Sweetwater

Csatlakozol??


  • Összes szavazó
    30
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser

Vendég
Város építése elkezdődött!!!

Város építése elkezdődött
Pitor:Én sem ismertem addig amíg nem hoztam létre egy olyan topicot hogy Los Angeles csak mivel kiderült hogy olyan már van ezért erre váltottam és ő még a Los Angelesnél jelentkezett és megkérdeztem hogy alapítunk-e közösen egy várost és azt mondta hogy igen!!!
Holnap reggelre be lehet "költözni"!!!:D:D:D:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Város építése elkezdődött
Pitor:Én sem ismertem addig amíg nem hoztam létre egy olyan topicot hogy Los Angeles csak mivel kiderült hogy olyan már van ezért erre váltottam és ő még a Los Angelesnél jelentkezett és megkérdeztem hogy alapítunk-e közösen egy várost és azt mondta hogy igen!!!
Holnap reggelre be lehet "költözni"!!!:D:D:cool:

reggel sajnos nemtudok belépni suli van, és holnap még színházba is kell mennem az osztállyal.. talán 1és3 között be tudok lépni hogy berakjam a pénzt és elkezdjek építeni

EDIT: 5 fele midnenképpen leszek:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
reggel sajnos nemtudok belépni suli van, és holnap még színházba is kell mennem az osztállyal.. talán 1és3 között be tudok lépni hogy berakjam a pénzt és elkezdjek építeni

EDIT: 5 fele midnenképpen leszek:)

Nekem is suliba kell mennem csak én reggel azért kelklek majd korábban hogy legyen időm a meghívókat elküldeni meg talán egy kicsit fejleszteni a vásost!;)
 

DeletedUser

Vendég
Kb. hánykor küldöd ki a meghívókat, mert akkor én is akkor kelek:)
 

DeletedUser

Vendég
jut eszembe holnap lesz infóm:) talán ha nem veszi észre.. pár percig fentleszek

EDIT: ez annyit jelent hogy 8-9 között leszek egy picit ha nem irat dolgozatot:D
 

DeletedUser

Vendég
Hirtelen nagyon öregnek kezdem érezni magam. Mindenki suliba megy....
De én legalább addig alszok, ameddig akarok, a munkám megvár, a fönök a közelben sincs.
Jó tanulást!
 

DeletedUser

Vendég
Gratula Alicius. Csak így tovább. Milyen új meló van 10-es szinten?

Szilvinek. Azért kíváncsi lennék ki is itt a rangidős korban:D:D
 

DeletedUser

Vendég
9-es szinten 26 féle meló van.
10-esen is? Mert ha jól emlékszem eddig mindig adott valami pluszt szintlépéskor.
 

DeletedUser

Vendég
Fejlemények

Feláldozom az alvás időmet felkelek 3:00-kor és akkor elküldöm a meghívókat azután persze visszafekszek!!!
5:55-kor pedig felkelek elkészülök a suliba és 7:00-ig fent vagyok a gépen azután már megyek a suliba!
Remélem mire hazaérek ami(13:50 körül)van már szinte minden tag itt lesz a városban!!!
Szeritem reggel megcsinálom a városleírást és beteszem a maradék pénzemet ami jelenleg 28$!!!
:D:):p;)
 

DeletedUser

Vendég
Feláldozom az alvás időmet felkelek 3:00-kor és akkor elküldöm a meghívókat azután persze visszafekszek!!!
5:55-kor pedig felkelek elkészülök a suliba és 7:00-ig fent vagyok a gépen azután már megyek a suliba!
Remélem mire hazaérek ami(13:50 körül)van már szinte minden tag itt lesz a városban!!!
Szeritem reggel megcsinálom a városleírást és beteszem a maradék pénzemet ami jelenleg 28$!!!
:D:p;)

hát lehet hogy nekem nem sikerül bocsi:( de lehet hogy betudok lépni de mást nemnagyon fogok tudni max elindítok egy építkezést és beteszem a lóvém
(ami jó sok mert eladtam minden felesleges tárgyam)

EDIT: félreértések elkerülése végett tartom amit mondtam és tuti 5 órára itt vagyok és bármit megcsinálok:P
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Idő

0:26-kor kész a váos ugyhogy majd akkor kellek fel!
Jó Éjszakát minden tagnak!:D
 

DeletedUser

Vendég
na jó éjt midnenkinek én mentem tanulni holnap féléves töridoga. a f*szom kivan
 

DeletedUser

Vendég
Város készen van

Város készen van:D:D:D:D

Jelentkezni bátran lehet hiszen a második 5 ember közül hiányzik még 4 db!
 

DeletedUser

Vendég
Igaz!:D
A fenébe nem engedi hogy belépjek a karakteremhez!!!:mad::eek:
 
Fent