Kérdések és válaszok

NeverendingRoad

Well-Known Member
Ezek tényleg hasznos tanácsok, és volt idő ( akkor kicsit lelkesebb voltam ) mikor éltem is a fent leírtakkal.
De hogy ezt most semmiképpen nem tenném meg kétnaponta , erődharcos pontozással, az is biztos.
Főleg , így , hogy az erődharcok sem igazán nyujtják azt, ami megérné ezt a macerát.

egy szóval sem mondtam, hogy ez most olyan hú de optimális lenne, mondjuk 4x 15 másodperc pumához képest, de jelen állapotok szerint ez a legjobb, amit tenni lehet...
 

arisztella

Member
Eddig minden frissítés, újjítás hatalmas vitának adott lehetőséget, de pár nap után belenyugodtunk, és játszottunk tovább, vagy nem tudtuk elfogadni, és abbahagytuk a játékot. Ez most is így történik. Van aki örül a változásnak, van aki nem, de amit a nagyok eldöntenek, abbol nem igazán engednek. És igen, mivel haldokló félbe van az egész játék (nem nyüzsögnek a szervereken) nem igazán érdekes már a párbajos játék sem. pár ével korábban még ment rendessen a pb és a harc is, de most napokig magára hagyva a karim, tetetmes fejpénzzel nem akarnak betámadni. Szal ennyit a pánikolásrol.
 

kopoltyu

Active Member
Tilos azzal a céllal párbajozni, hogy a másik játékos karakterét tapasztalati pontokkal vagy pénzzel segítsd.
Tilos a ruhák és fegyverek levétele a párbaj elvesztése, pénz, vagy tapasztalati pont átadása céljából.

Az első nézőpont kérdése, a lényeg hogy te veszíteni akarsz, más kérdés, hogy ez egyértelműen a másik tápolásával jár.
A másodikba viszont simán belefér amit írtok, bár nem leszel ruhátlan, de egyértelműen olyanba öltözöl, amivel veszíteni tudsz (lásd a párna/kő/váza/stb. esetét, amelynek a célja meg egyértelműen a kevés sebzés volt, potya xp-ért).

Egyébként mintha az 1% már 3% lenne, bár hatásilag nem sokat jelent ez egy ZMD párbajosnál.
Amúgy meg az inno így akarja elérni, hogy több városon kívüli kari legyen vagy több ellenfél legyen a satnya párbajosoknak.


így igaz..

ezek a szabályok a játék legelején íródtak, azóta elég sok változás történt, lehet hogy picit módosítani kell majd rajta ha variálnak még egy keveset...
a másik meg, hogy azt eldönteni hogy te pucéran miért támadtad meg a másikat szinte lehetetlen.. 48ba akartál kerülni? segíteni akartad?
 

DeletedUser

Vendég
Nem nagyon értem az új párbajos változtatásokra mi szükség van. Bár az nagyjából látszik hogy a párbajszintek "arányosításával" a párbajból szerezhető TP-t akarják megvágni. Érdekes, hogy a templomépítőket még nem piszkálják...

A munka KO eltörlésének semmi értelmét nem látom. Mondom ezt párbajosként. Személy szerint ha bárbajon vagyok kivétel nélkül csak párbajosokat és magas pb szintűeket támadok hisz annak van értelme mind TP mind pb pontszám tekintetében. A top pb-sek mivel közel van egymáshoz a pb szintjük már alig fejlődnek egyre kevesebb TP-t kapnak egymás után és általában körbe szokták verni egymást. Szóval totálisan nem értem ezen rendszer piszkálását. Ezzel hogy a vesztes párbaj pb szint vesztést is fog okozni még inkább arra sarkallja majd a párbajosokat, hogy a könnyű prédát...azaz az erődharcosokat és az építőket, kalandorokat támadják.

ui.: Inkább a valós problémára kéne koncentrálni a párbajok terén. Még pedig arra a hihetetlenül nagy random értékre ami a párbajban uralkodik. Hiába van egy jó pontozásod gyakorlatilag olyan emberektől is kikaphatsz akik jóval gyengébb pontozásúak...
 

