Kérdések és válaszok

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Eredeti kérdésre visszatérve teszteltem és nem a párbajfegyver sebzésétől függ.......... , felsőbb körök magyarázatától függetlenül.......
Én sebzésem: 163-172
Övé: 197-202
Előtte: https://prnt.sc/hbbQjUe5N6im
Utána: https://prnt.sc/HGs6-qQvvJTJ
Kiteszem pár napig profilra ha valaki nekem nem hinné el...

Ui.: Bocs hogy a fórumot zavartam, annak használatával.
Akkor lehet a német wikis verzió a jó, az a képességpontos
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Akkor lehet a német wikis verzió a jó, az a képességpontos
Igen nagy rá az esély. de tőlem ennyi tesztelés telt. Mivel kéne egy védésre pontozott kari, akinek több pontja van védekezéskor mint nekem támadáskor.
Ha van is védésre pontozva bárki, nem hiszem el fogja mondani a pontozását. :pifpaf:
Plusz ha jól tudom párbajt összebeszélni is tilos, aztán nem akarnék 5 napot pihenni event alatt pushingért egy kis tesztelésért :D
 

Logan

Game Master
The West Csapat
Game Master
Nem fix tényeket írtam, nem hiszem, hogy jogos a kiakadásod.

Találtam egy másik opciót, idézem:

"Morticians will show an 'honor value' reflecting the skill of opponents you challenge.
When a town member completes a duel against another player, the stats of both players are compared. If the challenger has significantly stronger skills than the defender, their town loses an honor point, otherwise one is gained. Honor values are not backdated; all towns start at 0.
Currently this value is only a statistic. We are evaluating possibilities if and how this can be implemented as a gameplay functionality."

2.28-as frissítés. Pontos számítást, adatokat nem tudok sajnos. Ígérem lesz rá válasz, amint leteszteltem.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Nem fix tényeket írtam, nem hiszem, hogy jogos a kiakadásod.

Találtam egy másik opciót, idézem:

"Morticians will show an 'honor value' reflecting the skill of opponents you challenge.
When a town member completes a duel against another player, the stats of both players are compared. If the challenger has significantly stronger skills than the defender, their town loses an honor point, otherwise one is gained. Honor values are not backdated; all towns start at 0.
Currently this value is only a statistic. We are evaluating possibilities if and how this can be implemented as a gameplay functionality."

2.28-as frissítés. Pontos számítást, adatokat nem tudok sajnos. Ígérem lesz rá válasz, amint leteszteltem.
Most őszintén, nem mindenki tud angolul :P
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Nem fix tényeket írtam, nem hiszem, hogy jogos a kiakadásod.
Egyáltalán nincs kiakadás, mondtad hogy teszteljek, hát megtettem. Nem kellett volna megosztani az eredményét?

Szerintem a bolhából elefán dologba estünk, írásban nem jönnek át a viccek, szarkazmusok,iróniák, se a kiakadások.
Egyik üzenetemet sem írtam dühösen, sőt kiakadást érzést se akartam, ahogy a te vicces se viccnek jött át.
Tesztelésem korlátait tényként írtam, nem kiakadás, mindössze én ennyit tudtam.

Ez van a német szerón amit linkeltél, szóval én ezt elfogadom, mint kérdésemre a választ. További kérdéseim is lennének de majd valahogy kibírom, hogy nem teszem fel :P (vicc)
 

Tribe

Game Master
The West Csapat
Game Master
Hogy legyen egy kis hiszti a nyereményjátékkal megint.
Már sokadszor maradok le,de kérdés.
Ha nem kerül semmibe az a francos tároló,miért nem kaphat mindenki aki helyesen tölti ki ?
Arról megnyugtatok mindenkit, ha rajtunk múlna a dolog, nagyon szívesen osztanánk minél több nyereményt Nektek!
Sajnos meghatározott nyereményalappal dolgozunk, ennek függvényében van meghatározva, hogy milyen jutalmak kerülnek kiosztásra és hány ember között. Arra bíztatlak, hogy ez semmiképp se szegje ez kedved, bámikor rád mosolyoghat a szerencse :)
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
na jó, mégis törlődik valamennyi idő után, kerestem egy nagyon régi emailt, találtam egy 2010 májusit, amin a .de világra voltak a bejelentkezési adatok. Megpróbáltam belépni vele de nem sikerült, mert már nincs olyan nevű játékos.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Hát már csak azért mert eldón 5-6 év közé lőttük be a fiók törlését délután, elvileg valaki 5 év után még vissza tudott jönni eldóra,de 6 után már nem
De mivel lehet csak a 3 tűnt többnek és így új világnak is lesz haszna :D
 
Fent