Továbbítva MPI Fejlesztése egyszerűen

Special One

Member
Tiszteletem.

Egypróbát megér hátha enyni segítség is elég lenne a részlegnek.

Mai nap 2023.05.09 egész nap be voltam regizve MPI be harc alatt is, összesen 3 MPI ment el, ami elég siralmas, így sosem lesz meg senkinek a 10 000 MPI mert nincs játék. Esetleg azzal lehetne ösztönözni a népet hogy a jelenlegi játék maradna így ahogy, 1 kivétellel: A zsákmány amit lehet nyerni [item=2196000] [item=2197000] [item=2198000] [item=2199000] tapasztalati italok benne lennének. Ezekkel az italokkal talán vissza lehetne csalni pár MPI-s játékost vagy akik hajszolnák azsákmányokat, esetleg kereskedői jelleggel probálkoznának MPI vel.

Ha az 1-2-5-10 % os tp ital lenne ennek lenne vonz ereje, ugyan olyan % al mint most, 1% alatt. az összes, de talán ez segíthetne.

Válaszotok várom köszi addig is szép estét.
 

Deleted member 19008

Vendég
Akik építettek a szintemelés előtt elhúzhattak. Ugyan az :)
Aki a semmiért is próbálkozott az MPI-n megérdemli a +löttyöt :D
Én is az építést jutalmaznám legkevésbé, de szerintem az lenne a legjobb ha minden játékmód egyenlőképp osztaná el a tp-t hogy mindenki azt csinálhassa amit szeret, ne kelljen rákényszeríteni semmire a gyors fejlődés érdekében. Sokkal többen játszanának minden játékmódot ha nagyjából egyenlő tp járna mindenért. Válaszodra reagálva, látok benne igazságot amit írtál még úgyis hogy nekem nincs rengeteg zsákmányom félre rakva. Esetleg 1%-ost dobhatna kis eséllyel mert közben melózni is lehet és úgy többen játszanának vele és még se borulna fel a játékmódok közti létszám. De szerintem ami a legtöbbet segítene ha nem csak a jutalmazáson változtatnának hanem a játékmódon is, erre jött már rengeteg ötlet a fórumon eddig ide magyar szerverre szerintem nem nagyon került be belőle semmi.. Egyéni összeállított csapatok, vagy npc-k berakása is segítene gyorsabban meccset találni.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Én is az építést jutalmaznám legkevésbé, de szerintem az lenne a legjobb ha minden játékmód egyenlőképp osztaná el a tp-t hogy mindenki azt csinálhassa amit szeret, ne kelljen rákényszeríteni semmire a gyors fejlődés érdekében. Sokkal többen játszanának minden játékmódot ha nagyjából egyenlő tp járna mindenért.

ha ilyen játékra vágynék, akkor farmoznék.. mindenért ugyanannyi? akkor minek fejlesszem magam, minek törekedjek arra, h jobb legyek, miben találnék kihívást és mi lenne a cél..? egy játék adjon élményeket, kikapcsolódást..


ide magyar szerverre szerintem nem nagyon került be belőle semmi

miért, más országba igen..? ha valamit változtatni fognak, akkor azt központilag teszik és nem országonként eltérően..
Csirke vagy valamelyik eljáró admin továbbítja az ötleteket, de nem ők a fejlesztők..
 

Deleted member 19008

Vendég
ha ilyen játékra vágynék, akkor farmoznék.. mindenért ugyanannyi? akkor minek fejlesszem magam, minek törekedjek arra, h jobb legyek, miben találnék kihívást és mi lenne a cél..? egy játék adjon élményeket, kikapcsolódást..

miért, más országba igen..? ha valamit változtatni fognak, akkor azt központilag teszik és nem országonként eltérően..
Csirke vagy valamelyik eljáró admin továbbítja az ötleteket, de nem ők a fejlesztők..
Szándékosan félre értelmezed amit írok, ha jobban lefejleszted a cuccot nem lesz mindenki egyenlő csak nagyjából a jutalmazás lenne az. Bétára vagy/meg .net-re (nemtudom pontosan) már kerültek be olyan ötletek (azt sem tudom hogy végül bent maradtak olyanok mint az előre összeállított csapatok) mpi-be amiket mi már itt a fórumon említettünk rég és én is csak itt olvastam róluk.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Szándékosan félre értelmezed amit írok, ha jobban lefejleszted a cuccot nem lesz mindenki egyenlő csak nagyjából a jutalmazás lenne az.

de.. hát.. pont ez a kérdésem.. :D minek fejlesszek bármit is, ha ugyanazt kapom végül, mint az, aki nem fejlesztett? ha pedig mindenki ugyanazt kapja, akkor minek törjem magam, h jobb legyek bárkinél..?

--

A Béta pedig pont arról szól, hogy az a tesztszerver. Nyilván előbb letesztelik, h az adott fejlesztés mennyire működőképes, mintsem ráeresszék az összes világ összes szerverére.. :blink:
 

Deleted member 19008

Vendég
de.. hát.. pont ez a kérdésem.. :D minek fejlesszek bármit is, ha ugyanazt kapom végül, mint az, aki nem fejlesztett? ha pedig mindenki ugyanazt kapja, akkor minek törjem magam, h jobb legyek bárkinél..?
A játékmódok közt legyen egyenlő jutalmazás, ne játékon belül.. példa: erődharcért lehet kapni 18k tp-t is akár minden bónusz nélkül, lehessen a párbajban is ennyit és akkor nem építene mindenki csak mert az ad a legtöbbet. Játékmódon belül a jobbak nyilván több tp-re stb-re számíthatnak ettől függetlenül azt hittem ez magától értendő, nem a játékmódon belüli egyenlítésre irtam hanem a játékmódok közti jutalmazás rendszer egyenlítésére. (Ha nem fogalmaztam egyértelműen bocsánat.)
 

Deleted member 19008

Vendég
A játékmódok közt legyen egyenlő jutalmazás, ne játékon belül.. példa: erődharcért lehet kapni 18k tp-t is akár minden bónusz nélkül, lehessen a párbajban is ennyit és akkor nem építene mindenki csak mert az ad a legtöbbet. Játékmódon belül a jobbak nyilván több tp-re stb-re számíthatnak ettől függetlenül azt hittem ez magától értendő, nem a játékmódon belüli egyenlítésre irtam hanem a játékmódok közti jutalmazás rendszer egyenlítésére. (Ha nem fogalmaztam egyértelműen bocsánat.)
Bele gondolva nem jó a példám mivel a párbaj csak 10 perc az erődharc meg 1 óra de értitek a lényeget... emelni kéne a jutalmazást mindenben (építésen kívül) épp elég 15 secezni mikor szedni kell a hópelyheket meg a többit.
 
Fent