Kanyim

Veteran Member
Fullosan ellentmondanak egymásnak a dolgok.
Hát persze hogy azért akarom megtámadni hogy veszítsek és ezáltal ko-ba tegyem magam. Ezt lehet úgy is nézni hogy őt akarom tápolni...
Nem vagyok magam ellensége, nem akarok 5x párbajozni, 5x 10 percet várni, energia töltő buffot elhasználni, alap hogy kifogok öltözni és belefogok állni minden lövésbe. Hogy ez most alvó szettet, építős ruhákat vagy meztelenséget jelent, majd a support iránymutatása eldönti.. De nem értem minek ez a színjáték.. Mindenki tudja mi a cél, miért nem lehetne ruhátlanul párbajozni ?

A másik probléma hogy ha olyan helyen van a városom, hogy 1-2 nekem megfelelő párbajos van csak a közelemben.. akkor tényleg őket fogom rendszeresen "tápolni"....
 

DeletedUser10995

Vendég
egy szóval sem mondtam, hogy ez most olyan hú de optimális lenne, mondjuk 4x 15 másodperc pumához képest, de jelen állapotok szerint ez a legjobb, amit tenni lehet...

Ez így nem igaz, mondjuk el lehetne menni tömegesen vakációra. Tudom nem mérvadó, pl. máshol bevezettek X újítást, 90% -nak nem tetszett, 1 év múlva adták fel. Addig vagy újat kezdtél és nem fogadtad el azt a valamit, vagy szenvedtél, vagy abbahagytad. Szerencsére én csak 2 hónapot buktam, így újrakezdtem, de akinek 1 éve benne volt érthetően nem akart újat kezdeni. Az eddigi pár energiát nem fogom lecserélni 20-30-40 energiára az biztos. Mellette még keresgéljek is a közelben egy párbajost. Vakáció, most már nem törlik a karaktereim, de volt már egy 120 -as ami törlődött, az sem érdekelt még annyira sem hogy 3 havonta belépjek.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Ez így nem igaz, mondjuk el lehetne menni tömegesen vakációra. Tudom nem mérvadó, pl. máshol bevezettek X újítást, 90% -nak nem tetszett, 1 év múlva adták fel. Addig vagy újat kezdtél és nem fogadtad el azt a valamit, vagy szenvedtél, vagy abbahagytad. Szerencsére én csak 2 hónapot buktam, így újrakezdtem, de akinek 1 éve benne volt érthetően nem akart újat kezdeni. Az eddigi pár energiát nem fogom lecserélni 20-30-40 energiára az biztos. Mellette még keresgéljek is a közelben egy párbajost. Vakáció, most már nem törlik a karaktereim, de volt már egy 120 -as ami törlődött, az sem érdekelt még annyira sem hogy 3 havonta belépjek.

Amíg a világok legnagyobb rögfogyasztói ugyanúgy beleverik a pénzt az aktuális tombolába, addig ez senkit nem fog érdekelni...
 

DeletedUser10995

Vendég
Amíg a világok legnagyobb rögfogyasztói ugyanúgy beleverik a pénzt az aktuális tombolába, addig ez senkit nem fog érdekelni...

Nekem az a véleményem, hogy én sem ingyen játszom. Mennyi játékos is lenne ha előfizetős lenne a West? Valami nagyon pici szám, valószínűleg meg sem érné. A fizetős játékosoknak kell a tömeg amelyet meg tud előzni, le tud győzni, megvenni a piacon az áruit, stb ... Magyarul én a szabadidőmmel fizetek. De még ha ingyen is használok valamit, akkor sem kell elfogadnom hogy az rossz, vagy rosszabbá teszik. Legalább meg kell próbálni elmondani a véleményem. Aztán ha nem sikerül, nem muszáj használni ez is igaz. Én megértem már több játék csődjét, ahogy fogynak az ingyen játszó felhesználók, ugyan olyan mértékben fogynak a fizetősök és egy idő után ez visszafordíthatatlan.
 

Pribo

Member
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne a közelgő event kapcsán, hogy 2 db Nagy szíves táskát tudok venni a shopban vagy csak 1 db megvételére van lehetőség??

Illetve akkor tudok használni 2 db Nagy szíves táskát + 1 db Kis szíves táskát?

