Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni, mert kezdek kétségbe esni, hogy hiába való volt majd egy hónapos "munkám".
Kinéztem magamnak egy tárgyat: "Hernando Kardja" amihez természetesen megcsináltam a jól küldetéseket, megvártam, hogy elérjem az 57 -es szintet, majd ugyanúgy, ahogy a leírásokban olvashattam, betettem a bibliát a tárgyaimhoz, és vártam a feljegyzés 3. darabját hétfőn szerver idő szerint 19.00 és 19.20 között. Hát nem történt semmi. Eddig megvan a feljegyzés első két darabja, az ásó, a biblia, és a két kívánt küldit is jól csináltam meg! Félek, hogy a szerver frissítés miatt pont egy héttel csúsztam le a kard megszerzéséről, bár azt nem feltételezem, hogy e miatt nem jött volna össze a dolog.
Ha bárki tudna segíteni ügyemben, nagyon szépen megköszönném!
Tisztelettel:
kisgyerek83
 

DeletedUser4479

Vendég
Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni, mert kezdek kétségbe esni, hogy hiába való volt majd egy hónapos "munkám".
Kinéztem magamnak egy tárgyat: "Hernando Kardja" amihez természetesen megcsináltam a jól küldetéseket, megvártam, hogy elérjem az 57 -es szintet, majd ugyanúgy, ahogy a leírásokban olvashattam, betettem a bibliát a tárgyaimhoz, és vártam a feljegyzés 3. darabját hétfőn szerver idő szerint 19.00 és 19.20 között. Hát nem történt semmi. Eddig megvan a feljegyzés első két darabja, az ásó, a biblia, és a két kívánt küldit is jól csináltam meg! Félek, hogy a szerver frissítés miatt pont egy héttel csúsztam le a kard megszerzéséről, bár azt nem feltételezem, hogy e miatt nem jött volna össze a dolog.
Ha bárki tudna segíteni ügyemben, nagyon szépen megköszönném!
Tisztelettel:
kisgyerek83

szia

a fegyver helyére egy énekkönyvet kell rakni, amit térítéssel szerezhetsz
 

DeletedUser

Vendég
szia

a fegyver helyére egy énekkönyvet kell rakni, amit térítéssel szerezhetsz
Szia!
Fegyver helyére nem tudom berakni!
A fáma elvileg úgy szól, hogy fegyvertelenül, a tárgy helyén bibliával..... ez megvolt, a segítséget köszönöm, hátha jut még eszetekbe valami ami esetleg kimaradt...
 

DeletedUser

Vendég


Idézek az első hsz -emből:
"betettem a bibliát (a játékban ha jól tudom biblia nincs is, természetes, hogy énekkönyvre gondoltam)a tárgyaimhoz, és vártam a feljegyzés 3. darabját hétfőn szerver idő szerint 19.00 és 19.20 között."
Itt valójában a termék helyére gondoltam, nem a fegyver, nem a zsák, és nem tudom micsoda helyére! Ott volt az aktuális felszerelésemnél fegyver nélkül, ahogy illik!
Természetesen valami jómadár ki is hívott párbajra, "amilyen mázlim van", más kérdés, hogy egy 2 pontos találattal legyőztem:)....
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni hogy a Terméketlen földet hol találom? Ez új térkép grr , nem igazodok ki rajta...
Előre is köszi
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni hogy a Terméketlen földet hol találom? Ez új térkép grr , nem igazodok ki rajta...
Előre is köszi

Elvileg valamelyik kalandosztónál kell lennie. Ha a jobb fölső sarokban találhtó térképre kattintasz, ott lehetőséged nyílik a pipák közül csak a kalandosztót benn hagyni, így könnyebben megtalálod célod! Én a county2, azaz a balról második és fölső négyzetben található téglalapban keresném.
 

DeletedUser13096

Vendég
Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni hogy a Terméketlen földet hol találom? Ez új térkép grr , nem igazodok ki rajta...
Előre is köszi

Ha megmondot pontosan mit keresel akkor tudok segíteni, de olyan kalandosztó hogy "Terméketlen föld" nincsen.
 

