Kibeszélő Karácsony 12 napja - Kibeszélő

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Hát ahogy nézem a garantált bejglit se nyerted meg. Nem tudom hány pontod lehetett, de 12 ponttól kevesebb. 14től volt esélyed a többire.
Megnéztem, ha már így mondtad

I. Játékra hibás beküldés,nem jár pont
II. Nincs küldés
III. 2 pont
IV. 2 pont
V. 2 pont
VI. Nincs küldés
VII. 2 pont
VIII. Hibás beküldés
IX. Nincs küldés
X. Nincs küldés
XI. Nincs küldés
XII. Nincs küldés
 

Mr. T.

THE DEVIL
Ez megint egyteljesen igazságtalan nyereményjáték volt. A sokféle nyereményből nyertem egy nagy semmit. Oké, nem én voltam a leggyorsabb stb., de ez azért gáz nem gondoljuk adminok? :lol:

Merem remélni, hogy ezt azért te se gondoltad komolyan.. mondjuk, viccnek is elég "durva" lenne :) vagy csak trollkodsz :P

Senki se tartott pisztolyt a fejedhez, hogy márpedig játszanod kell :P

( Nekem meg lapozni kellett volna :D )
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Itt nem arról van szó, hogy igazam van vagy sem, csak leírom a véleményem a fórumon és ennek a játéknak nem az efféle nyereményjátékokról kellene szólnia szerintem. A sorsolásos nyereményektől meg a speed szerverektől pedig egyenesen rosszul vagyok.
Van egy évben max 3x speed. De ahogyan a nyereményjátékok is a játékosoknak készültek, hogy értékes (vagy kevésbé) jutalmakat kapjanak. Egyiken se kötelező a részvétel ahogyan már írták feljebb, Te mégis mindegyiken megteszed (habár rosszul vagy tőle) és mindegyikről elmondod miért kaki.
Nem az itt inkább a baj, hogy a legminimálisabb erőfeszítéssel nem nyered meg a maximális jutalmat?
 

Mr. T.

THE DEVIL
Van egy évben max 3x speed. De ahogyan a nyereményjátékok is a játékosoknak készültek, hogy értékes (vagy kevésbé) jutalmakat kapjanak. Egyiken se kötelező a részvétel ahogyan már írták feljebb, Te mégis mindegyiken megteszed (habár rosszul vagy tőle) és mindegyikről elmondod miért kaki.
Nem az itt inkább a baj, hogy a legminimálisabb erőfeszítéssel nem nyered meg a maximális jutalmat?

Ezt hogy is gondolhatod? :blink:

Itt nem arról van szó, hogy igazam van vagy sem, csak leírom a véleményem a fórumon és ennek a játéknak nem az efféle nyereményjátékokról kellene szólnia szerintem. A sorsolásos nyereményektől meg a speed szerverektől pedig egyenesen rosszul vagyok.

Rendben, akkor miről kellene szólnia szerinted? Mi az, amivel jobbá- és vonzóbbá tudja tenni a magyar support ezt a játékot? A fejlesztéseket ne vedd kérlek ide, ahhoz nincs közük, de minden más okos- és hasznos ötletet biztosan szívesen fogadnak a #nekemeznemtetszik helyett..
 
Fent