Rossz Válasz Játék

DeletedUser

Vendég
Hoztam egy játékot aminek a rossz válasz a neve:
Ez tulajdonképpen a díszasszociáció játék továbbfejlesztve. Én kérdezek valamit, amire rossz választ kell adni. Aki először ad választ az kérdez újat.

-------------------------------------------------------
Pl:
Milyen állat a kék bálna?
-Költöző madár
-------------------------------------------------------

Akkor:

Mi a Tehén?
 

DeletedUser

Vendég
Elegem van ebből a sok :censored: értelmetlen topicból.

Kevés tart vissza attól, hogy a kérdésedre olyan választ adjak, ami családtagodra vonatkozik.
 

DeletedUser9897

Vendég
ez már tényleg hülyeség. minek minden napra új topicot nyitni? -.-
 

DeletedUser

Vendég
Nyittassunk valamelyik moderátorral egy abszolút OFF alfórumot, és ott rendezzenek maguknak egy versenyt, hogy ki tud x idő alatt több értelmetlen topicot nyitni:D
 

DeletedUser

Vendég
Elegem van ebből a sok :censored: értelmetlen topicból.

Kevés tart vissza attól, hogy a kérdésedre olyan választ adjak, ami családtagodra vonatkozik.

Nekem meg elegem van abból, hogy minden egyes témában hozzászólsz, csak hogy megjegyezd mennyire nem tetszik. NEM KÖTELEZŐ HOZZÁSZÓLNI! A Dumaláda meg azért van, hogy olyan témát csináljanak, amilyet csak akarnak!
 

DeletedUser11528

Vendég
Nekem meg elegem van abból, hogy minden egyes témában hozzászólsz, csak hogy megjegyezd mennyire nem tetszik. NEM KÖTELEZŐ HOZZÁSZÓLNI! A Dumaláda meg azért van, hogy olyan témát csináljanak, amilyet csak akarnak!

Ebben (a körülmények ellenére ) sajna van igazság.
 

DeletedUser11468

Vendég
Hoztam egy játékot aminek a rossz válasz a neve:
Ez tulajdonképpen a díszasszociáció játék továbbfejlesztve. Én kérdezek valamit, amire rossz választ kell adni. Aki először ad választ az kérdez újat.

-------------------------------------------------------
Pl:
Milyen állat a kék bálna?
-Költöző madár
-------------------------------------------------------

Akkor:

Mi a Tehén?

-Kaja!

Akkor itt egy:
Mi értelme van ennek a topicnak?:D
 

DeletedUser

Vendég
Nekem meg elegem van abból, hogy minden egyes témában hozzászólsz, csak hogy megjegyezd mennyire nem tetszik. NEM KÖTELEZŐ HOZZÁSZÓLNI! A Dumaláda meg azért van, hogy olyan témát csináljanak, amilyet csak akarnak!

Akkor miért nem raksz ki? Mert NEM TEHETED MEG, mivel nem sértettem meg a szabályzatot. És te is tudhatnád, hogy az off topicban nyugodtan írhatok offot, míg szabályt nem sért. SAKK.
 
Fent