Mit tennél ha .....?

senki600

Egy vasútbarát
ha megfizet, akkor jó
Mit tennél ha bejelentkeznél vizsgára, de rájössz, hogy akörül van egy javító is?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Leadnám és cserélném egy későbbi időpontra.

Mit tennél, ha keveset aludtál, de a lehető leggyorsabban felkellene szívnod magadat?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Volt ilyen, ha van portás, akkor jelzem neki és ő beenged, ha nincs, akkor pedig átbújok a kapu alatt.

Mit tennél, ha a kidobók téged akarnának kirakni a rendezvényről, holott nem te kezdted a balhét?
 

senki600

Egy vasútbarát
ha nincs következmény inkább elsétálok, ha van, akkor előveszem szobatársam mondókáját: XY vagyok, K4/xxx neptunom xxxxxx (nem próbáltam nincs is tervben, de elvileg működik)
Mit tennél ha kpanál egy megajánlott 3-ast egy tárgyból, de tudod, hogyha többet seggelnél simán 5-ös lennél?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Ha a félév közben nem tettem bele többet a tárgyba, mint amennyi a hármashoz elég, akkor a vizsgán sem tenném, szóval inkább elfogadnám.
Mit tennél, ha egy hétig húsmentesen kellene étkezned?
 

senki600

Egy vasútbarát
a végére rosszul lennék, és rengeteg csokit zabálnék, vagy sajtot sajttal
Mit tennél ha már javító előtt állsz, de még inkább nem érted azt az anyagot, ami elég borzasztó minőségben lett leadva?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ezért vállalunk papírvizsgát, amúgy passz
Mit tennél ha annyira rád esne egy csomó egyetemi és azon kívüli teendőd, hogy már kimerültél benne? (Egyik sem halasztható, és mindegyik fontos: javító, vizsga, este egy pesti nem lemondható program, karácsonyi ajándék beszerzés, az utolsó kivéletével mindegyik egy napon van 11, 13 és 18 órás kezdéssel)
 

senki600

Egy vasútbarát
Csak 1 dolog baszott fel: teleírtam a lapot fizikából, erre 2 pontot ért
Ha úgy vesszük most január 1-ig szabad vagyok, cserébe decemver 20-ig be vagyok táblázva, csak azt nem tudom, hogy 20-án Győrből aznaposan vagy otthonról józanon megyek-e Battára csomagot átadni, amúgy kialudnám magam, most is 9 óra után felkelek
Mit tennél ha olyan érzésed van, hogy egy bármely tanár neked vagy bármely szaktársadnak borzasztóan alulpontozza a beadott munkádat, de maga a tanár nem robbantható ki a helyéről, mert olyan szinten be van biztosítva, hogy még az atomot is lepergeti?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Panaszt tennék a szakfelelősnél, majd ha nem járok sikerrel és többen is hasonlóan járnánk, akkor többek nevében hivatalos e-mailt intéznék a dékán felé.

Mit tennél, ha nem akarna elmúlni a torokfájásod?
 

senki600

Egy vasútbarát
ha nem 2 nap, 1 hét, ha nem 1 hét, 2
Mit tennél ha van tervben egy program, de a társad nem válaszol, illetve nem érdembe válaszol?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Ha nélküle is megvalósítható a program, akkor folytatódna a tervezettek szerint a nap, ha pedig nem, akkor hanyagolnám a programot és az illetőt is.

Mit tennél, ha olyan kiadásra lenne sos szükséged, amire már nincsen elegendő pénzed?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ha nem sürgős hagyom a fenebe, ha igen, forrás átcsoportosítás vagy kölcsön
Mit tennél ha a drága bkk (behelyettesíthető a volánnal vagy mással is) miatt lekésed a vonatot?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Jobb híján mennék a következővel, de ha volna értelme panaszt tenni, akkor megtenném.

Mit tennél, ha olyan betanuló munkatársat tennének melléd egy hónapra, aki felfogásban/értelmileg jócskán alulmarad az átlaghoz képest?
 

senki600

Egy vasútbarát
Legrosszabb esetben vagy a kollégát, vagy a főnököt elküldeném melegebb éghajlatra
Mit tennél ha olyan szinten nem éreznéd jól magad egy helyen, hogy a kilépésen gondolkozol, viszont nincs helyette alternatívád, hogy hova akarsz menni, illetve, a kilépésnek súlyos anyagi ára van, és a barátaidat sem akarnád otthagyni?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
A barátaim/munkahelyi társaság sosem volt befolyásoló tényező, hiszen velük ezek után is tarthatom a kapcsolatot. Ha csak nem érzem jól magamat, akkor kersgélnék állásokat és ha találnék megfelelőt csak akkor mondanék fel, ha viszont már viselhetetlen lenne a helyzet a munkahelyemen, akkor egyből beadnám a felmondásomat.

Mit tennél, ha egy kudarc élmény érne?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ahogy a Dékán mondta: a tökéletes válasz az az, hogy attól függ. Amúgy jó választ tényleg nem tudok rá adni, mert vmelyik nem hat meg, vmelyik után összetörök
Mit tennél ha két random kolis azzal állna eléd éjnek évadján, hogy keresnek valakit, aki magas alacsony, mint a kérdezők, gyakran jár a kondiba de dagi, és erősen piás?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Szerintem rájuk vágnám az ajtót és úgy érezném, hogy visszaadta az élet azt, amikor mi vonatoztunk be szemeszterzáró után random valakiknek a szobájába.

Mit tennél, ha nyernél egy nagyobb értékű tetoválására feljogosító utalványt a tombolán?
 
Fent