The hidden truth of our life

Az életünk rejtett igazsága

Úgy döntöttem megosztom veletek a világ rejtett igazságát. Ehhez az információhoz az emberek nagyrésze sosem fog hozzájutni, sosem fog hallani róla, mert rejtett szervezeteknek nem érdeke, hogy tudjátok a valóságot a mi életünkről. Az életről, hogy honnan származunk és miért lehetünk itt, mi célt szolgál a létezésünk. Hová tartunk most?
Sok sok kérdésünk van nekünk embereknek és a legtöbb dologra sosem kapunk válaszokat. Nemrégiben egy Angol-Magyar-Belga fejlesztői csoport aminek én is a része vagyok, kifejlesztettünk egy programot, ami visszafejti egy több speciális kamera lencse alapján az adatokat. Egy nagyon komoly fejlesztés alatt álló AI-t használunk ami újra képes alkotni régi feljegyzéseket képek formájában, régi festményeket újraalkot, hogy látható legyen a számunkra újra.
Rengeteget kellett utaznunk világszerte és régészekkel felvennünk a kapcsolatot, hogy olyan tárgyakhoz és dolgokhoz juthassunk hozzá ami elvezet minket az emberiség valódi történelméhez.


Akit érdekel kövesse nyomon itt az igazságot. Üdvözlettel Rosetti kormányzó.
 
Eleinte egyáltalán nem ez volt a célunk, csak simán kutakodtunk az emberiség múltjában, de aztán jött a hidágrázás.

Első utunk Görögországba vezetett több száz képet reprodukáltunk, amiben semmi különös nem volt. Tipikus görög szobrokat ábrázoló képeket kaptunk az AI-nk által.
De volt pár kép amitől kirázott minket a hideg. Ezek a képeket a Peloponnészoszi-félszigeten reprodukált a mesterséges intelligencia, kövekbe faragott alakokat képzett újra digitálisan..
A végeredmény:
Úgy tűnik nekem, hogy spártai harcosokat látunk, repülő objektumokkal. A végeredmény megrázó volt számunkra.. a hideg futkosott a hátunkon. Ekkor még nem tudtunk, hogy milyen AI-t terveztünk és hogy ez még csak a kezdet.
67b9mUf.png

a9EdyUz.png
 
Fent