DeletedUser4479

Vendég
Idézek az első hsz -emből:
"betettem a bibliát (a játékban ha jól tudom biblia nincs is, természetes, hogy énekkönyvre gondoltam)a tárgyaimhoz, és vártam a feljegyzés 3. darabját hétfőn szerver idő szerint 19.00 és 19.20 között."
Itt valójában a termék helyére gondoltam, nem a fegyver, nem a zsák, és nem tudom micsoda helyére! Ott volt az aktuális felszerelésemnél fegyver nélkül, ahogy illik!
Természetesen valami jómadár ki is hívott párbajra, "amilyen mázlim van", más kérdés, hogy egy 2 pontos találattal legyőztem:)....

akkor nem tudom mi lehet a probléma, de van biblia is, nem is egyféle:)
 

DeletedUser

Vendég
Ha megmondot pontosan mit keresel akkor tudok segíteni, de olyan kalandosztó hogy "Terméketlen föld" nincsen.
Szia!
Ez a feladat : John Fitzburn, a seriff
Találtál egy tulajdoni lapot Flint Westwood farmjára, viszont ezen valaki más neve szerepel, Flintnek viszont van egy saját tulajdoni lapja is. Ha csak nem tudjuk bizonyítani, hogy hamisította a sajátját, nem tehetünk semmit. Találd meg az igazi tulajdonost! Vidd körbe az ismeretlen férfi nevével ellátott lapot a kocsmában, az itteniek sokat tudnak a környékbeliekről, hátha valamelyikük segíteni tud. Ha sikerül bizonyítani, hogy Flint hamisította a papírjait, még akár jutalmat is kaphatsz.
Igényel:
Intézd el: Terméketlen föld( A jogos tulajdonos IV)
Vedd fel ezt: A farm tulajdoni lapja 0/1

Elmentem Flint Westwood farmjára de ott semmit nem lehet csinálni... a tulajdoni lap meg van.
 

DeletedUser13096

Vendég
Elvileg most fát kell vágnod hogy megkapd a konzervet amiben benne lesz a tulajdoni lap.
 

DeletedUser

Vendég
Csak elírás tw-db-n vagy 2.0ás verzióban a portyából tényleg kikerült a 2. kulcs? És ha tényleg kikerült, akkor honnan lehet 2. kulcsot szerezni? Csak prémium kazettából?
 

DeletedUser

Vendég
Csak elírás tw-db-n vagy 2.0ás verzióban a portyából tényleg kikerült a 2. kulcs? És ha tényleg kikerült, akkor honnan lehet 2. kulcsot szerezni? Csak prémium kazettából?

Meg lehet szerezni, javítják is a srácok, köszönjük. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Elvileg most fát kell vágnod hogy megkapd a konzervet amiben benne lesz a tulajdoni lap.

A tulajdoni lap meg van! a másikat nem tudom mit kell csinálni... vagy hova kellene menni... Intézd el : terméketlen föld ( Jogos tulajdonos IV )
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! A sheriffnél a Kate jeggyűrűje ( az ismeretlen tolvaj ) küldetést hogy kell megcsinálni ?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Vén róka vagyok már itt, de most nagyot lestem. Szolgálat a seregben meló majdnem kicsinált full ép mellett. 700 ép-m volt megközelítőleg, 23% veszély, és 414 sebzést kaptam. Akkor ez a %-os dolog miként műxik pontosan? Erre kérnék választ.
 

krcsirke

el pollo diablo
Sziasztok! Vén róka vagyok már itt, de most nagyot lestem. Szolgálat a seregben meló majdnem kicsinált full ép mellett. 700 ép-m volt megközelítőleg, 23% veszély, és 414 sebzést kaptam. Akkor ez a %-os dolog miként műxik pontosan? Erre kérnék választ.

A csík színe dönt, a százalék a sérülés esélye. Zöld olyan 1-10% sebzése általában, sárga maximuma 33% környéke piros meg 50% a maximuma ha jól emlékszek, magyarul piros sérüléses munka akár fél életedet is leviheti. Természetesen minél több munkapontot viszel be annál kevesebb az esélye és a sérülés mértéke.
 
Fent