Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Mennyi idő után válaszol a support? A korábbiakban mindig választ kaptam pár órán belül, de most már több mint két napja semmi.:szénaboglya:
Ha jól emlékszem, a cél a 24 órás átlag idő egy válaszra, amibe természetesen belefér, hogy sokan csak ezután kapnak választ.
Csak mégis kíváncsi lennék, hogy mégis mire számítsak. :)
 

DeletedUser13388

Vendég
Mennyi idő után válaszol a support? A korábbiakban mindig választ kaptam pár órán belül, de most már több mint két napja semmi.:szénaboglya:
Ha jól emlékszem, a cél a 24 órás átlag idő egy válaszra, amibe természetesen belefér, hogy sokan csak ezután kapnak választ.
Csak mégis kíváncsi lennék, hogy mégis mire számítsak. :)

A support is ember, és neki is közeleg a karácsony, légy kicsit megértőbb, biztos, hogy választ kapsz a leveledre!!! :)
 

DeletedUser13817

Vendég
Kinyitottam az egyik ajándékot egy vudu baba volt benne... utána azt is kinyitottam és abba meg egy lángoló vudu baba volt ... és azt most nem találom sehol se ... tudja valaki h az hova tűnt???
 

DeletedUser2234

Vendég
Kinyitottam az egyik ajándékot egy vudu baba volt benne... utána azt is kinyitottam és abba meg egy lángoló vudu baba volt ... és azt most nem találom sehol se ... tudja valaki h az hova tűnt???

eredmények/tárgyak/gyűjtőkártyák
 

DeletedUser14195

Vendég
Ha az adventi naptárban az egyik ablakocskát később nyitottam ki egy nappal, mint ahogy kellett volna,akkor a karácsonyi szánkót már csak jövőre szerezhetem meg?
:unsure:
 

DeletedUser

Vendég
Ha az adventi naptárban az egyik ablakocskát később nyitottam ki egy nappal, mint ahogy kellett volna,akkor a karácsonyi szánkót már csak jövőre szerezhetem meg?
:unsure:

Csak akkor nem kapsz szánkót ha 3golyónál több van neked.Így még esélyed van a szánkóra:)
 

DeletedUser8541

Vendég
Ha valakinek van v3-on felesleges pénze annak megköszönném ha utalna erre a névre! Előre is köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
Ha nekem 3 gömböm van akkor a(z) zsák üveggolyókat adja vagy a szánkót?:unsure:
 

DeletedUser15262

Vendég
saman kiengesztelese

sziasztok nem tudom hogy ezt a kerdest hova irjam ezert ide irom a samant azt hogy lehet aranyroggel kiengesztelni? ki kell valasztani azokat a kepesseg es tulajdonsagokat amit vissza akarsz allitani es aztan kell a premium gombra kattintani es ott kivalasztani a saman kiengeszteleset azonnal es ha mar eggyszer kertem utanna mennyi ido mulva lehet megint kerni :unsure:
 

DeletedUser

Vendég
Én például úgy nyitottam ki, hogy 3 üveggolyó és a többit rendesen.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok nem tudom hogy ezt a kerdest hova irjam ezert ide irom a samant azt hogy lehet aranyroggel kiengesztelni? ki kell valasztani azokat a kepesseg es tulajdonsagokat amit vissza akarsz allitani es aztan kell a premium gombra kattintani es ott kivalasztani a saman kiengeszteleset azonnal es ha mar eggyszer kertem utanna mennyi ido mulva lehet megint kerni :unsure:

Az úgy tudom, hogy úgy működik, hogy amikor visszakéred a képességpontokat egyre drágábbak lesznek(ezért nem jó egyszerre sok pontot visszakérni,egy idő után újra visszaáll9 és ha kiengeszteled akkor visszaáll a rendes árára és azután megint elkezd drágulni.
Javítsatok ki ha nem jól mondom!
 

DeletedUser

Vendég
Coloradon az ajándékok óta nem tudok cserélni ruhát.
Mit csináljak?
[SPOIL]
1102689537N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser15262

Vendég
Az úgy tudom, hogy úgy működik, hogy amikor visszakéred a képességpontokat egyre drágábbak lesznek(ezért nem jó egyszerre sok pontot visszakérni,egy idő után újra visszaáll9 és ha kiengeszteled akkor visszaáll a rendes árára és azután megint elkezd drágulni.
Javítsatok ki ha nem jól mondom!

de eggyszerre csak eggy kepesseg pontot lehet visszaalitani vagy amennyit akarok ugyanazert a 18 aranyrogert?
 

DeletedUser

Vendég
Az úgy van, hogy egy képességpont ára 200$(Példának írtam) te egyre többet kérsz vissza és mondjuk felmegy 1000$-ra akkor rákattintasz arra, hogy sámánok kiengesztelése és visszaáll 200$-ra

Javítson ki valaki ha nem jól írtam(200$-t és az 1000$-t csak példának írtam)
 

DeletedUser15262

Vendég
Az úgy van, hogy egy képességpont ára 200$(Példának írtam) te egyre többet kérsz vissza és mondjuk felmegy 1000$-ra akkor rákattintasz arra, hogy sámánok kiengesztelése és visszaáll 200$-ra

Javítson ki valaki ha nem jól írtam(200$-t és az 1000$-t csak példának írtam)

egyszer megprobaltam de veletlenul kileptem de az aranyrogot levonta es most ha probalom akkor azt irja..A SAMANT NEM LEHET TOBBSZOR KIENGESZTELNI..
 

DeletedUser

Vendég
Nektek is ilyen?Így tölt meg minden.. elég idegesítős.. :mad:
[SPOIL]
kjkj.JPG
[/SPOIL]
 
Fent