Kérdések és válaszok

DeletedUser17546

Vendég
Recept tanulás

301 pontot elértem a 700-ból, de nem tudok további pontokat szerezni, mert minden megtanult kovács mesterség szürke lett.
Mitől lehet ez? Mit lehet csinálni, hogy további pontokat szerezzek, hogy aztán további recepteket tanulhassak?

Üdv:
pityu bá
 

DeletedUser15763

Vendég
301 pontot elértem a 700-ból, de nem tudok további pontokat szerezni, mert minden megtanult kovács mesterség szürke lett.
Mitől lehet ez? Mit lehet csinálni, hogy további pontokat szerezzek, hogy aztán további recepteket tanulhassak?

Üdv:
pityu bá

Új receptet kell tanulnod, jelenállás szerint a markolat a következő. Ha megtanultad, akkor újra sárga lesz, ha elérted a következő határpontot, ami 350 lesz, ott ismételten zöld, majd szürke lesz ez a recept is. Folyamatosan tovább és tovább kell tanulni, és eléred szépen, lassan a 700-t. Összesen 28 recept van 1-1 szakmához.
http://tw-db.info/?strana=recipe&craft=3
A markolatot, piacról tudod megvenni, vagy munka közben megtalálhatód, vagy a bajszos kereskedő is bedobhatja.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 779988

Vendég
:szamár: :szamár: :szamár:

Köszi a választ....

:szamár: :szamár: :szamár:
 

DeletedUser12080

Vendég
Az INNOTV-ben már szó sincs a westről lassan kezdhetitek bezárni a világokat, annyi értelme van jelenleg :D
 

DeletedUser15763

Vendég
Még konkrét időpontot sajnos nem tudunk, csak remélem én is mihamarabb :)

Nekem inkább az lenne a kérdésem feléd, hogy a Lovasjátékot mikor zárjátok le?
Lassan 1 hónapja, hogy vége a speed szeronak, se eredményhirdetés, se jutalomosztás nem volt...
 

DeletedUser17478

Vendég
Nekem inkább az lenne a kérdésem feléd, hogy a Lovasjátékot mikor zárjátok le?
Lassan 1 hónapja, hogy vége a speed szeronak, se eredményhirdetés, se jutalomosztás nem volt...

Ahhoz már csak kicsi türelmeteket kérjük, hamarosan eredményhirdetés lesz. :)
 

DeletedUser15763

Vendég
Lenne talán egy kisebb bugocska.
[Macskakosár] se nálam, se LDucknál nem esett eddig.
Másnál? Órás melók mennek. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3632

Vendég
utazón és rajtaütésen gyakoribb, ez csak tapasztalat, nem tudom ha van egyéb, munkapont is fontos
 

DeletedUser17448

Vendég
Melyik frissítésnél várható, hogy az eventes cuccok piacolhatóak lehessenek? Mert az event vége óta ez már a második frissítés lesz emlékeim szerint...
 

deluigi

Well-Known Member
hawaiin nem jelenik meg a keleti es a nyugati pont
valaki van meg igy?
igy hogyan lehet megcsinalni az uj kalandot?
 
Fent