Kérdések és válaszok

DeletedUser7820

Vendég
Hát, ez naon szomorú..

Városvezetőnek ki kell tennie egyből és akkor nincs ilyen probléma.

Ha lejárt a bünti, visszaveszik, ennyi.

Ha mondjuk egyszemélyes városban ő a vezető akkor az kellemetlen mondjuk :laugh:
 

DeletedUser

Vendég
Pls gyors help...

Sziasztok!!
Borzasztó nagy problémám van...
Valószínűleg feltörték a karakteremet....kértem új jelszót és nem tudok belépni az e-mail címemre mert azt írták, hogy nem létező e-mail cím...Valaki ha tudna segíteni...Örök hálám üldözné!!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!!
Borzasztó nagy problémám van...
Valószínűleg feltörték a karakteremet....kértem új jelszót és nem tudok belépni az e-mail címemre mert azt írták, hogy nem létező e-mail cím...Valaki ha tudna segíteni...Örök hálám üldözné!!

freemaileden be van állítva a jelszóemlékeztető?és figyelj a capslock-ra.és ha jelszavad ugyanaz mint a westen az szívás
 

DeletedUser

Vendég
freemaileden be van állítva a jelszóemlékeztető?és figyelj a capslock-ra.és ha jelszavad ugyanaz mint a westen az szívás

citomail-em van...de ez lényegtelen és gőzöm nincs, hogy miket pipáltam ki, amikor a jelszóemlékeztetőt töltöttem ki...
De nem létező e-mail címet ír mikor próbálok belépni...
 

DeletedUser

Vendég
nekem lenne egy kérdésem:
kalandor előnyök:
Előnyök:
Az esély, hogy munka közben termékeket találj 10%-kal nő.
Az esély, hogy munka közben tárgyakat találj 10%-kal nő.
Idegen hotelekben 2-ik szintig ingyen alhatsz.
A sérülési kockázat 10%-kal csökken a munkáknál.
Az erődharc azonos körében elért 2. találattól kezdve 25% esélyed van arra, hogy egyáltalán ne találjanak el többet az adott körben.


a 2. pont szerintem benne sincs a játékban....nem látom, hogy megnövekedne a tárgytalálás, vagy megnövekszik, csak nem mutatja?
a másik a 4.-ik...ezzel ugyanaz a helyzt mint a 2.-al
 

DeletedUser

Vendég
Ajj...
De ha arra rányomok akkor kéri a karakter nevét és jelszavát..
 

DeletedUser11281

Vendég
Írj egy privát üzit kankalinnak és kérdezd meg benn,hogy mi ilyenkor a tehendő,bocs jobb ötletem nincs...:(
 

DeletedUser11945

Vendég
hali, miért van hogy erődnél amikor belépnék áthelyezni magam( a harc folyamán) akkor ezt írja:
Nem sikerült kapcsolatot létesíteni a kiszolgálóval. Kérlek, bizonyosodj meg róla, hogy 1582 és 1028 hálózati portokat nem blokkolja tűzfal vagy router. Ha biztosan szabadok a portok, keresd meg a supportot.

pedig nem blokkolja se tűzfal se router!

miért van ez?
 
Fent