenne a baj. Ezekért a kalandokért egy csöppet küzdeni kell. És gondolkodni, ami nem hiszem, hogy baj lenne.

Ha pedig valamelyik kaland nem tetszik, akkor választhatsz a 100 másik közül.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser10995

Vendég
Akkor vedd meg piacról, illetve ne csak 3 npc-t csinálj... én még az előzőnél vagyok leragadva ,erődharcos pontozással, ott 1000$-t kér, szóval ne nyávogj!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Mit vegyek meg? NPC párbajból szerzett pénz 500$. Egy NPC 1$ -től ad 10$ -ig ha nincs kiütve, ezért vettem az 5$ átlagot, 100 NPC párbaj. Nem rohanok, elég a napi 3 1 kötvényért, 33 nap. A lótusszirmot már most elkezdtem gyűjteni, az nem lesz ekkora gond, a 10 csákányhoz képest meg egyenesen laza.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem is marha keveset adnak, 50 körüli motival 10 felett még nem kaptam, jellemző a 2 és 8 közötti...
 
Ruhákkal, jó beállításokkal 30 perc alatt teljesíthető full keris karakterrel is.

Van egy ilyen buff, nagyon hasznos:


Hozzátenném még azt is, hogy nem értem ezt a nagy sietséget, miért kell minden kalandot fél nap alatt végigvinni? Ha az lenne hogy menj el 10 kalandosztóhoz, majd győzz le egy 10 életes NPC-t, esetleg nyiss meg pár ablakot, akkor meg az lenne a baj. Ezekért a kalandokért egy csöppet küzdeni kell. És gondolkodni, ami nem hiszem, hogy baj lenne.

Ha pedig valamelyik kaland nem tetszik, akkor választhatsz a 100 másik közül.

Már ne is haragudj, de mivel csak így lehet továbbmenni a főtörténetben, muszáj lenne megcsinálnom, vagy nem azért vannak a kalandok, hogy végigvigyük őket?
 

Cherrug

Well-Known Member
Már ne is haragudj, de mivel csak így lehet továbbmenni a főtörténetben, muszáj lenne megcsinálnom, vagy nem azért vannak a kalandok, hogy végigvigyük őket?

Én nem haragszom. :) A kaland egy opció, egyiket sem kötelező megcsinálni. Van amelyiket érdemes (mint pl a zöldfülű kaland, mert sok mindent felold), van amelyiket csak egy bizonyos stílusú játékosnak érdemes (Vad Társaság, Két pár).
A fő történet egyikbe sem tartozik, ez egy lehetőség. Ha nem szeretnéd megcsinálni, akkor ki lehet hagyni, lehet párbajozni, lehet erődharcolni, lehet utazókerizni, lehet eredményeket gyűjteni és még sorolhatnám.

De ha úgy döntesz, hogy meg szeretnéd csinálni, akkor bele kell számolni azt is, hogy nem adnak mindent ingyen. Vagy jobb lenne, ha a jobb felső sarokban lenne egy jutalom begyűjtése gomb és megkapnád a fő történet összes jutalmát fél másodperc alatt? Annak mi értelme lenne?
 

Gurat

Active Member
Én most tervezem pontozni + bufhasználattal megcsinálni ezt a részt. Egyszer-egyszer belefér ez a játékba.
Régebben sokkal többet kellett pontozzon az ember a kalandok miatt, mivel a munkákat nem lehetett csak úgy csinálni. Aragypuska miatt mennyit pontozgattunk, vagy a cirkusz miatt. Ma ezek lazán elérhetők. Szerintem felesleges ez miatt háborogni...
 

DeletedUser16538

Vendég
Teljesen mértékben igaza van Gurat-nak. Régen minden kaland miatt szinte pontozni kellett. Én nem panaszkodom az 5.ik főtörténetet sikerült elsőnek befejeznem Floridán. 80-as szintű a karakterem, ügyesség-lövés , rejtőzés, karizma-kereskedelem pontozással. Egy fél nap kellett mire sikerült kiütnem az 5 npc-ét. Mikor nőtt a nehézség veszítettem, hogy csökkentsem a nehézséget, ezzel is megkönnyítve a dolgomat, hogy kiüssem őket + figyeltem milyen képességeik vannak, mennyi az életük stb. Így nagyon könnyen ment. Ha okosan csinálja az ember nem nehéz. Az hogy egy kaland miatt egy kicsit szevedni, pontozni kell nagyon helyes. Így legalább élvezetesebb a kalandozás ha van benne egy kis kihívás. :)
 
Fent