Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
- Ólom termék helyére berakva.
- Kaland elfogadva
- Ünnepi szett 6 része felvéve
- Sínfektetést tolok, 15 sec, legutóbb 30, ma 30.

És SEMMI! Esetleg valami tipp? Buff van, nem döglök bele ha 4 teát el kell tolnom, csak mivel mindenkinek elsőre dobálja, lehet valami nem frankó. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16019

Vendég
kalandtárgy

- Ólom termék helyére berakva.
- Kaland elfogadva
- Ünnepi szett 6 része felvéve
- Sínfektetést tolok, 15 sec, legutóbb 30, ma 30.

És SEMMI! Esetleg valami tipp? Buff van, nem döglök bele ha 4 teát el kell tolnom, csak mivel mindenkinek elsőre dobálja, lehet valami nem frankó. :)

Már csak az imádkozás jut eszembe és hogy több helyen próbálgasd a sínfektetést.
 

hofitomi

Nemcsak harmonikázik,lőni is tud.
Scotti elsö 4 db 15 secre be kell hogy adja ruhatól függetlenül, valami nem stimmel ott Eldón,mondtam hogy törölj. :D
 

DeletedUser8504

Vendég
- Ólom termék helyére berakva.
- Kaland elfogadva
- Ünnepi szett 6 része felvéve
- Sínfektetést tolok, 15 sec, legutóbb 30, ma 30.

És SEMMI! Esetleg valami tipp? Buff van, nem döglök bele ha 4 teát el kell tolnom, csak mivel mindenkinek elsőre dobálja, lehet valami nem frankó. :)

lehet tavaly később kezdted el, így meg kell várni hogy letelljen a kerek 1 év
 

Kanyim

Veteran Member
Ennyi jel sem elég neked Scott ? Hagyd már eldot, várunk téged florin ! Kellesz te is hogy a 700K-t elérjük végre :D
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
tabletra / okostelefonra lesz majd valami segítség west-ügyileg? nem erődharcolni akarok, de az mégis mókás, hogy 5 percig kínlódok 3 óra meló + 1 alvás bepakolásával...
 

DeletedUser

Vendég
Csak engem nem akar bedobni buffola a rendszer FF alatt? (legújabb róka van fent, tegnap még sikerült fellépnem, de ma nem enged, bootstrappig loader-nél megáll)
 

Pribo

Member
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a következő eredményt hogyan lehet elérni
"Építs sikertelenül egy alkalommal"

Válaszotokat előre is köszönöm.
 

DeletedUser10023

Vendég
Ha nem csal az emlékezetem egyszer ugy értem el ,hogy oda tettem 8 óra épitést(régi rendszerben) de már 6 óra után felépült maxra az épület és az utolsó igy sikertelen lett.
 

DeletedUser4155

Vendég
Van bárkinek is valami infója arról hogy mikor lehet várható a következő esemény?
 
Fent