Mit tennél ha .....?

senki600

Egy vasútbarát
jelenleg 2 van, de ebbe belecsórósodnék, mert akkor mindenkinek 2 kört kell fizessek, ugyanakkor meglenne az aláírás
Mit tennél ha tele lennél feladattal, de a karestélyen való részvétel fontosabb, még úgy is hogy fizikailag alig tudsz csinálni ott bármit, mint állni vagy ülni egyhelyben?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Hajajj hök-ös lettél, hogy ilyen fontos?:D
Egyébként jó a karestély, de nem annyira, hogy megérje kicsúszni a határidőkből, szóval kihagynám az eszem-iszomot.

Mit tennél, ha részt szeretnél venni egy programon, de a helyszínre érve szembesülnél vele, hogy végül nem is szervezték meg?
 

senki600

Egy vasútbarát
hát igen ilyen ez az ÉÉKK hök (amúgy lógok mindenkinek 1 sörrel, megvan a műábra zh)
ha tudok magammal mit kezdeni az adott helyen, akkor nincs baj
Mit tennél ha a hazamenősödön olyan teltház lenne, hogy mindenki egymás nyakában és a csomagtartón ül?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Vennék egy mély levegőt és tűrnék, nem szeretném a következőt megvárni.

Mit tennél, ha kimosnád a farzsebedben maradt papírpénzt?
 

senki600

Egy vasútbarát
meg kell szárítani, aztán lesz mosott pénz
Mit tennél ha azt látnád, hogy havazik és kezdene megmaradni?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Küzdenék az életemért és próbálnék aludni

Mit tennél, ha útba kellene igazítanod egy német turistát?
 

senki600

Egy vasútbarát
ott rohad meg, mer nem értek németül egy kukkot se
Mit tennél ha el kéne menned boltba, de olyan lusta genyó vagy, viszont péntek este meg hökben mikulásoszás, és kéne ajándékot venni?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Valószínűleg a péntek esti ajándékozás előtt egy órával elszaladnék és jobb híján azt kapna az illető, ami az első élelmiszerboltban a kezembe akad.

Mit tennél, ha üres lenne a hűtő, azonban egy ünnep miatt egy bolt sincsen nyitva?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ha nem a szakfelelősöm lenne aki egyszer meg akart verni mert nem tudok viselkedni, akkor simán
Akkor nem eszünk, de általában van valahol elrejtve kaja, legrosszabb esetben csoki a neve
Mit tennél ha a szakfelelősöd ellened fordulna, csak mert tele szemetelted a szakcsoportot a vészes Helikon InterRégióval?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Valaki igazan el van kanászodva
Megbeszélném a helyzetet és valahogyan közös nevezőre jutnék vele, hogy elkerüljük a jövőbeni konfliktusokat.

Mit tennél, ha télen száraz lenne az arcbőröd?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nem igazán hat meg, max keveset leszünk a hidegen
Mit tennél ha tudatlanul bemennél egy órára (tudatlan alatt úgy értve hogy zh után nem tudod mit akar a tanár), de mondja hogy javító zh-ra készülünk?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Ha már ott vagyok, akkor melegednék egyet

Mit tennél, ha forralt borozni mennétek a vásárba, de megdöbbenve látnád, hogy 600ft alatt már nincsen decije a bornak?
 

senki600

Egy vasútbarát
Inkább nem iszok, főleg hogy ilyen helyeken nem ritka a kannás is, hökmikuláson épp forralt boroztunk is.
Mit tennél ha alapvetően nem szok égni a gyomrod, de ittál egy kis erőset (mindegy milyen, legyen a kedvenced), és azóta lángolsz?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Én az olajos ételektől vagy a sok alkoholtól, amúgy is szoktam savval küzdeni, szóval savlekötőt vennék be. Vaaagy van a rapid megoldás, ami a szódabikarbóna, de ezzel csak csínján.

Mit tennél, ha valamihez nem lenne kedved, de motiválnod kell magadat azért, hogy megtedd?
 

senki600

Egy vasútbarát
erőt szednék és a legnagyobb minimumon megcsinálnám, de azért ügyelve, hogy legen értékelhető is
Mit tennél ha aludnál a vonaton és túlhaladnál a leszállási állomásodon?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Ha tudnám, hogy a végállomásról egyből indul is vissza, akkor maradnék rajta, ha nem, akkor pedig az első lehetőségnél leszállnék.

Mit tennél, ha utolsó lennél egy versenyen?
 

senki600

Egy vasútbarát
ZH-ban voltam utolsó, majd kijavítsuk, ha a második zh nem lesz elég jó, de nem hatna meg, ha nem öltem bele minden energiámat is
Mit tennél ha ha vki olyat küldene, amitől falnak futnál?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Jelenleg is van ilyen, letiltani nincs szívem, szóval ignorálom.

Mit tennél, ha felkérnének, hogy idén legyél te a mikulás egy bevásárlóközpontban?
 
Fent