Kérdések és válaszok

DeletedUser9614

Vendég
Ahogy belépek a karakteremhez látom hogy nincs pénzem.
Bemegyek a városba a bankban az volt kiírva hogy kborka102 18000$-t
(körübelül) beadott a városkasszába és amikor megnézem a felszerelésem se ruha se tárgy se fegyver...se semmi hogy lehet ez?:gengszter:

feltörtek
(egyszerű volt a jelszavad vagy pl. iskolában vagy valahol máshol elmentette a gép a jelszavad és a felhasználó neved oszt itt a gyümölcse, de lehet hogy hacker)
nézd meg nem kezdték-e törölni a karaktered és változtass e-mail címet és kódot is

Ha ezek nem segítenek írj a Supportnak levelet! De hamar ám :D
 

DeletedUser

Vendég
Gyilkosság(gyanusítottak)
Teljesítettem azt hogy végig halgattam a Sheriffet,de utánna elakadtam.Hova kell menni??? v. mit kell csinálni?????
 

kgv1

Active Member
A feljegyzés 3. darabját hogy kell megszerezni?
AZ oké hogy fegyver nélkül, könyvel a kezedben, hétfőn a megadott időpontban, de mit kell csinálni?
Akkor kell elkezdeni, vagy befejezni egy feladatot, vagy csak 10 percig kell csinálni valamit?
 

DeletedUser

Vendég
A feljegyzés 3. darabját hogy kell megszerezni?
AZ oké hogy fegyver nélkül, könyvel a kezedben, hétfőn a megadott időpontban, de mit kell csinálni?
Akkor kell elkezdeni, vagy befejezni egy feladatot, vagy csak 10 percig kell csinálni valamit?

Egyébként csak ad egy kalandot valamelyik a kocsmában(asszem Henry), lezárod és ottvan a feljegyzés.
 

DeletedUser9614

Vendég
Estét!

Kérdés, miért van az hogy fent van a TW PRO és ugyebár az kiírja ha valakinek a profilját megnyitom. De észrevettem hogy pár embernél nem. Ez miért van????:mad:
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom jó fórumon vagyok, de egy kérdésem lenne.

Nemrég regisztráltam, a barátommal létrehoztunk egy várost, elkezdtük épiteni. Mellettünk egy "tag" is létrehozott egy várost (egyedül). Irtam neki, hogy csatlakozzon hozzánk, mert többen gyorsabban haladunk előre. Erre csatlakozott, fizetett egy kis pénzecskét,m epitett is, majd megkért, hogy tegyük őt is városalapitóvá, mivel ő abbahagyta a városát és "elsőként" hivtuk meg.
Ezt követően kirakott a városunkból, a városlogónál mint alapitó csak ő szerepel. Levelezésünk megvan, amiben meghivom és irja hogy tegyük őt is váérosalapitóvá. A mellettünk (ez már akkor múltidő) lévő VOLT falujában még mindig az szerepel, hogy ő ott az alapitó.

LEHET-E EZ ELLEN TENNI VALAMIT, HOGY VISSZAKAPJUK A VÁROSUNKAT, VAGY IGY JÁRTUNK????
 

DeletedUser9614

Vendég
Nem tudom jó fórumon vagyok, de egy kérdésem lenne.

Nemrég regisztráltam, a barátommal létrehoztunk egy várost, elkezdtük épiteni. Mellettünk egy "tag" is létrehozott egy várost (egyedül). Irtam neki, hogy csatlakozzon hozzánk, mert többen gyorsabban haladunk előre. Erre csatlakozott, fizetett egy kis pénzecskét,m epitett is, majd megkért, hogy tegyük őt is városalapitóvá, mivel ő abbahagyta a városát és "elsőként" hivtuk meg.
Ezt követően kirakott a városunkból, a városlogónál mint alapitó csak ő szerepel. Levelezésünk megvan, amiben meghivom és irja hogy tegyük őt is váérosalapitóvá. A mellettünk (ez már akkor múltidő) lévő VOLT falujában még mindig az szerepel, hogy ő ott az alapitó.

LEHET-E EZ ELLEN TENNI VALAMIT, HOGY VISSZAKAPJUK A VÁROSUNKAT, VAGY IGY JÁRTUNK????

Próbálkozhattok a Supportnál habár ilyet még nem hallottam. Már bocs de elég bénák vagytok hogy ilyen jogokat adtatok neki. :)
 

DeletedUser9614

Vendég
Shanagyur miért esküdtetek arra hogy nem áruljátok el?
és igen alapos munkát végeztetek el mert nem találtam semmit
de vannak akik tudnak 1 párat de ezeket láttam a fórumon is

de ha semmiképpen sem akarjátok elárulni akkor a belle starr után mien párbajfegyóm legyen?:shootout:

Pontos és nagyot sebző ;)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Miért van az, hogy tegnap regisztráltam a fórumra, de a v2 es városok fórumán nem tudok új témát nyítni?
 

DeletedUser

Vendég
Gyilkosság(gyanusítottak)
Teljesítettem azt hogy végig halgattam a Sheriffet,de utánna elakadtam.Hova kell menni??? v. mit kell csinálni?????

Bizonyítékot gyűjteni, valahogy így:
[spoil]Van a ház körül pár melóhely, ezek közül 6 változó munkaidő intervallum alatt ad egy-egy tárgyat.Ezek a sarlatán, lőszerszállítás, lovak betörése, fafűrészelés, agávészedés, dohányszedés.
A munkákat bárhol végezheted a térképen, nem csak a ház mellett lévő melóosztóknál, de nagyon fontos, hogy a régi fénykép kint legyen a termék helyén!Ha megvagy, jelentkezz újra a sheriffnél..[/spoil]
 

DeletedUser

Vendég
Hali!

Egy küldivel kapcsolatban kérdezném a katona karaktereket. Van a bosszúálló küldetéssorozat aminek egy része az öreg erőd Brahms atya. Nem tudom azt kivégezted-e már, de én ott toporgok és nem tudom lezárni, mert hiába csináltam meg mindent és van egyenruhám is, de nem zárja le a küldit. Azt írja ki az egyenruhánál, hogy egy gomb hiányzik. Talán ez lehet a baj amiért nem veszi el, hogyan lehet megszerezni rá a hiányzó gombot?


Köszi előre is!
Üdv
 

DeletedUser7360

Vendég
nem kell teljesen kész egyenruha, és vasárnap lehet lezárni azt a kalandot miután felvetted és teljesítetted az öreg erődben a 8 óra erőd védelmét.
 
Fent