Kibeszélő Városépítő Speed

Robert117

Legendary player (Retired)
Nem egy rossz event, meglehetősen jól ki lett találva.
De mi szükség most megint egy speed világra? Sokkal fontosabb lenne az új erődharc képlet helyes kidolgozása és bevezetése, az új munkák behozatala, a szövetségi bónusz, hogy csak néhányat említsek...sok-sok nagyszerű dolog csak vár.
Személy szerint kicsit bántónak érzem, hogy ennyi figyelem irányul a speed szerverekre, miközben az állandó világokon sokkal nagyobb szükség lenne rá.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Nem egy rossz event, meglehetősen jól ki lett találva.
De mi szükség most megint egy speed világra? Sokkal fontosabb lenne az új erődharc képlet helyes kidolgozása és bevezetése, az új munkák behozatala, a szövetségi bónusz, hogy csak néhányat említsek...sok-sok nagyszerű dolog csak vár.
Személy szerint kicsit bántónak érzem, hogy ennyi figyelem irányul a speed szerverekre, miközben az állandó világokon sokkal nagyobb szükség lenne rá.
Szerintem a mi, magyar csapatunknak nem sok köze van ezeknek az újításokhoz. De szóljatok, ha tévedek.
 

Pimpa1977

Active Member
Sziasztok,

Csak egy otlet... A csalasok es egyeb problemak elkerulese erdekeben miert nem maximalizaljatok a lakosok szamat a nevezett varosokban 5-re (vagy a speed szerveren minden varosra az event ideje alatt)? Akkor nem lehetne olyan, hogy "veletlenul" belep tobb ember a varosba, mint lehetne...


Udv Pimpa
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Sziasztok,

Csak egy otlet... A csalasok es egyeb problemak elkerulese erdekeben miert nem maximalizaljatok a lakosok szamat a nevezett varosokban 5-re (vagy a speed szerveren minden varosra az event ideje alatt)? Akkor nem lehetne olyan, hogy "veletlenul" belep tobb ember a varosba, mint lehetne...


Udv Pimpa
Szia,
Pontosan ez történik. Amikor regisztrálják a várost, utána maximálisan 5 fő lehet a városban. Viszont minden városnak külön kell beállítani ezt a limitet és csak a megalapítása utána lehetséges, ezért kell külön regisztrálni.
 

Tgaboka

New Member
Sziasztok! Én nem szándékozom várost alapitani, viszont belépnék egybe, ha lesz rá mód. Ennek ellenére is részt vehetek az eseményen? Mert nem látom, hogy hol tudnék regisztrálni, mint csak ,,résztvevő,,.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Sziasztok! Én nem szándékozom várost alapitani, viszont belépnék egybe, ha lesz rá mód. Ennek ellenére is részt vehetek az eseményen? Mert nem látom, hogy hol tudnék regisztrálni, mint csak ,,résztvevő,,.
Szia,
Igen, bárki csatlakozhat az eseményhez. Csak a városalapító kell külön regisztrálja a városát, ha szeretne esélyes lenni a nyereményre. Ha nem regisztráljátok a várost is lehet játszani, ha betartjátok a szabályokat, viszont akkor nem kaphattok nyereményt.
 

Aviendha

Active Member
Hali, most léptem be speed-re, így nem tudom kocsmán volt-e ez már jelzés, kérdés. De nem tudok rákattintani a rangsorban egyik városra sem, mert false-al elszáll. Másnál is ez van?

szerk: most már jó, lehet valami átmeneti zavar volt a zűrben?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17653

Vendég
Jó dolog az, hogy olcsón megveszik a cuccokat, amit az új bajszosnak leadnak normális mennyiségű kövtényért, majd 4-esre húzott motyókkal épít mindenki ezerrel. :D
 
Fent