Kérdések és válaszok

sevy24

Member
A bell starral kapcsolatban az elméletem:
mivel nekem azt mondták: "csak az időpont fog változni", szerintem a csütörtöki nap az megmaradt, csak az időpontot tolták el, és mivel a szerverek 10-12 nem voltak elérhetőek valószínű ebben az időtartományban maradt valahol. De mivel csak 15 perc volt az az idő míg nem volt elérhető lehet hogy az idő is rövidült 15 perc-re.
Hangsúlyozom ez csak az én véleményem! Addig is kutatok valamerre ez ügyben...
Ha találok valamit majd írok :D

Beadta a kalandot :)
 

DeletedUser

Vendég
De még most is meglehet...Sok ideig van elérhető;)

Csak 53ép-pel nem megyek neki:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az lenne a kérdésem, hogy ha elindítok egy munkát az ahhoz illő legjobb ruhámban és az elindítás után leváltom akkor melyik értéket jelzi majd a jelentésben? azt amelyikben elkezdtem a munkát vagy amelyiknél vége lett?
 

DeletedUser8191

Vendég
Az lenne a kérdésem, hogy ha elindítok egy munkát az ahhoz illő legjobb ruhámban és az elindítás után leváltom akkor melyik értéket jelzi majd a jelentésben? azt amelyikben elkezdtem a munkát vagy amelyiknél vége lett?

1.26-nál még biztos hogy azt az értéket jelezte amelyikben elindítottad a munkát, a rendszer azt tárolta el, s szerintem ez nem változott az 1.27-ben sem!
 

DeletedUser

Vendég
Jó tudni :P másfél éve nyomatom a játékot, és mindig munkázás közben csípnek, el... De ez megváltozott, amint elindítottam a munkát visszaváltom a párbajos rucimat (bár nem nagyon változtat, mert így is mindenem lövésen lesz, max nem mernek a jó rucim miatt nekem jönni...)

THX! :)
 

Vaimo

Veteran Member
Jó tudni :P másfél éve nyomatom a játékot, és mindig munkázás közben csípnek, el... De ez megváltozott, amint elindítottam a munkát visszaváltom a párbajos rucimat (bár nem nagyon változtat, mert így is mindenem lövésen lesz, max nem mernek a jó rucim miatt nekem jönni...)

THX! :)


Főleg ha szétkürtölöd mindenkinek....;):D
 

DeletedUser

Vendég
Na jó ez azért túlzás! :eek:

Ne mondd már hogy ettől az információtol lesz az egyik kalandor életveszélyes, és ezért fogsz vészesen lecsúszni a ranglistáról :rolleyes:
Azért ne essünk túlzásba emberek! Azt elhiszem h nem akarja senki sem hogy kitudódjon a Bellének a kalandja. Én szerintem aki olvassa a fórumot az megérdemli, hogy tudja hogy kell megszerezni! De az is fix, hogy annyi azért szent, hogy nem kürtöljük szét a világnak... :D

Én szeretem olvasgatni a fórumot, mert sok hasznos infó van, bár a billentyűzetem már nembírja, mert amikor olvasom a talált tárgyak topikját akkor rácsorog a nyálam... Na és persze vannak jófejek, akikkel tudok beszélgetni...
Snake, Secondlife, VDani! (Sorry ha valakit kihagytam...) ;)
 

DeletedUser

Vendég
De még most is meglehet...Sok ideig van elérhető;)

Csak 53ép-pel nem megyek neki:D

Most is van és elsőre levertem mint vaka poharat és megvan:)))a bella stár már csak az a baj ütős vagyok_:)
Viszont valameylik fényes ütős fegyo a hernandon kivül megszerezhető valahogy?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Most is van és elsőre levertem mint vaka poharat és megvan:)))a bella stár már csak az a baj ütős vagyok_:)
Viszont valameylik fényes ütős fegyo a hernandon kivül megszerezhető valahogy?

XDXDXD eléggé szívás... kár én is így voltam ezzel :( azért mondom h majd a v9-en úgy is gondolkodom melyik úton jussak el a top 1 párbajra...
 

DeletedUser11044

Vendég
Engem 94-szer győzött le de aztán adtam a pofájára és levertem v4-en is XD (még 20:00 után is elérhető volt nekem)
 

DeletedUser

Vendég
A 18. szintes Nyereségoptimalizálás kaland Maria Roalstad-nál eltűnt? :confused:
Most jól jönne!:D:cool:
 

DeletedUser

Vendég
kérdés regisztrációval kapcsolatban

Sziasztok!
Egyik spanom nem tud állítólag regisztrálni a fórumra. A következőt írta:
"Felhasználónak beírtam a nevem (XXXXX)
Jelszónak meg azt ami west karakteremé.

Utána kért egy fórum jelszót oda meg adtam egy 8 karakterből állott 2x.
Be akartam lépni nem engedte egyikkel sem:("

Ötlet?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ki tudja, hogy kell megszerezni Belle Star deringerjét? Mert nem mükszött...
 
Fent