The West 2.0 – Párbaj jelenet verseny

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
1owp3t.jpg
Kedves játékosok!

A The West 2.0 megjelent a béta világokon, világszerte több ezer játékos teszteli az új funkciókat, segíti a munkánkat a folyamatos visszajelzésekkel és hibajelentésekkel. Csak a TI segítségetekkel sikerül jobb játékot csinálni a Westből, és a 2.0-ával elhozni az új West érzést.
De itt az ideje, hogy kapjatok valamit a segítségetekért, ezért az InnoGames egy párbaj jelenet készítő versenyt hirdet meg világszerte!


Hogyan vehetek részt a versenyben?

Nincs szükséged másra, csak egy kis kreativitásra és néhány barátodra, és már indulhat is az agyalás. A verseny lényege, hogy egy 'The West párbaj jelenetet' küldjetek nekünk, ez lehet videó, képregény, poszter, történet, torta, vagy bármi, ami csak eszedbe jut, és köze van a párbajokhoz!
Ne feledd el feltüntetni a verseny angol témáját az alkotásodon (The West Duel Scene Contest).


Mit kap a győztes?

A zsűri döntése alapján a 3 legjobb pályázat szerzője a párbajozás gyakorlására 2 db NERF szivacslövő pisztolyt*, valamint az általa választott világon 1000 aranyrögöt kap!**


Hogyan küldhetem el amit csináltam?

A következő oldalakat ajánljuk:
Miután végeztél a feltöltéssel, kérünk, hogy küldd el nekünk a közvetlen linket a művedhez a contest@team.the-west.de címre. Kérünk, hogy a link mellett add meg a valós teljes nevedet, a felhasználónevedet valamint a világ nevét, amin játszol.


Mennyi időm van?

A legjobb ha most rögtön elkezded! A verseny 2012. Szeptember 27-én, csütörtökön zárul.


Légy kreatív, ragadj tollat, kamerát, porold le a Photoshop tudásodat és csináld meg a valaha készült legjobb 'The West párbaj jelenetet', cserébe pedig megkapod a puskát a valós párbajokhoz, a játékban pedig 1000 aranyrög üti a markodat!
Mutasd meg, hogy TE vagy a legjobb!

Ha kérdésed van tedd fel a kibeszélőben, vagy fordulj bátran a Supporthoz.

Sok sikert!

*a kép csak illusztráció, a helyezéstől függően más-más pisztoly lesz a nyeremény
**a jutalmat akkor is egy ember kapja ha a művet többen készítették
 

Csatolmányok

  • nerfgun_Beta.jpg
    nerfgun_Beta.jpg
    155 KB · Megtekintések: 3.657
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent