Város tervek

DeletedUser

Vendég
azert hoztam letre ezt a topicot mert olyan emberekhez csatlakoznek vagy olyannokkal alapitanak varost akik eloszor a hotel tulajdonsagait novelnek...
bar meg varosepitesi lehetosegeket nem lattam:)en az adomanyokat ugy adnam szivesen ha tudjuk mennyibe kerul az epulet azt a varoslakok elosztjak magukkozott...
mindenhol csak azt olvasom hogy adomanyozni kell de semmi konkretum nincs...
akik hasonlo gondolkodassal alpitananak varost vagy hasonloan gondolkoznak azokhoz szivesen csatlakoznek!
jo pisz:)
 

DeletedUser

Vendég
én úgy építeném hogy ha sok a jelentkező akkor a lakóházakat aztán a hotelt és boltot
 

DeletedUser

Vendég
valahol latam itt kepet hotel elso szintje olcso csak azt nem lehet tudni hogy milyen a menu kell e hotelhez valami elofeltetel de mivel ez nem klanhaboru ahol egyedul epited a varosaidat ezert keresem hasonlo gondolkodasu jatekosokat:)
ez a topic csak emiatt van meg mert a kesz varosok alapitoi nem sok infot tesznek kozze:)
sem a terveikrol (mindenki a vadnyugat legjobb varosat szeretne letrehozni) sem a varos fejlodesevel kapcsolatos dolgokrol igy hatha ide majd irnak vagy mas erdeklodokkel tudok egy jo kis varoist epiteni meghatarozott celokert kuzdve:)
ja varost olyan helyre kellene telepiteni ahol meg elvegezhetettlen munkak vannak legalabb -20 pontosak hogy kesobb is erjen valamit lehessen nagy szinten is kozel fejlodni legalabb 10 es szinten alapitson varost a leader vagy keressen olyat aki tobb munkat lat...
otleteket szivesen fogadok
megneztem dodge city t
jol hangzik
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser143

Vendég
Dodge City

Dodge City hasonló gondolkodású lesz. A város tagjai minden infót megkaphatnak majd és a demokrácia is érvényesülni fog, amennyire lehet, mivel ez egy csapatjáték!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok holnapra megvan a városom ha minden jól megy
7 jelenkezöm van beleértve magamat
 

DeletedUser

Vendég
Hope City

Nekem holnap reggelre, de talán hajnalra megépül a városom! Még 2 játékos jelentkezését várom. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Sweetwater

Hello!

A városom holnap hajnalban megalapul mejnek neve Sweetwater!!
Tagok jöhetnek de már csak várólistára kerülhetnek!!!
Van külön topicunk ott lehet érdeklődni!!:D:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Alapitok

egy

Afghanistan

várost akkinek van kedve nyugodtan jelentkezen!
hogy tudjam menyien lenénk!

Aztán töbieknek jó városi életet! :D

irj nyugodta!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
városalapitás

Üdv! Alapitok a napokban egy várost. a feltétel 18. betöltött életév, és előny ha a Kandón tanulsz. Akit érdekel keressen meg privibe
 

DeletedUser

Vendég
Little Italy

Megalakult Little Italy nevű falunk!

Egy falatnyi Olaszország a Vad-Nyugaton!
Mindenkit várunk szeretettel, még 2 hely kiadó!
Főleg aktív fejlesztőket várunk 9-es szinttől!

Üdv.: Sam Fisher :)
 

DeletedUser

Vendég
Én alapítani fogok egy várost az lesz a neve hogy Texas vagy Vadnyugat vagy Jangon
aki akar majd jelentkezzen de sztem az lesz a neve hogy Texas remélem sokan leszünk a nevem mate9797 ha akar jelentkezni valaki akkor keressen meg a rangsorba biztos ott leszek és mellette hogy mi a város neve jelentkezzetek holnap kész lesz
 

DeletedUser

Vendég
Én alapítani fogok egy várost az lesz a neve hogy Texas vagy Vadnyugat vagy Jangon
aki akar majd jelentkezzen de sztem az lesz a neve hogy Texas remélem sokan leszünk a nevem mate9797 ha akar jelentkezni valaki akkor keressen meg a rangsorba biztos ott leszek és mellette hogy mi a város neve jelentkezzetek holnap kész lesz
Van egy városo Eldorádor City jelenkezöket várok keményen dolgozni akaro munkásokat várok akik sokat vannak gép elött közösen éptjük szépitjük a várost mindenki annyit fizet amenyit tud nics kikötés a saját városunkat épitjük!!!!!;);)
 

DeletedUser178

Vendég
Sziasztok.
Elkezdtem megalapítani a városomat.
A neve Clarity City lesz.
Jelentkezőket várok.
A jelentkezéshez minimum 7-es szint szükséges.
Az adó egyenlőre napi 10$ lesz, ez később a város lakóinak közös megegyezése alapján változhat.
Olyan jelentkezőket várok akik fontosnak tekintik városunk épülését, fejlődését.
Ez a leendő városlakók közös érdeke.
Üdv: Grendar
 

DeletedUser

Vendég
meg alapul 6óra múlva a városom az a neve hogy Texsas lécci lépjetekbe hogy a mién legyen a leg erősebb!köszike
 

DeletedUser

Vendég
3 szabad hely

Clean City (Tiszta város). Elkészült.
3 jelentkezőt várunk, hogy közösen fejlődjünk.
S majd ismét várunk 5 kalandort....

Danken
 

DeletedUser

Vendég
Cowboy Bebop

Ma éjfélkor fogom elkezdeni a várost építeni addigralesszmeg az energia városlakók jelentkezését és napi ado és Belépési pénz NINCS.

Cowboy Bebop Lessz a városnév jelentkezök a cowboy bebop nevü forumba irjanak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sentinel Hill

Várunk több embert is a csatlakozáshoz! Négy fix helyünk van, a maradék egyen pedig osztozni kell, amíg nem lesz több helyünk!
Jelenleg a hotelen dolgozunk, következő project a vegyes bolt lesz, majd a lakóhely növelése! Ekkor a bedolgozókat fixen bevesszük!

NEM kell semmi befizetni, meg napi adó sincs, csak dolgozgatni kell egy kicsit!

Várom PM-be, vagy a fórumon a jelentkezéseket!
 
Fent