Kérdések és válaszok

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Bizonyos rögért cserébe nem lehet megoldani hogy "karakter" osztályt tudj választani?
Szerintem aki megunta a karakterosztályát, de beleölt több évet a fejlődésbe, lehet jó lenne ez az opció. Plusz bevételi forrás az innonak.
Jó lenne...
De én egy olyat preferálnák, hogy mindegyiknek lenne valami rá jellemző bónusz, aztán lennének különböző kategóriák amelyekből lehetne választani párat... Az alapján elég jól osszelehetne rakni egy OP karaktert hogy mihez is van kedvünk épp.

De amúgy szerintem a legtöbbünk megelégedne egy váltással is ha lehetséges lenne 3 havonta pl.
 

kisrigi

Active Member
érdekelne leginkább a játékkal játszó supportos emberkék, de bárki más véleménye is a kasztváltásról
miként látnátok értelmét, ki mit tudna elképzelni?
  • egyszeri módosítási lehetőség,
  • többszöri módosítás bizonyos időközönként,
  • rögös akárhányszor és akármikor történő módosítási lehetőség
  • teljes reform, ahogy Lacx írta
  • #halottajátéktökmindegymár
  • #ígyjártmindenkiakinemppárbajhős
  • ??
 

Mr. T.

THE DEVIL
érdekelne leginkább a játékkal játszó supportos emberkék, de bárki más véleménye is a kasztváltásról
miként látnátok értelmét, ki mit tudna elképzelni?
  • egyszeri módosítási lehetőség,
  • többszöri módosítás bizonyos időközönként,
  • rögös akárhányszor és akármikor történő módosítási lehetőség
  • teljes reform, ahogy Lacx írta
  • #halottajátéktökmindegymár
  • #ígyjártmindenkiakinemppárbajhős
  • ??

Ez évek óta problémás.. lehet ötletelni, de amíg az Inno nem akar ezen változtatni, kb hiábavaló.. amúgy pedig ezzel kapcsolatban már nem kevés thread született..

 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
érdekelne leginkább a játékkal játszó supportos emberkék, de bárki más véleménye is a kasztváltásról
miként látnátok értelmét, ki mit tudna elképzelni?
  • egyszeri módosítási lehetőség,
  • többszöri módosítás bizonyos időközönként,
  • rögös akárhányszor és akármikor történő módosítási lehetőség
  • teljes reform, ahogy Lacx írta
  • #halottajátéktökmindegymár
  • #ígyjártmindenkiakinemppárbajhős
  • ??
Szívesen kifejtem a véleményem, de nem releváns, semmi beleszólásunk nincs ebbe.

Én azt gondolom, hogy alapvetően a kasztokat kellene átgondoltan megreformálni a játék jelenlegi játékmódjai szerint. Tanulva a múlt “hibáiból”. Miután ez megtörtént egyszeri kasztváltás biztosítani a játékosoknak rög nélkül.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Szívesen kifejtem a véleményem, de nem releváns, semmi beleszólásunk nincs ebbe.

Én azt gondolom, hogy alapvetően a kasztokat kellene átgondoltan megreformálni a játék jelenlegi játékmódjai szerint. Tanulva a múlt “hibáiból”. Miután ez megtörtént egyszeri kasztváltás biztosítani a játékosoknak rög nélkül.
Az egyszeri kevés szerintem. Vagyis az ingyen jó, de azután rögért jó lenne.
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Az egyszeri kevés szerintem.
Miért? A legfőbb gond a jelenlegi kasztokkal, hogy elavultak, régen a játék hajnalán a kalandor egy teljesen vállalható kaszt volt. De az idő eljárt felette. Infláció, buffok és szettek minimálisra csökkentették az előnyeit.

A választás véglegesre szólt akkor is, mint ahogy a szakma is. Nem látom értelmét a kaszt váltogatásnak, mert akkor miben különbözik mint a képesség pontozás?
 

littlebigman

Active Member
Miért? A legfőbb gond a jelenlegi kasztokkal, hogy elavultak, régen a játék hajnalán a kalandor egy teljesen vállalható kaszt volt. De az idő eljárt felette. Infláció, buffok és szettek minimálisra csökkentették az előnyeit.

A választás véglegesre szólt akkor is, mint ahogy a szakma is. Nem látom értelmét a kaszt váltogatásnak, mert akkor miben különbözik mint a képesség pontozás?
Szerintem sokkal változatosabb,élvezhetőbb,játszhatóbbá válna a játék,ha benne lenne a kaszt és szakmaváltás lehetősége.
Vagy egy esetleges elhamarkodott,elhibázott,későbbiekben megbánt döntés tartson a világ végéig?
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Ha most van három féle kaszt ami pbre, erődre, szerencsére jó... Akkor miért ne lehetne kihasználni félévente?
Most szar a katona miatt a pb. Meg a szint miatt is.

Mondjuk nekem mindegy is melyik kasztom van, 250esig úgyse fogok pbzni, az meg nem ma lesz hogy elérem.
 
Fent