Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
.

Hali! V6-on 39es kalandor vagyok és még mindíg nem jött az ostoros és az elötte álló küldi se( amiben lazac meg hasonló ételfélék vannak,bocs de nemtudom a nevüket)

A Szintlimit megvan de a küldik nincsenek.De viszont a kalandra fel küldi megvan.
 

DeletedUser

Vendég
Amiket legutóbb lezártál kalandokat, megnézed mi a nevük és más kalandosztónál szétnézel a kocsmában, hogy nem-e adtak küldit ezzel a névvel.
 

DeletedUser

Vendég
Az 1-2 héttel ezelőtti szavazásról, amelyben az új világban létező prémlehetőségek némelyikének a régi világokba való bevezetéséről lehetett nyilatkozni, mikor várható hivatalos eredmény?
 

DeletedUser

Vendég
Nem sikerült kapcsolatot létesíteni a kiszolgálóval. Kérlek, bizonyosodj meg róla, hogy 1582 és 1028 hálózati portokat nem blokkolja tűzfal vagy router. Ha biztosan szabadok a portok, keresd meg a supportot.

Mi lehet a gond? tűzfal nélkül más gépen nemjó tűzfallal / tűzfal nélkül nálam nemjó...:(
 

DeletedUser7360

Vendég
Az 1-2 héttel ezelőtti szavazásról, amelyben az új világban létező prémlehetőségek némelyikének a régi világokba való bevezetéséről lehetett nyilatkozni, mikor várható hivatalos eredmény?

szerintem majd csak az 1.29el fognak bejönni, van egy ilyen érzésem:shootout:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! A portya küldetésnél elakadtam. Mi szükséges hozzá,mert csak egy helyben topogok?!
 

DeletedUser11412

Vendég
Helóó!

Nekem az a kérdésem hogy bétára regisztráltam de van valami ami bétán van de itt magyar szerveren nincs?
 

DeletedUser

Vendég
Tudom láma kérdés:whistle:
de mikor jelenik meg a szerelem nyaklánca küldni amikor meg is kapom? mert 55ös szinten még nem jelent meg:unsure:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.Ha elérek a 98-as szintig,és átlépek 99-be akkor a 99-est még végig kell vinnem,vagy akkor van úgymond vége a játéknak.? Tehát a 99 esen még van mondjuk 10 000tp amit el kell érni és utánna,vagy ahogy átlépek végigvittem?
 

DeletedUser

Vendég
hogy lehet témát beállítani a város chat hez?

/topic:ide írd a témáját


Sziasztok.Ha elérek a 98-as szintig,és átlépek 99-be akkor a 99-est még végig kell vinnem,vagy akkor van úgymond vége a játéknak.? Tehát a 99 esen még van mondjuk 10 000tp amit el kell érni és utánna,vagy ahogy átlépek végigvittem?

ha jól tudom 99-en már nem kell Tp-t gyűjtened, 98-nál még van lv up de utána már nincs
majd akkor lehet tovább menni ha berakják hogy a max szint 120 legyen
 

DeletedUser

Vendég
segítsetek letöltöttem a greesmonkey és nem tudom hogy kell leszedni nem akarom kitiltani magam mindenki segítsen mert kizárnak
 
Fent