Válaszotokat előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne a közelgő event kapcsán, hogy 2 db Nagy szíves táskát tudok venni a shopban vagy csak 1 db megvételére van lehetőség??

Illetve akkor tudok használni 2 db Nagy szíves táskát + 1 db Kis szíves táskát?

Válaszotokat előre is köszönöm.

Ki nem próbáltam, hogy tudsz-e venni, de mivel egymásra rakná őket az azonosság miatt, és az első nyitás után blokkolná a második bontását 24 órán át, nincs is értelme upb-t pazarolni a másodikra.
Szóval az 1 naggyal és 1 kicsivel gondolkozz. Energiaprém kell, aztán egész nap munka, és akkor elég szív(ás) lesz.
Ja, aki abban reménykedik, a tavalyiakat nem lehet már használni most.
 

DeletedUser

Vendég
Ki nem próbáltam, hogy tudsz-e venni, de mivel egymásra rakná őket az azonosság miatt, és az első nyitás után blokkolná a második bontását 24 órán át, nincs is értelme upb-t pazarolni a másodikra.
Szóval az 1 naggyal és 1 kicsivel gondolkozz. Energiaprém kell, aztán egész nap munka, és akkor elég szív(ás) lesz.
Ja, aki abban reménykedik, a tavalyiakat nem lehet már használni most.

lehet használni a tavalyiakat, a zsákokat nemlehet, de amelyik ad 100 vagy 500 szivet az müködik, megtartottam öket, mert semmire sem mentem velük, néhol van 20 darab és a halloweenesekböl is, pár 100 szivecskének nincsen értéke, mert a végén már 10.000-rekben mérik a jutalmakat, valoszinü most sem fogom elhasználni öket, csak probaképpen néztem meg, hogyan reagálnak, mert a west jellegzetessége, hogy az ilyen eventekkor valamit elcsesznek, egyedül az áprilisit csinálták meg jo aminek az volt a célja, hogy rossz legyen és semmire sem használhato
 

Cherrug

Well-Known Member
Páran panaszkodnak arra, hogy nem kapnak csokrokat. Korábban azt az infót kaptuk, hogy február 14-e és 20-a között mindenki találhat 3 darabot.
Most utánakérdeztünk mégis mi a helyzet, ha lesz válasz, akkor szólok. De kérlek supportra ne írjatok külön emiatt. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Cherrug

Well-Known Member
Páran panaszkodnak arra, hogy nem kapnak csokrokat. Korábban azt az infót kaptuk, hogy február 14-e és 20-a között mindenki találhat 3 darabot.
Most utánakérdeztünk mégis mi a helyzet, ha lesz válasz, akkor szólok. De kérlek supportra ne írjatok külön emiatt. :)

Mindegyik országban ez a probléma, de az illetékes fejlesztőt csak hétfőn tudjuk elkapni. Addig is türelmeteket kérjük.
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Mindegyik országban ez a probléma, de az illetékes fejlesztőt csak hétfőn tudjuk elkapni. Addig is türelmeteket kérjük.

Hát köszönjük szépen :(
Meglepett volna, ha nem kerül be vmi gíxer.
Jó, hogy fektettünk bele időt meg energiát, mig kerestük a csokrokat...:censored:

Már csak azt nem értem, ha tavaly müködött, idén miért kellett belenyúlni...:whistle:
 

Cherrug

Well-Known Member
Ha valakinek nem világos a szabálymódosítás, inkább kérdezzen, mert tényleg hihetetlen, amik el kezdtek terjedni. :D
 

DeletedUser

Vendég
Kérdés:tehát akkor mostantól szabadon szervezhetek olyat,hogy levetetem a ruháját,hogy kiüthessem?Illetve levigye az életét előtte és mindenről tájékoztasson?
 

DeletedUser16891

Vendég
valentin nap - ajándék

Kérdés: a 2. avatar rajzomat oldottam fel, amikor kiírta hogy feloldottam az avatar rajzot és egy fa kazettát. a fa kazettát viszont sehol sem találom, most akkor minek volt kint a fa kazetta képe is?
 

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok,

Valakinek van infoja arról, hogy a csapos szett bónuszai mikor lesznek kiegészítve?

http://prntscr.com/664ubk

Vagy ilyen béna marad?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent