Nyakatekert mondatok

DeletedUser

Vendég
Itt társaloghattok, meg akármi, de csak nyakatekert mondatokkal, amiknek alig van értelmük. Például: A pölö az például azt jelenti, hogy például, de a példáult például rövidíthetjük úgy is, hogy pl.
 

DeletedUser

Vendég
Teljesen jó, vagy netán nem tudom. Ennek a mondatnak értelme volt, nem?
A király is tök topik. :laugh:
 

DeletedUser9614

Vendég
Na ujjabb értelmes topikja nekie aitten megnyit ot.
 

DeletedUser

Vendég
Ménem írszno rmáli sanho gyjóhe lyrete nnéda szóköz ökett eháti degál lapot bates zel! :rolleyes:

[SPOIL]LoL, ha hátulról kezded olvasni, akkor kajak nem lehet felfogni, hogy miről van szó. :)[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3632

Vendég
gyárekek ti totálisan megzakatolódtatok vagy mi a helyzet van? ez már annyira béna nagyon hogy már szinte jó
 

DeletedUser

Vendég
aztat én csak netalántán vagy mégse, dehamár, akkor mértne igen, ha viziló de piros, ha nem, naugye én megmondtam hogy akkor is, ha mégse!?
 

DeletedUser3632

Vendég
én ezzel egyet is értek csak megjegyezném hogy nincs igazad de azonkívül teljesen és totális mértékben igazat tudok adni neked ha visszadod egy héten belül annélkül hogy leöntsd kávéval vagy valami hasonló de visszatérve a lényegre nem, nem vagy kövér kékben, és ezt nem azért mondom mert igaz, oké?
 

DeletedUser9614

Vendég
Ti most miről beszéltek? Arról beszéltem amire gondolok amiről beszéltek? Mert akkor ti egyre gondoltok és én meg azt gondolom. Gondolom tudjátok miről beszélek. :laugh:
 

DeletedUser

Vendég
A világért sem szeretném azt a látszatot kelteni, hogy kevéssé lennék megelégedve Zagyin barátunk kreatív énjével, de egyre inkább úgy érzem, hogy több időt kellene a monitortól távolt töltenie, és talán az az idő, amit nem ott tölt, nem arról szólna, hogy vajon milyen téma van még a világon, aminek bár semmi értelme, de még nem lett azzal kapcsolatban topik nyitva általa..
 

DeletedUser

Vendég
A világért sem szeretném azt a látszatot kelteni, hogy kevéssé lennék megelégedve Dani barátunk kreatív énjével, de egyre inkább úgy érzem, hogy több időt kellene a monitortól távolt töltenie, és talán az az idő, amit nem ott tölt, nem arról szólna, hogy vajon milyen téma van még a világon, aminek bár semmi értelme, de még nem lett azzal kapcsolatban topik nyitva általa..

Kit? Mit? Én? Nem!

[SPOIL]De most tényleg... Én mit csináltam?[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom és irracionális lenne tudnom hacsak nem én vagyok te, de ha igen akkor szólj magadnak, hogy ne legyek te!
 

DeletedUser

Vendég
Zöld, hacsaknem igen, netalántam deazért az durva, ha igen és közben veled mostanában mivanakkor ha mégsem de csak azértis? o_O
 

DeletedUser

Vendég
kanyatekret omdtako a míce!!
ze agyn őrlüt
le dot lovasni??
[SPOIL]hahahahahahahahahaaaaa :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
talán, de csak akkor hanem mégis, de mért kérdezed a válasz amikor nem, de ha zöld akkor már nem de igen, ha mégse... kezdek belejönni mielőtt még deazután talán végleg mért?
 

DeletedUser

Vendég
A világért sem szeretném azt a látszatot kelteni, hogy kevéssé lennék megelégedve Zagyin barátunk kreatív énjével, de egyre inkább úgy érzem, hogy több időt kellene a monitortól távolt töltenie, és talán az az idő, amit nem ott tölt, nem arról szólna, hogy vajon milyen téma van még a világon, aminek bár semmi értelme, de még nem lett azzal kapcsolatban topik nyitva általa..

Elnézést, viszont ez a topic a harmadik amit nyitottam, de a háromból egy hasznos, ha jól gondolom. Ha zavar, töröld, nem haragszom meg érte. Amúgy kevés időt töltök a monitor előtt, csak be van pipálva a "Bejelentkezve marad" négyzetecske és a gép az működik elég sokat. A magánéletemben pedig nem azon gondolkodom, hogy milyen téma van még, ami nem volt megnyitva. Ha gondoljátok, felszívódom és töröljétek a topicjaim!:mad::mad::(:(:(:(
 

DeletedUser

Vendég
inkább nem talán hamár úgyis akkor mért ne de azért csak mért ha már netalántán deúgyvan!
 

DeletedUser

Vendég
de ha esetleg... tudod... snake talán vagy nem viccbből írta!
 

DeletedUser

Vendég
Hát, ha igazából, de komolyan meg akarom mondani a frankót, akkor mindenképpen azt kell, hogy írjam:viccnek szántam, ámbár mint tudjuk, minden viccnek fele igaz:D.
 

DeletedUser

Vendég
Hát, ha igazából, de komolyan meg akarom mondani a frankót, akkor mindenképpen azt kell, hogy írjam:viccnek szántam, ámbár mint tudjuk, minden viccnek fele igaz:D.

És fogod rám topiknyitás bűnét? Te... :rolleyes:
 
Fent