Mese lánc

DeletedUser

Vendég
ekkor christiaan iszogat a kocsmában.Egyszercsak bejön egy bandita és mindenki megijed a kocsmában a bandita látára kivéve christiaan.Ezért a bandita christiaant kihívta párbajra.Kiáltak az utcára.A bandita előveszi a hátultőltősét christiaan a peacemakerét.Christiaan jobra ugrott a lövedék elől a hordó mögé.Amikór a bandita a dinamitot meggyujtja christiaan rögtön előjön és eltalálja a dinamitot mielött a bandita eldobná ezért a bandita meghalt és mindenki christiaant ünnepelte és christiaan 79.000$ vérdíjat kapott plusz ingyen wiskeyt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Aztán Henry Walker azt mondja hősünknek christiaannak hogy lenne egy kaland számára.A feladat az hogy győze le Youngot mert sosem fizeti ki az ital árát ráadásul Young bankrabló és ha legyőzi Youngot akkor kap 986.794$-t.Christiaan kihívta Youngot és mielött Young a fegyveréhez nyúlhatott volna Christiaan már lelőte.Ez a lakosságot meglepte hiszen Christiaan csak a második legjobb párbajozó Young pedig az első.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Henry ahogy mondta átadta a pénzt és mostmár christiaan a legjobb párbajozó a vadnyugaton.
 

DeletedUser

Vendég
És Christiaan ment mendegélt és egyszercsak találkozott First Templarral és társak lettek
 

DeletedUser

Vendég
mert ugye bill gateset lerúgta chuck mert aazt montam chucknak hogy bill szitta az annyát
 

DeletedUser

Vendég
mert ugye bill gateset lerúgta chuck mert aazt montam chucknak hogy bill szitta az annyát

És egy szép napon elterveztük hogy meghodítunk több milió galaxist.Nagyon sok sikerünk volt és szinte mindig nyertünk ráadásul az elesett galaxisok lakói segítettek a foglalásban.És hogy egyenlő arányban birtokoljuk a galaxisokat a megszerzett galaxisok felét én uraltam a másik felét pedig First Templar
 

DeletedUser

Vendég
És egy szép napon elterveztük hogy meghodítunk több milió galaxist.Nagyon sok sikerünk volt és szinte mindig nyertünk ráadásul az elesett galaxisok lakói segítettek a foglalásban.És hogy egyenlő arányban birtokoljuk a galaxisokat a megszerzett galaxisok felét én uraltam a másik felét pedig First Templar

és nagyon fain kis életük volt........:cool:
 

DeletedUser

Vendég
és nagyon fain kis életük volt........:cool:

ráadásul a két uralkódó mindent megkapott ingyen és ha valaki tüntetett a törvényünk ellen az meghalt és természetesen sikerült megszerezni az összes galaxist hála az erős harcosoknak és a kiváló uralkodóknak.
 

DeletedUser

Vendég
és nem öregedtek......... :laugh:

mert az egyik galaxis amit a két uralkodó közül First Templar tulajdona feltaláltak ott egy fiatalító kenőcsöt ami a kívánt korra lefiatalítja használoját és azon a koron tartja ráadásul nem kapsz el betegséget ha használod.És miután feltalálták ezt a cucott christiaan is kapott ráadásul már 1903-ban repülő autókkal utazott mindenki és akár 6 másodperc alatt is megtehetsz 1 galaxisnyi távolságot.
 
Fent