Mese lánc

DeletedUser

Vendég
de jön egy 150 főből álló banda és szétkapják a 100 fős bandát.A 150 főből álló bandában csak 3 ember maradt életeben.Christiaan 1 másodperc alatt lelőte mind 3 banditát.A két bandáért 10.000000$ vérdíjat kapott christiaan.
 

DeletedUser

Vendég
Chris te most mit csinálsz?Nem a te topikod te agyatlan, nem a te mesetopikod.
Romanus:Romanus, azért nem kell lehülyézni, mert nem tudja mi az a sátánista.Mondjuk én se értettem mi az:D

Offment:Egyszer volt, hol nem volt...

Jó,de te 11éves vagy.bár az is igaz,hogy én 11éves koromban 100x olyan értelmes voltam,mint te.
 

DeletedUser

Vendég
Azt hittem,h van 14.De mindegy,azért akkor is,nem hittem volna,hogy ennyire elfajultak a dolgok.Ezek a mai fiatalok...semmit sem tudtok.Még írni se.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Egy napon indiánok támadták meg a várost.Jött a katonaság de ők nem bírtak el az indiánokal.Christiaan fedezékbe vitte a családját aztán szétkapta az indiánokat.Szerencsére senki nem halt meg de a város nagyon megkárosodott.
 

DeletedUser

Vendég
A katonaság christiaant megkérte hogy csatlakozon a katonasághoz.De christiaan nem akart katona lenni.Ezért a katonaság kiragasztotta a körözési plakátot.A plakáton ez áll:The Wanted Is Christiaan.Cash:987.456.327$.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ahányszór Christiaan kiment elővették a fegyverüket és löttek.De christiaan mindig gyorsabb volt és lelőte az embereket.Bement Henryhez egy üveg whiskeyért de John fitzburn rátartotta a coltját és christiaan mögött katonák áltak a puskájukat rátartva.
 

DeletedUser

Vendég
Christiaan megfogta az egyik katona puskáját és elvette majd szétlőtte az összes katonát.John kihívta párbajra.A párbaj megkezdődött.John elővette a coltját christiaan a peacemakerét.Christiaan lelőte Johnt de ekkór az apacs törzs leakarta lőni christiaant.De a banditák gyorsan szétlőték az apacstörzset.
 

DeletedUser

Vendég
A bandavezér James Wood rátartotta christiaanra a scofieldjét.Amikór James lőni készűl Christiaan egy barátja Abraham Jake elkezdi lőni a banditákat és christiaan megfogta James scofieldjét és bevert neki egyet aztán lelőte.
 

DeletedUser

Vendég
Az emberek elpusztították christiaan házát.Ezért Jake megengedte christiaanak és a családjának hogy nála lakjanak.Christiaan ahányszór kimozdúlt támadták és napról napra emelték a vérdíjat 10.000000$-al.
 

DeletedUser

Vendég
A katonaságnak az indiánoknak és a banditáknak elege lett ebből és szövetkeztek christiaan ellen és lefizettek más országokat is hogy segítsenek.
 

DeletedUser

Vendég
Christiaan mindig legyőzte elenfeleit.Egy napon christiaan elenfelei atombombákat szálítottak.Christian a bokrok mögűl bedobott egy meggyújtott dinamitot a vonatba.A vonat felrobbant a banditákal idiánokal és a világ minden katonjával eggyütt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Christiaan a robbanás elől egy bányába ugrott és ott találkozott egy...........
 
Fent